Zpět na » Synot liga » Nezáživný zápas pro Spartu

Synot liga - Nezáživný zápas pro Spartu

Nezáživný zápas pro Spartu © -

0

14.09. - Večerní dohrávku obstaral souboj dvou aspirantů na přední příčky. Vedoucí Sparta zavítala na horkou půdu do Brna.

Očekávaný duel dostal jiskru hned ve dvanácté minutě. Matušovič odcentroval z levé strany před vápno, kde se do míče opřel uzdravený Kisel a nádherně dostal Spartu do vedení.

Do té doby nevýraznou Spartu to posílilo a Brno k ničemu nepouštěla. První poločas mnoho střeleckých pokusů nepřinesl, a tak se šlo do šaten za jednobrankového vedení hostujícího celku.

Ani druhý poločas nepřinesl zlepšení. Domácí se nemohli dostat do trvalejšího tlaku a Sparta hrála to, co potřebovala. Jistě z obrany a spoléhala na rychlé protiútoky.

Snad jedinou pořádnou šanci domácích zaznamenal v 75. minutě Besta, který pálil těsně vedle.

83. minuta přinesla druhý gól v síti domácích. Opět spolupráce dvojice Matušovič - Slepička, míč se dostal k Vackovi, který neměl problém zavěsit. Nyní už Sparta neměla problém si vítězství pohlídat a zaslouženě vyhrála 2:0.

1. FC Brno - AC Sparta Praha 0:2 (0:1)
Branky: 12. Kisel, 83. Vacek. Rozhodčí: Jech - Filípek, Urban. ŽK: Čoupek - Had. Diváci: 8550.

Brno: Bureš - Švejnoha, Trousil, Živný, Čoupek (81. Kuncl) - Mareček, Večeřa (46. Kalivoda), Polách, Střeštík (73. Šural) - Besta, T. Došek. Trenér: Uličný.
Sparta: Kozáčik - Kúdela, Voříšek, Řepka, Had - Kladrubský, Kisel (86. L. Došek), Hušek, Matušovič - Kulič (64. Vacek), Slepička (89. Wilfried) Trenér: Lavička.

Judith - 15.09. Odpovědět

no match docela na pi**, ty rychly breaky spartanu...stresta hral jak kokos, jinak pomezni moc nedava offsaidy.prvnich 15 min. good, i lepsi drzeni mice na strane domacich, ale pak..kiseluv gol super.no nic hosi nevadi..come on zbrojovka!!! Smajlík 10

Judith
musak - 15.09. Odpovědět

Spartička hrála co potřebovala Smajlík 18 Výhra byla zasloužená ale je pravda že pomezní rozhočí chyboval.Jak an jedné i an druhe straně Smajlík 11 Ještě dneska slavie stratí body a bude to parádní kolo Smajlík 1 ACS Smajlík 18 Smajlík 17

no.10 - 15.09. Odpovědět

sparta si pripsala zaslouzene vitezstvi, vypracovala si nekolik dobrych sanci a Brno do niceho nepustilo...take je nutno vyzdvihnout vykon Tomáše Řepky, který odehrál zápas bez jediné chyby a ukázal,že je nejlepší obránce ligy

no.10
Carrick - 15.09. Odpovědět

Opět bych chtěl vyzdvihnout špatný výkon pomezního....seděl jsem přímo za ním a offside u dvou případů kdy to mávl nebyl. :( kdy už budeme mít normální pomezní Smajlík 10

Carrick

jednou spatne pro Spartu jednou pro Brno....

no.10

škoda no.. doufal sem v pěkny zápas jak loni ale tak příště už to bude jiny.. žádny body nedostanete.. Smajlík 7

AjViS Ve
ozzy666 - 14.09. Odpovědět

ACS MISTŘIIIIIIIIIIIII.........

ozzy666
centos - 14.09. Odpovědět

Nejhezčí na tom zápasu byla barevná kombinace dresů žlutá červená, spolu s tmavě zeleným trávníkem to šlo krásně rozlišit!

vlcak9

Vy malí caparti jste tak roztomiloučcí, když používáte slova určená výhradně jen pro dospělé Smajlík 7 .

Kapřík
centos - 15.09. Odpovědět

Smajlík 1

centos

sparta s v 11 minutě dostala poprvé aspoň na 30 metrů k naší bráně, dala gól a pak už si to hlídala a když sme začli hrát na roziko dala druhej ..... asi jak loňskej zápas na spartě akorát řepka si víc zahrál Smajlík 11

soukup00

Když to byl nezáživný zápas, tak by to mělo asi skončit remízou, bylo by to asi nejlepší, ale hraje se na góly.. Smajlík 10

Biris Norte

8500 diváků, ubohé i na vás

Kepy_FCB

to není špatný Smajlík 1 docela dost lidí Smajlík 7

Biris Norte

jn vyprodáno (500 lidí nad kapacitu stadionu) když hodinu před zápasem začalo lít jak z konve to je fakt ubohý, bež radši brečet nad sestřih zápasu s teplicema Smajlík 8

soukup00

ale ten stadion me jebe...uz aby byl ten za luzankama s kapacitou 30.000 divaku..to si s tim svym stadionem mozete pak vysrat oko spartani Smajlík 2