Zpět na » Synot liga » Otepka v Baníku Ostrava dohrál

Synot liga - Otepka v Baníku Ostrava dohrál

Otepka v Baníku Ostrava dohrál © fcb.cz - Rudolf Otepka

0

Líbilo se

19.05. - Pětatřicetiletý záložník Rudolf Otepka po sezoně odejde z fotbalového Baníku Ostrava, kde odehrál poslední dva roky. Informuje o tom ostravský klub na svých internetových stránkách.

Baník Ostrava se v poslední době herně trápí, klesá v tabulce Gambrinus ligy a rozloučil se i s Pohárem ČMFS. Tým nenastartovala ani změna trenéra a zdá se, že současné trápení bude mít za následek i hráčské změny v kádru pro novou sezonu. Nyní už je jasné, že v klubu dohrál zkušený záložník Rudolf Otepka.

"Chce v Baníku skončit, a tak jsme se dohodli, že už nastupovat nebude. Dáváme šanci klukům, se kterými chceme pro příští sezónu počítat," vysvětlil absenci zkušeného záložníka v sestavě Verner Lička, současný hlavní kouč mužstva z Bazalů. V základní sestavě Baníku nastoupil Otepka naposledy 12. dubna při zápase v Liberci. Od té doby jen střídal na do Českých Budějovic s mužstvem necestoval vůbec.

Otepka se tak s ostravským klubem rozejde po necelých dvou letech, kdy do Baníku zamříl z Příbrami. V nejvyšší soutěži záložník s výbornou kopací technikou odehrál 336 zápasů a vstřelil během nich 54 branek. V této sezoně se trefil do sítě soupeřů v první lize pětkrát.

Kam dál?

Tomáš Vlasák / mediafax

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Další tragedie po Večeřovi, Svěrkym, Galasovi, ted i Ruda.
Rudo díky Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 18 Smajlík 18 Smajlík 18

ostravak

jo to je jasný,půjde zpatky do Příbrami Smajlík 7

markynho
- 19.05. Odpovědět

velmi zajímavý zápas na dnes mám
100% jistota. Dám ho dnes zdarma.
info zde:http://bern.blog.cz/0905/dnesni-nabidka

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články