Zpět na » Synot liga » Nejnabitější letní fotbalový turnaj je tuto sobotu v Čelákovicích

Synot liga - Nejnabitější letní fotbalový turnaj je tuto sobotu v Čelákovicích

Nejnabitější letní fotbalový turnaj je tuto sobotu v Čelákovicích © fkjablonec.cz, Jiří Šálek - Jan Jílek (uprostřed)

1

04.07. - V Čelákovicích se v sobotu 5. července koná nejkvalitnější tuzemský fotbalový turnaj tohoto léta za účasti úřadujícího mistra SK Slavia Praha a dalších ligových týmů 1.FC Brno, FK Mladá Boleslav a FK Baumit Jablonec. Agentuře Mediafax to řekl šéf pořadatelů Václav Tichý.

„Přijedou čtyři přední prvoligové kluby, tak kvalitní konkurencí se nemůže pochlubit žádný jiný letní turnaj v České republice,“ říká hrdě Václav Tichý, který je šéfem organizačního štábu turnaje a prezidentem SK Union Čelákovice, na jehož hřišti U hájku se ligové týmy střetnou o pohár starosty města Čelákovice.

Zápasový program začne v sobotním dopoledni v 9,30 hodin utkáním SK Slavia Praha - FK Baumit Jablonec a ve druhém duelu se střetnou od 11,00 hodin 1.FC Brno - FK Mladá Boleslav. Odpoledne turnaj pokračuje od 14,30 hodin zápasem poražených semifinalistů o třetí místo v celkovém pořadí a vyvrcholí v 16,00 hodin finálovým soubojem.

Letní turnaj v Čelákovicích se koná již pošesté. První dva ročníky vyhrály Teplice, v roce 2005 byl nejúspěšnější Jablonec a předloni a vloni vyhrála Slavia Praha.