Zpět na » Synot liga » Teplický Doležal bude hostovat v Budějovicích

Synot liga - Teplický Doležal bude hostovat v Budějovicích

Teplický Doležal bude hostovat v Budějovicích © Martin Kovařík - Michal Doležal

0

Líbilo se

18.09. - Další novou tvář přivítal na pátečním tréninku trenér SK Dynamo České Budějovice Pavel Tobiáš, na hostování do konce roku přichází z Teplic záložník Michal Doležal.

Budějovice, které jsou v lize po sedmi kolech až na patnácté pozici, už v týdnu získaly slovenského záložníka Petera Černáka a jsou blízko přestupu brankáře Daniela Kisse. Ve čtvrtek se jihočeský klub navíc dohodl na příchodu zkušeného záložníka Teplic Michala Doležala, který na jih Čech přijde na hostování do konce roku.

Dvaatřicetiletý záložník nedostával pod trenérem Jiřím Plíškem příliš prostoru v základní jedenáctce, proto zvolil možnost hostování v Českých Budějovicích. "Už s námi i trénoval, ještě jeho přestup musíme administrativně doladit, ale jeho příchodu nic nebrání," řekl obchodní a marketingový manažer jihočeského klubu Radim Šupka.

Posílení kádru bylo především přáním trenéra Dynama Pavla Tobiáše. "Tyto příchody hodnotím velmi pozitivně. Podařilo se nám tím především zvýšit konkurenci v mužstvu a to doufám některé hráče pořádně nabudí a pomůže nám překonat dobu, než všichni hráči dostanou opět do top formy po zranění, nebo doléčí své zranění jako v případě Petra Šímy," uvedl Pavel Tobiáš.

V Českých Budějovicích také někteří hráči skončí. "Pro posílení kádru jsme jako vedení klubu v současné době udělali maximum. Na druhé straně musí přijít i nepopulární kroky a to je zúžení kádru, které chceme hráčům oznámit na začátku příštího týdne. Někteří hráči, prostě nepodávají takové výkony jaké jsme očekávali, a proto musí po dosavadních výkonech přijít odpovídající opatření," nezapomněl podotknout generální manažer klubu Jiří Kotrba.

Kam dál?

Jakub Sitek / Mediafax

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
BANIK - 07.10. Odpovědět

budějovice , těšíme se na vás v druhé li
ze!!

BANIK
ontik - 18.09. Odpovědět

Jen ať jde ,myslí si jaká je hvězda,přitom poslední pořádný zápas odehrál někdy před rokem.Míša už není co býval Smajlík 11

ontik
Reklama
Reklama
Nejnovější články