Zpět na » Synot liga » Druhou ligu si zapískal už i Moudrý

Synot liga - Druhou ligu si zapískal už i Moudrý

0

Líbilo se

14.08. - Po Michalovi Patákovi byl delegován i Jaroslav Moudrý na utkání druhé ligy. Moudrý i Paták byli potrestáni za své výkony v minulé sezóně první ligy zákazem činnosti do konce ročníku za tendenční vedení utkání.

Je však nutno říci, že oba své úvodní druholigové zápasy zvládly. Paták před týdnem dostal osmičku a Moudrý byl v zápase Čáslav – Dukla Praha hodnocen stejně vysoko.


Moudrý se tak stal nejlépe hodnoceným rozhodčím ve druhém kole. Stejně jako on byl ještě hodnocen Tomáš Kocourek, který zvládl jeden z vrcholů 2. kola duel ambiciózních celků Sokolova a Příbrami.


Pouze tři rozhodčí se představili v obou kolech. Byli to Paták, Mikel a Adámek. Ostatní mají na kontě jeden zápas. Celkem se ve dvou kolech představilo šestnáct rozhodčích. Jiří Adam, který pískal v prvním kole, se o tomto víkendu představil v 1. Gambrinus lize, a je tak jediný, který si vyzkoušel obě soutěže.


Z asistentů rozhodčích byli nejlépe hodnoceni oba asistenti v zápase Čáslav – Dukla. Andreas Drastik i Roman Tacina byli hodnoceni na pětibodové stupnici pětkou. Ostatní asistenti ve všech zápasech dostali čtyřky.

Hodnocení rozhodčích 2. kolo:
Paták – 7 – Fulnek – Vítkovice
Mikel – 7 – Opava – Slovácko
Adámek – 6 – Bohemians Praha – Ăšstí nad Labem
Kocourek – 8 – Sokolov – Příbram
Hájek – 7 – Třinec – Jihlava
Bílek – 7 – Krč – Hlučín
Moláček – 7 – HFK Olomouc – Hradec Králové
Moudrý – 8 – Čáslav – Dukla Praha

Delegátská stupnice známek: 10 - excelentní, výjimečný výkon, 9 - výborný, 8 - velmi dobrý, 7 - dobrý, 6 - průměrný, 5 - uspokojivý, 4 - neuspokojivý, 3 - špatný, 2 - velmi špatný, 1 - mimořádně špatný

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články