Zpět na » Synot liga » Svěrkoš: Zatím zůstávám v Baníku

Synot liga - Svěrkoš: Zatím zůstávám v Baníku

Svěrkoš: Zatím zůstávám v Baníku © -

0

Líbilo se

04.07. - Po rychlé středeční a čtvrteční inspekční cestě v Rusku se vrátil fotbalový reprezentant Václav Svěrkoš do Ostravy. Jak sdělil na páteční tiskové konferenci, zatím se bude připravovat na sezónu v Baníku.

Svěrkoš původně ve středu odletěl do Ruska s tím, že nejspíš podepíše v klubu Saturn Ramenskoje smlouvu. Nakonec ale do Ruska nepřestoupí a tuto kapitolu zatím uzavírá. "Neshazuju to úplně ze stolu, ale spíš do Ruska letos nepůjdu. Není mi 34, ale 24 let a to je velký rozdíl," uvedl v pátek Václav Svěrkoš. "Jinak nemůžu proti Rusku nic říct. Saturn má moc pěkné tréninkové zázemí i podmínky mi nabízel velice dobré. Ale já chci ještě ve fotbale něco dokázat a myslím spíš na západní Evropu," přiznal.

Odmítnutí ruské nabídky ale nespustilo očekávánou lavinu dalších nabídek. "Mluvil jsem s majitelem klubu panem Peterou a nic takového nenastalo," podotkl v pátek tiskový mluvčí Baníku Ostrava Igor Bruzl. "Kdyby se opravdu ozval Fulham a nabízel nám pět miliónů liber, tak bychom asi neváhali," usmál se starší zavádějící informaci Bruzl. "Tehdy jsme kontrolovali všechny mobily, na které by nám z Fulhamu mohli volat," pokračoval v žertovném duchu. "Taky já bych se Fulhamu nebránil," netají Svěrkoš.

Už v pátek se fotbalista domlouval s trenérem Večeřou i generálním manažerem Ličkou o své tréninkové náplni. "Chci začít co nejdřív a za dva tři týdny bych mohl dohnat manko," plánoval si. Měl by s týmem odjet i na herní soustředění do Rakouska. Ale odchod z Baníku je stále možný. "Můžu přestoupit až do konce přestupního termínu. Chci si počkat, uvidíme, jaké nabídky ještě přijdou," nevzdává se šance na atraktivní přestup.

V tuto chvíli se chce ale věnovat rodině. Přítelkyni Janě a půlroční dceři Nině. "Také kvůli rodině jsem odmítl Saturn, raději bych třeba nějaké Španělsko," narazil na svou vysněnou destinaci. "V tuto chvíli se ale soustředím na Baník, na ligu, na Pohár UEFA a doufám, že taky na reprezentaci," uzavřel Svěrkoš.

Kam dál?

v l / MEDIAFAX, Procházka David

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Jestli přestoupí, tak nejdřív v zimě... Smajlík 18

Filipeck

bože nech už niekde prestúpi

pipopipo

Krasa.....je to to nejlepsi co mohl udelat......ted se mu powede dalsi sezona a pujde treba do toho Spanelska jak si preje.

Ivan17Klasnic
rip - 04.07. Odpovědět

Dal na moji radu s zůstal juhuu :D Smajlík 5

rip
paolo2 - 04.07. Odpovědět

znás Svěrkiho? Smajlík 18

paolo2
janoas - 04.07. Odpovědět

Kto by ho neznal... Smajlík 19 Smajlík 5

janoas
rip - 04.07. Odpovědět

Ne ,ale psal jsem tady u jednoho článku ať zůstane a on si to asi přečetl a poslechl mě :D Smajlík 5

rip
paolo2 - 04.07. Odpovědět

myslel sem osobne ale tak neva Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 18

paolo2
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články