Zpět na » Synot liga » Zápisníček Josefa Kubáska, 09. kolo

Synot liga - Zápisníček Josefa Kubáska, 09. kolo

0

02.10. - V devátém kole druhé Gambrinus ligy zavítal do Sokolova klub z Holic, ovšem severočeský klub během uplynulého týdne posílil o dva Brazilce, kteří dopomohli k vysokému vítězství svého týmu 3:0.

V devátém kole druhé nejvyšší soutěže jsme na našem stadionu v Sokolově hostili soupeře HFK Olomouc. Výkop již jako tradičně byl v sobotu v 10:15.

V naší sestavě se objevily dvě nové posily z Brazílie, levý obránce Thomas z Mostu a ofenzivně laděný střední záložník Costa ze Slavie.

Ăšvod utkání byl hodně opatrný, ale v jedenácté minutě se do šance dostal náš útočník Petr Ĺ orfa a chladnokrevně zakončil - 1:0. Poté nás soupeř trošičku zatlačil, ale my jsme po rychlém brejku ve čtyřiatřicáté minutě opět zvýšili skóre dalším útočníkem Michalem Salákem, který chytrým lobem zvýšil stav utkání již na 2:0. Za tohoto stavu jsme také odcházeli do kabin.

Po změně stran se soupeř dostal do několika slibných příležitostí, ale nám se je podařilo zneškodnit a v jednaosmdesáté minutě po hezké inviduální akci našeho brazilského hráče Costy a ukázkovým lobem stanovil Brazilec konečný výsledek 3:0 a korunoval tím i svůj velmi dobrý výkon.

Všichni jsme rádi, že jsme tohle nesmírně těžké utkání zvládli.