Zpět na » Synot liga » Tomašák na hostování do Příbrami

Synot liga - Tomašák na hostování do Příbrami

Tomašák na hostování do Příbrami © -

0

Líbilo se

05.08. - Nováček Gambrinus ligy Marila Příbram získala pro podzimní část sezony další posilu. Z Baníku Ostrava tam přichází Petr Tomašák na půlroční hostování.

Levý obránce či záložník nyní čeká na domluvu obou klubů, která se by měla uskutečnit v nejbližších hodinách.

Petr Tomašák je další talentovaný fotbalista, který pochází z ostravského Baníku. Za trenéra Jarabinského už dokonce začal pravidelně hrávat na levém kraji zálohy. Ovšem poté se dlouhodobě zranil a minulou sezonu prakticky nehrál.

Nyní je však na levém kraji obrany či zálohy v Baníku přetlak a Tomašák by se tak těžko do sestavy dostával. Proto vedení slezského klubu uznalo, že by pro hráče bylo nejlepší, aby mohl odejít do týmu, kde bude pravidelně hrávat.

Ostravský klub se tak dohodl s Příbramí na hostování. "V zimě si jej stáhnem zpět", řekl pro klubový web předseda představenstva Tomáš Trucha.

Do hlavního týmu Baníku se místo Tomašáka posune další mladý fotbalista Petr Wojnar, kterému by měl podle slov Truchy pobyt s A mužstvem prospět.

Kam dál?

Michal Sitek / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
N@PSTER - 06.08. Odpovědět

proc pises marila příbram?si asi nezaznamenal zmenu nazvu Smajlík 12

N@PSTER
Daniels - 05.08. Odpovědět

Bude to nejspíš dobré jak pro Příbram tak pro Tomašáka ,ať se rozehraje.A pak si přijde na jaře zpátky pro titul Smajlík 6

Daniels

Tento hráč kdyby se nezranil , tak by byl velkou oporou FCB a hvězdou ligy, možná už by byl v cizině. Příbram je na rozehrání důstojná a snad se mu tam začne dařit.

Kepy_FCB

jen se nám v tam pěkně rozehraj a pak s Baníčkem za titulem Smajlík 3

santi-munez
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články