Zpět na » Synot liga » Jablonecký obránce Krejčí míří do řeckého Iraklisu Soluň

Synot liga - Jablonecký obránce Krejčí míří do řeckého Iraklisu Soluň

Jablonecký obránce Krejčí míří do řeckého Iraklisu Soluň © -

1

Líbilo se

08.06. - Fotbalisty Jablonce opouští obránce Jiří Krejčí, jenž má namířeno do řecké ligy. V příštích dvou sezonách bude oblékat dres řeckého týmu Iraklis Soluň, uvedly to v úterý oficiální stránky severočeského klubu.

V Jablonci prožil čtyřiadvacetiletý obránce nejúspěšnější sezonu v kariéře. Přesto se rozhodl odejít. "Cítil jsem, že potřebuji změnit prostředí, proto jsem se rozhodl už v průběhu jara, že odejdu. Musím poděkovat panu Peltovi za nabídku další smlouvy a trenérovi Komňackému za skvělou minulou sezónu. Mám šanci zkusit zahraničí, řecká liga je podle mě kvalitní. Iraklis skončil naposledy na sedmém místě, takže je to dobrý klub a já se tam těším," řekl Krejčí, o něhož se zajímaly kromě jiného také další české týmy.

"Vynikající nabídky předložil Krejčímu jak Jablonec, tak i Limassol. Trenér Dušan Uhrin o něho moc stál. Jirka ale zvolil řeckou nabídku," vysvětlil hráčův agent Ondrej Chovanec. "Rozhodoval jsem se ze sportovního hlediska. Řecká liga mi přišla fotbalově nejkvalitnější. Je mi čtyřiadvacet a já se chci sportovně zlepšit a ještě víc se prosadit. Proto jsem se pro ni rozhodl," vysvětlil svůj krok Krejčí. V tomto týdnu ještě absolvuje zkoušky na Vysoké škole ekonomické a v příštím týdnu se vydá do Soluně, kde ho čekají zdravotní testy a podpis dvouletého kontraktu.

Kam dál?

/ Mediafax.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
darje - 09.06. Odpovědět

Zdravím.
Mám na dnešní den velmi zajímavý zápas.
Naprostá 100% jistota. Zápas dám dnes zdarma.
info zde:

http://sante.blog.cz/

darje

Nevím, jestli tam najde štěstí.

ostravak
- 08.06. Odpovědět

Tak hodně štěstí Jirko! Smajlík 1

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články