Zpět na » Synot liga » Most - Kladno 2:2 (1:1)

Synot liga - Most - Kladno 2:2 (1:1)

0

23.09. - Zápas jako přes kopírák - Most se opět dostal ve dvanácté minutě do vedení, ovšem Kladno o devět minut později stejně jako soupeři v dřívějších zápasech vyrovnalo. Zápas se pak dohrával ve vyhecované atmosféře.

V prvním poločase byli aktivnější odmácí hráči, kteří se i po zásluze dostali do vedení střelou aktivního Jaroslava Ĺ kody. Ovšem díky chybě v defenzivě Mostu Kladno zásluhou Zachariáše vyronalo na 1:1. Ve 34. minutě musel domácí trenér Robert Žák střídat kvůli zranění Patricka Oboyi poprvé, na hřiště místo kanonýra Keni přišel Bulhar Lubomir Bogdanov. O dvě minuty později střídal Most podruhé, místo Makedonce Goče Toleského přišel odchovanec mosteckého fotbalu Václav Ĺ típek. Závěr první půle nepřinesl žádnou velkou fotbalovost, k vidění byl spíše boj o území a o míč, v nastavení pak i vyhrocené osobní souboje.

Ve druhém poločase byla v jeho úvodní části k vidění atraktivní hra, po hodině hry se do vedení dostali díky trefě Szaboa hosté, ovšem domácí z protiútoku trefou Andreie vyrovnali. V sedmdesáté minutě dostal červenou kartu po druhé žluté Tomáš Čáp, utkání se poté dohrávalo ve velkých emocích.

Nejlepším hráčem na hřišti byl dnes mostecký útočník Lubomir Bogdanov, naopak nejhorším byl brankář hostí Peter Kostolanský.

Utkání jsme sledovali ONLINE

"Hodnotí se mi to dobře, protože tejn ávěr utkání jsme byli pod tlakem, naštěstí to kluci zvládli, možná by to bylo kruté pro Most, ale z jednoho nebo dvou brejků jsem mohli vstřelit i vítěznou branku. První poločas byl vyrovnaný, ve druhém když jsme se dostali do vedení, tak jsme měli šanci. Po vyloučení jsme však se zaměstnali hlavně na obranu," zhodnotil utkání trenér Kladna Jaroslav Ĺ ilhavý.

"Zápas byl vyrovnaný. Ze začátku jsme přišli o Oboyu, následně pak i o druhého útočníka, takže ta naše hra byla trochu rozhozená. Sledovali jsme Kladno, upozorňovali jsme hlavně na Jeslínka. Na konec zápasu jsme dali Hainaulta dopředu a snažili jsme se zužitkovat nějaký balon.," řekl kouč Mostu Robert Žák. Ze zápasu odstoupili již v prvním poločase oba mostečtí útočníci.

"Patrick Oboya má na kotníku sedm stehů, Goče Toleski má problémy se svalem," řekl Žák. Jeho protějšek Ĺ ilhavý vzpomínal, zda si pamatuje podobný zápas, ve kterém oba forvardi střídali kvůli zranění již první půli: "Nezvpomínám si," řekl Ĺ ilhavý.

Branky: 12. Ĺ koda, 61. Bogdanov - 21. Zachariáš, 60. Szabo. Rozhodčí: Matějek - Chytil, Handlíř. ŽK: Ĺ koda, Pilař, Ĺ típek - Čáp, Hoffmann, Bartoš. ČK: 70. Čáp. Diváci: 4080.

Most: Svoboda - Prášil, Hainault, Procházka, Ĺ koda - Da Silva, Schut, Pilař (82. V. Mendy), Trubila - Toleski (36. Ĺ típek), Oboya (34. Bogdanov). Trenér: Žák.

Kladno: Kostolanský - Bartoš, Gross, Killar, Čáp - Dočkal (72. Hoffmann), Kúdela, Szabo, Cigánek - Jeslínek (64. Semerák), Zachariáš (83. Zoubele). Trenér: Ĺ ilhavý.