Zpět na » Synot liga » Budějovice - Ostrava 3:0 (3:0)

Synot liga - Budějovice - Ostrava 3:0 (3:0)

Budějovice - Ostrava 3:0 (3:0) © -

0

04.11. - Nečekaným vítězstvím 3:0 skončil duel mezi Českými Budějovicemi a ostravským Baníkem. Po Teplicích, které prohrály ve vzájemném duelu s lídrem Slavií, tak prohrál v tomto kole další ze čtveřice nejlepších týmů ligy, Baník Ostrava.

Zatímco Jihočeši nastoupili v nejsilnější možné sestavě, Ostravě chyběla z ideální sestavy čtveřice hráčů včetně špílmachra Otepky.

Již ve třetí minutě otevřel skóre Mrkvička, který zužitkoval přesnou přihrávku Jaroslava Černého a nedal z plného běhu šanci ostravskému brankáři. Za pár minut skóre narostlo, když opětČerný přihrál tentokrát Radzinevičiusovi, který se obtočil kolem obránce a střelou k tyči vstřelil druhou branku Jihočechů. Třetí branku přidal ve třiadvacáté minutě po Vozábalově zahrání rohového kopu Horejš.

Ostrava kupila dále jednu chybu za druhou, což ji vydrželo až do konce utkání. Největší šanci hostí měl šest minut před koncem duelu Magera, ovšem branku netrefil.

Dynamo České Budějovice - Baník Ostrava 3:0 (3:0)
Branky: 3. Mrkvička, 6. Radzinevičius, 23. Horejš. Rozhodčí: Racek - Lhoták, Ubias. ŽK: Hunal - Svěrkoš, Bystroň, Varadi. Diváci: 3817.