Zpět na » Synot liga » Jihlava - Krč 2:1 (1:1)

Synot liga - Jihlava - Krč 2:1 (1:1)

Jihlava - Krč 2:1 (1:1) © -

4

02.11. - Jihlava porazila Krč 2:1 a konečně tak po čtyřzápasovém půstu bodovala naplno, i když většinu zápasu musela odehrát s deseti hráči.

Samotné utkání začalo pro Jihlavu doslova tragicky, v 7. minutě už prohrávala 0:1, to se po centru prosadil Jaroslav Waldhauser. A to ještě nebylo vše. Ve 21. minutě obdržel Pavel Simr od hlavního rozhodčího Jaroslava Bílka pravděpodobně za hrubé urážky rovnou červenou kartu!

Vysočina se přeci jen do konce prvního poločasu dočkala vyrovnání. Čtyři minuty před poločasovou přestávkou zamířil přesně Vladimír Vácha. Do kabin se tak šlo za stavu 1:1.

Jihlava rozhodla o osudu utkání hned na začátku půle druhé. Faldyna se prosadil svým typickým způsobem, když se nemýlil hlavou z malého vápna. O chvíli později mohli hosté vyrovnat, ale Suchý míč z branky vykopl a Jihlava tak uhájila cennou výhru.

Jihlava tak vyhrála po čtyřech zápasech, doma předtím nedokázala vyhrát 3x. V tabulce si připíše tři body, ale do první poloviny jí to pořád stačit nebude. Krč díky porážce zůstane v akutním ohrožení sestupu.

Jihlava - Krč 2:1 (1:1)
Branky: 41. Vácha, 50. Faldyna - 7. Waldhauser. Rozhodčí: Bílek - Ondo, Tacina. ŽK: Suchý, Sviták, Lovětínský, Rabušic - Adauto, Dubský. ČK: 21. Simr (Jihlava). Diváci: 600.
Jihlava: Macháček - P. Bartoš, Sviták, Suchý, Vepřek - M. Veselý (81. Čermák), Bayer (27. Vácha), Lovětínský, Cihlář - Faldyna (65. Rabušic), Simr. Trenér: Marko.
Krč: Švenger - Švejda, Horkavý, Šrámek, Waldhauser (59. Matějka) - Dubský (46. Hubený), Poláček, Vágner, Kounovský - Adauto (73. Kordiak), Vojtíšek. Trenér: Šimurka.