Zpět na » » Pavel Vrba: Pohár je pro nás stejně důležitý jako liga

- Pavel Vrba: Pohár je pro nás stejně důležitý jako liga

Pavel Vrba: Pohár je pro nás stejně důležitý jako liga © tachovsky.denik.cz - Trenér Pavel Vrba

1

Líbilo se

07.03. - Zatímco dnešní média rozebírají trenéra Pavla Vrbu v souvislosti s jeho ohlášeným setrváním na lavičce plzeňské Viktorie také v příští sezoně, on se společně se svým realizačním týmem plně soustředí a připravuje na středeční zápas Poháru České pošty, ve kterém jeho svěřenci přivítají v Doosan Areně v boji o postup do čtvrtfinále fotbalisty Mladé Boleslavi.

Oba týmy se setkávají v domácím poháru stejně jako v loňském ročníku. Tehdy zápasy vyzněly lépe pro Mladou Boleslav, která si pak ve finále poradila s Olomoucí a získala tak cennou trofej. Další vzájemný zápas přinesl druhý ročník Superpoháru, který se stal kořistí plzeňských fotbalistů. Rovněž tři body ze vzájemného ligového duelu na podzim zůstaly za výhru 3:2 v Plzni.

„Je pravdou, že se s Boleslaví potkáváme častěji než s jinými týmy. My však chceme i v tomto utkání uspět a postoupit dále, neboť jednou z cest do pohárové Evropy je právě Pohár České pošty,“ připomíná trenér Pavel Vrba a hned dodává: „Na druhou stranu je pravdou, že příležitost dostanou i někteří hráči, kteří v přecházejících zápasech tolik prostoru neměli.“

Viktoria přichystala u příležitosti středečního duelu pro své fanoušky speciální akci, ke dvěma zakoupeným vstupenkám za standardní ligovou cenu získají 2 vstupenky zdarma, jedna vstupenka tak v případě využití akce vyjde na 75 korun. Akce platí také v případě nákupu dvou vstupenek pro děti nebo mládež, nebo jedné vstupenky pro dospělého a jedné dětské. Vedle toho nezapomíná Viktoria ani na držitele permanentních vstupenek.

Ti mají vedle vlastního bezplatného vstupu nárok na jednu vstupenku zdarma pro svého kamaráda. Akci je možné využít v klubovém fanshopu, zakončena bude až dvě hodiny před výkopem, tzn. ve středu v 15 hodin. Více informací o doprovodných aktivitách se fanoušci dozvědí na stránkách www.fcviktoria.cz.

Utkání 4. kola Poháru České pošty začíná ve středu 7. března v Doosan Areně od 17.15 hodin. Odvetné utkání je pak na programu následující středu. Na postupujícího čeká ve čtvrtfinále pražská Sparta, která si zajistila postup přes Znojmo. Čtvrtfinále by se mělo hrát 21. a 28. března.

Kam dál?

Adam Tkadlec / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
btree - 08.03. Odpovědět

velmi zajímavé zápasy

http://cospe.bloger.cz/

btree
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články