Zpět na » Synot liga » Trávník na brněnském stadionu bude hotový nejpozději v sobotu

Synot liga - Trávník na brněnském stadionu bude hotový nejpozději v sobotu

Trávník na brněnském stadionu bude hotový nejpozději v sobotu © uefa.com -

0

Líbilo se

09.07. - Rozsáhlá rekonstrukce hrací plochy na brněnském Městském stadionu v Srbské ulici se blíží k závěru. Mluvčí klubu Zdeněk Vlach agentuře Mediafax ve středu sdělil, že nejpozději do soboty by měla být dokončena pokládka travnatého povrchu.

„Práce pokračují podle předem stanoveného plánu. Nový pažit by měl zažít ligovou premiéru v úvodním domácím zápase nové sezony 10. srpna proti Liberci,“ uvedl Vlach.

Trávník se začal pokládat v úterý. Brněnský klub si objednal u holandské firmy, která byla dodavatelem mistrovství světa v Německu před dvěma lety. „Tímto máme zaručeno, že budeme hrát na špičkovém hřišti,“ uvedl majoritní vlastník moravského klubu Roman Pros. Na plochu bude postupně položeno více než osm tisíc metrů čtverečních živé travnaté hmoty, kolem ní bude zhruba v lemu čtyř metrů umělý trávník.

Rekonstrukce hrací plochy začala ihned po skončení sezony. Nejprve byl stržen starý trávník a poté se začal budovat nový systém zavlažování a odvodňování. A před pokládkou nového travnatého koberce došlo ještě na vybudování vyhřívání.

Na Městském stadionu by měl 1. FC Brno hrát do roku 2011, kdy by měl být slavnostně otevřen nově postavený stadion Za Lužánkami.

Kam dál?

v l / MEDIAFAX, Petr Říha

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Mattess - 11.07. Odpovědět

Ač v Lize fandím jednoznačně Slavince,1.FC Brno je mi hodně simpatické navíc mám rád Brno jako město,přeju jim aby Lužánky byly co nejdřív ale nadruhou stranu má cenu předělávat Srbskou když se za chvíli začnou stavět Lužánky??

Mattess
PiotrIV - 14.07. Odpovědět

Smajlík 7

PiotrIV

od sezóny 09/10 mají být myslim vyhřívaný trávníky povinností takže asi jo

soukup00
voky123 - 11.07. Odpovědět

jestli je to on ten trávník na tom obrázku tak je to dost dobrý:)Hale a nevíte někdo něco o tom staďáku???Já jsem čet že bude mít kapacitu 30 tisíc Smajlík 7

voky123

tesim se...! Smajlík 7

ronaldinho007@seznam.cz
Kefec - 10.07. Odpovědět

Už aby byly hotový Lužánky, moc moc se těším, doufám, že se dočkám takový atmosféry, jak kdysi proti Slavii, kdy jsem chodil na fotbal ještě jako malej kluk s otcem.

Kefec
Leader - 10.07. Odpovědět

těšim se na ten staďák Smajlík 1

Leader
Raul-- - 10.07. Odpovědět

hm.... možná tak v Anglii, ale tady to tak normální neni. Smajlík 6 Hlavně článek nám říkám o tom co se ještě udělalo (odvodnění, vyhřívání atd.).

Raul--
paolo2 - 10.07. Odpovědět

většina klubů mění po sezóně trávník, tak nechápu, co tu takový článek dělá Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

paolo2
Reklama
Témata článku
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články