Zpět na » Synot liga » Zápisníček Josefa Kubáska, 08. kolo

Synot liga - Zápisníček Josefa Kubáska, 08. kolo

0

26.09. - V dalším kole druhé fotbalové ligy, celkově již osmém, zavítal Sokolov na půdu Opavy. V té však i s novým trenérem Abrahamem prohrál 0:1.

Osmé kolo druhé ligy bylo pro nás specifické tím, že jsme jeli do Opavy bez našeho hlavního trenéra pana Borise Kočího, který byl odvolán. Jeho místo zaujal asistent Abraham.

Zápas začínal v 17:00. V začátku utkání měli domácí územní převahu, ale nám se podařilo eliminovat jejich nebezpečné akce a zhruba ve dvacáté minutě jsme se po naší hezké akci dostali do vyložené šance, ale bohužel jsme neproměnili. Potom převzali otěže zápasu domácí a po jedné standartní situaci nastřelil břeno naší branky, ale do kabin jsme odcházeli za stavu 0:0.

Po přestávce si domácí vytvořili nápor a bylo z toho několik nebezpečných standarních situací. Domácí měli nebezpečného exekutora standartních situací Bartesku. Ten se v prvním poločase jen zastřeloval, ve druhém poločase měl několik standartek. Jednu poslal s přispěním mé teče jen do břevna, ale u druhé jsem už štěstí neměl. V sedmdesáté minutě měli domácí další standartku, k míči ve vzdálenosti zhruba pětadvaceti metrů se postavil opět Bartseska a poslal míč přes zeď do branky - 1:0.

Je to škoda, protože jsem míč vyrazil na tyč, ale tak nešťastně, že se odrazil zpátky do brány. Domácí si pak výsledke v pohodě pohlídali a vyhráli 1:0.