Zpět na » Synot liga » Slávistu Volešáka čeká pauza, s přípravou začne až v únoru

Synot liga - Slávistu Volešáka čeká pauza, s přípravou začne až v únoru

Slávistu Volešáka čeká pauza, s přípravou začne až v únoru © -

0

Líbilo se

14.12. - Záložníka fotbalové Slavie Ladislava Volešáka trápí podle zprávy z klubového webu Pražanů zdravotní problémy, kvůli kterým musí v nejbližších týdnech a měsících na fotbal zapomenout. S lehkou přípravou na jarní část první ligy by mohl začít možná na začátku února.

Kvůli nepříjemné nemoci musel dokonce záložník Slavie strávit týden ve střešovické nemocnici. "Po utkání v Příbrami jsem byl nezvykle unavený, měl jsem problémy, ukázalo se, že budu muset do nemocnice se střevním zánětem," přiznal na webu Slavie Volešák. "Prošel jsem řadou vyšetření, nakonec se ukázalo, že to nebude tak hrozné, jak to ze začátku vypadalo.“

Jenže i tak čeká na fotbalistu dlouhá tréninková pauza. „Do půlky ledna budu brát léky, při kterých je zakázána jakákoliv fyzická zátěž, od února bych mohl začít s lehkou přípravou,“ prozradil záložník úřadujícího mistra. Je tak jasné, že blížící se Vánoce promarodí. "Budu v Hradištku s rodiči, nestačil jsem v tom shonu sehnat žádné dárky, tak doufám, že se mi to podaří alespoň na poslední chvíli," dodal.

Kam dál?

v l / Mediafax, René Machálek

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články