Zpět na » » Fotbalisté Sparty mohou v Jablonci potvrdit postup do finále domácího poháru

- Fotbalisté Sparty mohou v Jablonci potvrdit postup do finále domácího poháru

Fotbalisté Sparty mohou v Jablonci potvrdit postup do finále domácího poháru © fkjablonec.cz - Vošahlík střílí gól

0

Líbilo se

18.04. - PREVIEW První finalista Poháru České pošty vzejde ze středeční semifinálové odvety mezi Jabloncem a pražskou Spartou, která se hraje na severu Čech od 16 hodin. Letenský favorit si přiveze nejtěsnější jednobrankovou výhodu.

Sparťané přikládají domácímu poháru stejnou důležitost jako lize a s ohledem na to by měla vypadat i sestava hostů. "Pokud nějaké změny v sestavě přijdou, bude to zejména kvůli zdravotnímu stavu. Z jiných důvodů sestavou moc hýbat nechceme," uvedl pro oficiální web Sparty trenér Martin Hašek.

Ten se musí obejít bez dvojice Vidlička - Kadlec. "Vlasta Vidlička sice již nastoupil za rezervní tým, ale jeho start ve středu ještě jistý není. Nenastoupí však Václav Kadlec, který je nemocný," přiblížil zdravotní stav kádru Hašek. Všichni ostatní hráči by měli být k dispozici. Sparta nechce v poháru šetřit žádné opory.

Jablonec se na jaře propadá ligovou tabulkou a jeho výkony jsou pro trenéra Františka Komňackého velkým zklamáním. "Chybí nám teď herní sebevědomí, kvalita. Naše zápasy doma, ale i venku, se poměrně podobají. Nejsme schopni teď zápasy vyhrávat, a proto se mužstvo dostává do útlumu," řekl na webu Jablonce Komňacký a zároveň naznačil, že po sezoně na lavičce severočeského týmu skončí. "Dá se říci, že vyhlížíme konec sezony. Už jen proto, aby se tady mohlo začít budovat mužstvo, které naváže na to, co tady hrálo před rokem či dvěma," připustil v neděli.

Pohár České pošty, odvety semifinále:

Středa 18. dubna:
16.00 FK BAUMIT Jablonec - AC Sparta Praha (ČT4)

Kam dál?

/ MediaFax

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
- 18.04. Odpovědět

velmi zajímavé zápasy na dnes

http://cospe.bloger.cz/

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články