Zpět na » Synot liga » Slávista Volešák začal po zranění s tréninkem

Synot liga - Slávista Volešák začal po zranění s tréninkem

Slávista Volešák začal po zranění s tréninkem © -

0

Líbilo se

17.04. - Slávistický záložník Ladislav Volešák, který léčil nepříjemnou Crohnovu nemoc a od poloviny prosince do začátku dubna nemohl podstoupit žádnou fyzickou zátěž, začal znovu s tréninkem. Informovaly o tom v pátek oficiální stránky Slavie.

"Zánět se zahojil, ale musím si samozřejmě hlídat stravu, aby se nemoc nevrátila," prozradil Volešák. "Už jsem se to naučil, takže to nebude velký problém, jinak mám povoleno úplně všechno," doplnil. "Rád bych poděkoval profesorovi Zavoralovi ze střešovické nemocnice a také rodině, která mne po celou dobu léčby podporovala," vzkázal uzdravený fotbalista.

"Cítil jsem také velkou podporu v kabině, kluci můj návrat přivítali a povzbuzovali mě. Jsem na trénink hodně natěšený, první dva týdny budu trénovat s kondičním trenérem Janem Netscherem, pak bych už rád i na hřiště a zkusil si zahrát za béčko," těší se Volešák na mnohem příjemnější program následujících dní. "Je jasné, že ze všeho nejdřív potřebuji dohnat fyzičku, ale věřím, že to nebude tak velký problém, mám do tréninku teď velkou motivaci," plánuje si.

Společníka při prvním individuálním tréninku s míčem na hřišti dělal Volešákovi útočník Gianluca Litteri, který také výrazně pokročil s rehabilitací po operaci kolena. V posilovně se zatím stále připravují další dva rekonvalescenti, Brazilec James Dens, kterého trápí zraněná achilovka, a Josef Kaufman, který rehabilituje po operaci vazů v koleně. Ti si na svůj návrat na hřiště budou ještě muset nějaký čas počkat.

Kam dál?

v l / Mediafax, Jirka Štádler

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Area59 - 18.04. Odpovědět

mel by ze Slavie odejit jestli chce pravidelne hravat sice je dost často zranenej a to ho hodne limituje

Area59
Vosky - 17.04. Odpovědět

Je škoda, že se nemůže prosadit víc. Bohužel na jeho post máme tři další hráče... Přál bych mu to, ale Černý, Jarolím a Belaid jsou lepší. Zvládnul by zahrát i štíta, ale tam mám KJ jiné koně. Ve Slavii se holt asi neprosadí...

Vosky
CESCx4 - 17.04. Odpovědět

nevyznam sa ale pre slavistov je to asi dobre Smajlík 1

CESCx4
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články