Zpět na » Synot liga » Marila Příbram - MFK Ružomberok 1:1 (0:0)

Synot liga - Marila Příbram - MFK Ružomberok 1:1 (0:0)

Marila Příbram - MFK Ružomberok 1:1 (0:0) © fkmarila.cz - Michal Klesa (vpravo)

0

05.07. - Utkání se od začátku hrálo spíše uprotřed hřiště. V prvním poločase viděli diváci jedinou příležitost, když v 4.minutě po pravé straně utekl Lačný a jeho´střílený centr nedokázal do usměrnit do brány Kukol. První poločas tak další vyloženou příležitost nenabídl.

Druhý byl opoznání lepší. V 51.minutě Tarzcalův centr usměrnil obloučkem za záda brankáře Smieška Matěj Štochl 1:0. V 59.minutě podnikli hosté brejk, z pravé strany odcentroval Hodúr a Macko míč netrefil ideálně, míč skončil mimo. V 65.minutě vyslal z 25 mterů pokus Pleško, ale jeho střela šla nad branku. V 69.minutě Žošák přihrával před prázdnou branku BaKosovi, ale tomu chyběl krok k zakončení. Hosté postupem času byli lepší a v 71.minutě se po vyšachování obrany soupeře dostal k zakončení Bakoš, ale trefil jen břevno, na druhé straně se rovněž střelou do btřevna prezentoval Matěj Štochl.
V závěru utkání se hosté nakonec dočkali vyrovnání, v 89.minutě odcentroval Hodúr a Sivčevič hlavou nedal krbečkovi šanci 1:1.

MFK Ružomberok: Smieška - Gallo, Greššák, Gašeča, Jurč - Lačný, Balaško, Sivčevič, Števko - Kukol, Pilar. Střídali: Maslo, Macko, Božok, Žošák, Bakoš. Trenér: Michal Bílek.

Marila Příbram: Michalík - Mácha, Nohýnek, Štochl, MIšuna - Tarzcal, Klesa, Pilík, Huňa - Jirouš, Hloušek. Střídali: Matěj Štochl, Bokongolia, L.Krbeček, Borek, Velas, Milutinovič, Pleško, Ševr. Trenér: Masimo Moralles

Diváků: 100

Ohlasy po utkání:

Michal Bílek (MFK Ružomberok): " Tak dostali příležitost všichni hráči, bylo to rozděleno na dvě party. Dostali sjem zbytečný gól na 1:0, apk jsme hru ovládli a zaslouženě jsme vyrovnali. Jinak jsem s celým soustředěním v Písku moc spokojen, splnilo to účel a z tohoto pohledu panuje spokojenost".

Masimo Moralles: " Závěry nedělám, bylo to utkání vyloženě o přípravě, zkoušeli jsme několik hráčů, remíza je asi zasloužená".