Zpět na » Synot liga » Belaid s Ivanou už patří Slavii

Synot liga - Belaid s Ivanou už patří Slavii

Belaid s Ivanou už patří Slavii © -

0

Líbilo se

09.07. - Slávistickému vedení se podařilo dotáhnout do konce přestupy Tijaniho Belaida a Milana Ivany. Oba hráči na Slavii v minulé sezóně pouze hostovali, nyní jí však už definitivně patří. Kádr sešívaných naopak opouští Ondřej Šourek, který bude hrát ve slovenské Žilině.

Belaid byl doposud kmenovým hráčem Interu Milán a v dresu úřadujícího mistra by měl podle smlouvy působit další čtyři roky. Milan Ivana patřil Slovácku a jeho smlouva je o dva roky kratší.


„Loňská sezona se vydařila ve všech směrech, získali jsme titul, hráli jsme v Lize mistrů, jsem rád, že mohu zůstat a pokusit se s týmem vše zopakovat,“ uvedl Tijani Belaid po podpisu smlouvy pro slavia.cz.


V loňské sezóně nastoupil v 1. Gambrinus lize k patnácti zápasům, ve kterých se gólově prosadil čtyřikrát. Nejdůležitější branku však vstřelil v Lize mistrů, tenkrát slávisté i díky němu porazili rumunský tým Steaua Bukurešť 2:1.


To Milan Ivana má na svém kontě o tři zápasy více, gól však vstřelil jen jeden. Čtyřiadvacetiletý Slovák působí v české nejvyšší soutěži od roku 2004 a za tu dobu stihl odehrát v dresech Slavie a především Slovácka 111 zápasů, ve kterých zamířil do černého třiadvacetkrát.


„Nová sezona je velkou výzvou, musíme se pokusit obhájit získané pozice, “ uvedl Ivana pro oficiální web Slavie. „Věřím, že když se mi budou vyhýbat zranění, bude střelecky mnohem úspěšnější také pro mne osobně,“ dodal.

Kam dál?

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Mattess - 11.07. Odpovědět

A Tijani?Mladý perspektivní dravec a ještě k tomu reprezentant páráda mít takového hráče v týmu!!Lepší než nějaký Kučerové,Kušnírové,Bergerové a další stars

Mattess

Ivana je jeden z nejlepších hráčů v lize.....vždy velice platný hráč, bojuje na hřišti o každý míč....nvm proč na něj nadáváte.... Smajlík 11

marakyjov
Mattess - 11.07. Odpovědět

Já ho naopak chválím Smajlík 1 Smajlík 1

Mattess
Leader - 09.07. Odpovědět

Smajlík 12 Smajlík 12 si pomůžou

Leader
Mattess - 09.07. Odpovědět

Tijani,Milane díky bohu jedeme dál

Mattess
Kefec - 09.07. Odpovědět

Tak vidím, že Slavia má asi peněz dost, když se jí povedlo koupit z Interu Belaida, ale nechápu proč si nechávaj tu trosku Ivanu, dyť krom jedně sezony ve Slovácku, skoro nic krom simulování neukázal.

Kefec
Laneey - 09.07. Odpovědět

trosku Ivanu? ...si idiot,ano sezóna se mu moc nepovedla,ale pokud sis nevšim, tak byl Milan i tak platným hráčem když nastoupil, je to rychlík, co dokáže poslat šikovnou gólovou přihrávku, dokáže rozhýbat hru,ale je fakt že ty góly mu tam nepadali no... ted v přípravě 1 gˇol dal, v dalším zápase na něj přihrál, podle mě tahle sezona pro něj bude lepší a bude mu to tam padat Smajlík 8 ... jinak bych docela chtěla vědět kolik si za Tijaniho Inter řekl... na jejich stránkách to nepíší... Smajlík 10

Laneey
Kefec - 09.07. Odpovědět

Pro mě je Ivana namyšlenej kokot co si myslel, že se dostane hned ze Slovácka do velkýho fotbalu a nechtěl jít do žádnýho ligovýho klubu, až kdy zjistil, že ho nikdo nechce, tak byl za Slavii rád, jinak je to průměrnej hráč ve Slavii nic víc.

Kefec
Hezii - 10.07. Odpovědět

Bože můj, ty buď raději ticho, ty hvězo... Cos dokázal ve fotbale ty? Smajlík 7

Hezii

Spartan se zastává Slavistickýho hráče Smajlík 6

JohnyCasillas
jaki - 09.07. Odpovědět

Bude nám patřit i Evropa(zbytek toho co si nepodmaní Juve) Smajlík 1

jaki
Hezii - 10.07. Odpovědět

Bože můj, ty buď raději ticho, ty hvězo... Cos dokázal ve fotbale ty? Smajlík 7

Hezii
Hezii - 10.07. Odpovědět

Omlouvám se ti, to nebylo tobě ale tomu chytrolínovi nad tebou... Smajlík 16

Hezii
Reklama
Reklama
Nejnovější články