Zpět na » Synot liga » Zápisníček Josefa Kubáska, 6. kolo

Synot liga - Zápisníček Josefa Kubáska, 6. kolo

0

12.09. - V rámci šestého kola druhé Gambrinus ligy zamířil ambiciozní Sokolov na půdu nováčka Bohemians Praha, se kterým prohrál díky brance inkasované po standartní situaci.

Los šestého kola druhé ligy nám určil za soupeře Bohemians Praha. Do začátku zápasu jsme vstoupili poněkud vlažně. Soupeř zahrával několik standartních situací, ale po deseti minutách se hra vyrovnala. Ve druhé půli poločasu jsme byli lepším mužstvem, ale nepodařilo se nám dotáhnout několik slibných akcí ke vstřelení gólu.

Do kabin jsme tedy odcházeli za stavu 0:0.

Ve druhém poločase kopal soupeř v 65. minutě roh a dostali se k zakončení. To jsme ještě stačili dovrátit, ale na malém vápně dorážel hráč Macháček a vstřelil branku na 1:. Zbytek zápasu si soupeř zkušeně pohlídal výsledek. My jsme si už žádnou příležitost nevytvořili a prohráli 1.0.

Je to škoda, protože jsme měli na to, abychom na Bohemians Praha něco uhráli a přivezli si do Sokolova nějaké body.

Z ostatních výsledků bylo velice zajímavé například utkání HFK Olomouc - Slovácko, které nakonec skončilo 3:2.