Zpět na » Synot liga » Přípravné zápasy na Gambrinus ligu

Synot liga - Přípravné zápasy na Gambrinus ligu

Přípravné zápasy na Gambrinus ligu © -

1

13.07. - I nadále pokračují přípravy prvoligových týmů na nový soutěžní ročník Gambrinus ligy. Týmy Žižkova i Příbrami uspěly, Plzeň s rumunským klubem Steaua Bukurešť remizovala.

Slovan Bratislava - Viktoria Žižkov 0:1 (0:0)

Poslední utkání na Slovensku se Pražanům povedlo. Žižkov odehrál velmi dobré utkání, neinkasoval branku a zásluhou Demjana v 85. minutě nakonec také zvítězil. Kouč Griga byl spokojený s Vozábalem, který přišel z Českých Budějovic. Celkově si trenér Žižkova vítězství nad Slovanem cení.

Branky: 85. Demjan.

Sestava Žižkova: Hruška - Šťastný, Labant, Gabriel, Zengue - Stracený, Novotný, T. Procházka, Vozábal, Čermák (71. Folwarczny) - Demjan (87. Hemi).

Fürstenfeldbruck - Marila Příbram 0:1 (0:1)

Také fotbalisté Příbrami zvítězili nejtěsnějším možným rozdílem a přitom ani neinkasovali branku. Druhé příbramské přípravné utkání v Německu rozhodl v 24. minutě obránce Obina. Marila nastoupila do druhého poločasu s velmi rozdílnou sestavou, v ní si zahrála i posila Příbrami Martin Müller.

Branky: 24. Obina.

Sestava Příbrami - 1. poločas: Krbeček - Plašil, Obina, Ševr, Pleško - M. Štochl, Borek, Osan, Costa, Kalabiška - De Oliveira. 2. poločas: Michalík - Nohýnek (73. Mácha), Müller, Ševr (73. Velas), Pleško (61. Mišůn) - Huňa, Giomme, Osan (56. Tarczal), Klesa (73. Mojdl), Pilík - De Oliveira (56. Bakongolia).

Viktoria Plzeň - Steaua Bukurešť 1:1 (1:1)

Plzeň odehrála proti Bukurešti velmi dobré utkání a s rumunským celkem remizovala 1:1. Ve 33. minutě otevřel skóre Trapp, ale už za sedm minut Rumuni srovnali. Západočeši měli šance na vítězství, ale gól už nedali. Trenér Šilhavý, který do utkání poslal sparťanské posily Poštulku, Liberského i Horvátha, byl spokojen hlavně s obrannou hrou mužstva.

Branky: 33. Trapp - 40. Badea.

Sestava Plzně: Poštulka - Limberský, Rada, Halama, Smola - Rezek,
Hochmeister, Trapp, Horváth, Petržela - Tatanašvili.