Zpět na » Synot liga » Lička: Zájem o Svěrkoše Saturnem nekončí

Synot liga - Lička: Zájem o Svěrkoše Saturnem nekončí

Lička: Zájem o Svěrkoše Saturnem nekončí © -

0

Líbilo se

04.07. - Fotbalový útočník Václav Svěrkoš se nedohodl na novém angažmá s ruským klubem Saturn Ramenskoje a vrací se do Baníku Ostrava. Informaci ve čtvrtek agentuře Mediafax potvrdil generální manažer Baníku Verner Lička.

Svěrkoš odletěl do Moskvy narychlo a všichni očekávali, že se Saturnem podepíše víceletý kontrakt. Nakonec je vše jinak. "Václav mi poslal zprávu, že se vrací a že se na smlouvě nedohodli," řekl agentuře Mediafax Lička. "Zatím nic konkrétního nevím, předpokládám, že si o všem promluvíme, až dorazí," dodal manažer Baníku.

Nyní je tak pravděpodobné, že nejlepší střelec uplynulé sezony Gambrinus ligy odehraje podzim v Ostravě. "Ano, to je téměř jisté. Rozhodně se zapojí u nás do přípravy," prohlásil Verner Lička. "Na druhou stranu si ale nemyslím, že by zájem o Svěrkoše tímto skončil."

"Věřím, že odejde," nechal se slyšet manažer Baníku Ostrava. Nabízí se tak možnost, že by Svěrkoš napodobil Marka Heinze, který před časem odehrál s Baníkem předkolo Poháru UEFA a teprve poté zamířil do zahraničí. "Může to takto být," připustil Lička. "Obecně platí, že zájem ze západní Evropy přichází později. Nejprve se třeba v Anglii dívají do svých nižších soutěží, pak kouknou po dalších ligách a teprve nakonec dojde řada na střední a východní Evropu," vysvětlil.

"V současné době žádné konkrétní nabídky nejsou," uvedl Verner Lička. "Za měsíc může být ale vše jinak..." dodal.

Kam dál?

v l / MEDIAFAX, Alena Šteffelová, David Procházka

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

bohu neodchazej z banicku.rekni si o 3nasobny plat a nebo se za tebe postavime.uz si te nedokazu predstavit v jinem dresu,nez v tom nejkrasnejsim na svete!!!banikovskem!!! Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17

banicecek

nechod do saturnu někde do řitě světa!!!!!!

lordseader18
suzmen - 04.07. Odpovědět

No a to je porad dokola,všichni o tom jen mluví ,ale činy nikde....rozprodejtevsechno,nejen hráče,ale i sedacky v hledisti, rucniky,mjasery...jdete do hajzlu s takovou politikou,není divu,že národák je v troskách.Všichni na Brucknera nadávalia uráželi jej,ale kdyý si to vybavím zpětně....ten člověk dotáhl na EURO mužstvo jehož fotbalové akcie leží hluboko na dně žumpy...a to je na respekt

suzmen
- 04.07. Odpovědět

Svěeky zůstaň...

rip - 04.07. Odpovědět

Venca má cenu 100mil.Eur a jstli někdo dá méně ,tak ať ide do prdele :D Smajlík 5

rip
suzmen - 08.07. Odpovědět

Tak , to bude muset být hodně velká prdel,aby se to tam všechno vešlo Smajlík 7

suzmen
Scrts - 04.07. Odpovědět

Na Anglii nemá, na pl v žádném případě tak ho tam furt necpěte!

Scrts
suzmen - 08.07. Odpovědět

Na Anglii má,ale tam talentovaným utočníkům lámou nohy... Smajlík 7

suzmen
Mattess - 04.07. Odpovědět

Do Španělska Smajlík 1

Mattess
Lubig - 04.07. Odpovědět

měl by přuestoupit do anglie nebo italie Smajlík 4

Lubig
Márty - 04.07. Odpovědět

Ješte ,že tam nepřestoupil!!Ja si myslím ,že by měl přesoupit spíš někam na západ ,protože je to tam víc sledovaný.Přál bych mu ,aby přestoupil do anglie a tam to pořádně rozjel Smajlík 7

Márty
Mattess - 04.07. Odpovědět

Jsem rád že tak kvalitní hráš jako je Svěrky nešel do posranýho ruska ne nic proti klubům jako CSKA,SPARTAK,ZENIT,LOKOMOTIV ale Saturn?nic moc!!

Mattess

zustan,venco Smajlík 17

vincek250
Reklama
Témata článku
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články