Zpět na » Synot liga » Marek Jarolím: Tohle se nám nesmí stávat

Synot liga - Marek Jarolím: Tohle se nám nesmí stávat

Marek Jarolím: Tohle se nám nesmí stávat © -

0

Líbilo se

10.11. - Záložník fotbalové Slavie Marek Jarolím nechápal, jak mohl se svými spoluhráči prohospodařit v ligovém utkání v Českých Budějovicích dvoubrankové vedení. Nakonec si Pražané vezou jen bod.

Těžko hledat příčiny, teď se mi to opravdu nehodnotí snadno,“ řekl po zápase Jarolím.

Ten odehrál dobré utkání, byl aktivní a stál u obou branek svého týmu. Jenže ve druhém dějství „sešívaní“ situaci nezvládli a Jihočeši dokázali vyrovnat. „Je sice hezké, že jsme hráli po většinu času dobře, ale máme jen bod. Chyběl nám třetí gól, který by všechno vyřešil. Šance jsme na to měli,“ kroutil hlavou mladý fotbalista.

Jarolím však popřel, že by Slavia byla při dvoubrankovém náskoku ukolébaná. „To určitě ne. Prostě jsme vedli dva nula a tohle se nám nesmí stávat. Není pro to omluva. Budějovicím se povedl obrat, podobně jako minulý týden proti Viktorii Žižkov,“ domnívá se.

Čtyřiadvacetiletý záložník však neočekává, že by se taková ztráta na mužstvu podepsala. „Tým to neovlivní, musíme vzít v úvahu pozitivum, že máme plusový bod zvenku. Dáme se do kupy a musíme se připravit na další zápasy,“ dodal Jarolím.

Kam dál?

v l / Mediafax, Pavel Urban

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články