Zpět na » Synot liga » Olomouc - Brno 1:1

Synot liga - Olomouc - Brno 1:1

0

15.09. - Moravské celky si odnesly ze vzájemného souboje bod. Oba góly padly v první půli, ale šance na vítězství měly oba týmy. Za Sigmu poprvé nastoupil v základní sestavě Melinho.

Sigma začala aktivitou. Ve 3. minutě se po pěkné akci ocitl v dobré střelecké pozici Janotka, ale rána mu vůbec nesedla. V 17. minutě běžel dokonce Hartig sám na Lejsala, ale branku jen těsně minul. Brno varování nebralo vážně, a tak přišla první branka domácích. Melinho poslal opět do šance Hartiga a ten se už nemýlil – 1:0.

Po té se hra vyrovnala a zdálo se, že si Olomouc své jednobrankové vedení do poločasu uhlídá. V první minutě nastavení ale Brno zahrávalo standardní situaci, po které se prosadil Trousil a bylo vyrovnáno. Do šaten se tak šlo za stavu 1:1.

Sigmu gól do šatny rozhodil a Brno bylo v úvodu druhé půli nebezpečnější. Hra postupně začínala nabírat spád a hrálo se nahoru – dolu. V této fázi oba gólmani míč za svá záda nepustili, a tak se oba týmy ve slušném utkání připsali po bodu.

Brno i Olomouc tak mají šest bodů a v tabulce budou po šestém kole v jejím středu.

Olomouc – Brno 1:1
Branky: 26. Hartig - 45+1 Trousil. ŽK: Janotka, Rossi, Schulmeister, Bajer - Trousil, Siegl, Kubáň. Rozhodčí: Jára - Zlámal, Kordula. Diváků: 4965
Olomouc: Drobisz - Randa, Jindřišek, Ĺ uškavčevič, Hudec - Rossi, Melinho, Janotka - Kazár (67. Bajer), Hubník, Hartig (75. Schulmeister).
Brno: Lejsal - Kubáň, Holek, Pavlík, Trousil - Siegl, Wagner (46. Besta), Kalouda, Polách - Pacanda (74. Došek), Střeštík (82. Okleštěk).