Zpět na » MSFL » Lipová se odpoutala z poslední příčky

MSFL - Lipová se odpoutala z poslední příčky

Lipová se odpoutala z poslední příčky © -

0

14.05. - Fotbalisté Lipové překvapivě vysoko porazili rezervu Zlína 4:1, která měla v sestavě několik hráčů z A-mužstva. Domácím se povedlo po vyrovnané první půli utrhnout v první čtvrthodince druhé půle, což vytvořilo takový výsledek. Lipová v tabulce přeskočila Dolní Benešov. Další bodovou ztrátu utrpěl lídr z Olomouce po bezbrankové remíze s Uničovem. Fotbalisté Kroměříže a Frýdku-Místku přišli o body v nastaveném čase. Kroměříž pouze remizovala s Karvinou 1:1, Frýdek prohrál v Bystrci 1:0. Mutěnice pod novým trenérem deklasovaly Zábřeh 6:0 a udržely se na druhé příčce.

Výsledky - 24. kolo

BŘECLAV - SLOVÁCKO B 4:1 (2:0)
Branky: 9. Dvořák, 24. Diviš, 64. Jurga, 70. z penalty Schwarz - 48. O. Čtvrtníček. Rozhodčí: Racek. Žluté karty: Diviš - Filipský, Ondřejka. Diváků: 280.

KROMĚŘÍŽ - KARVINÁ 1:1 (1:0)
Branky: 4. Mazouch - 90. Sourada. Rozhodčí: Kneisl. Žluté karty: Janča, Foltán - Chlebek, Opic. Červená karta: 89. Janča (Kroměříž). Diváků: 250.

MUTĚNICE - ZÁBŘEH NA MORAVĚ 6:0 (3:0)
Branky: 43. a 90. Kováč, 23. Drábek, 29. Válek, 63. Ditrich, 80. Zemánek. Rozhodčí: Jahoda. Žluté karty: Kováč, Ditrich - M. Svozil. Diváků: 225.

UNIČOV - OLOMOUC B 0:0
Rozhodčí: Hulcký. Žluté karty: Novosad, Krpec (oba Uničov). Diváků: 365.

JIHLAVA B - BRNO B 1:0 (0:0)
Branka: 64. Kříž. Rozhodčí: Kondler. Žluté karty: J. Chlup, Wasserbauer - Polák, F. Chlup, Simr. Diváků: 100.

ZNOJMO - DOLNÍ BENEŠOV 3:2 (0:1)
Branky: 53. a 61. Veselý, 47. Jaroš - 44. Scharffartzik, 83. Dutka. Rozhodčí: Býma. Žluté karty: Yonov, Šuráň, Veselý, Podzemský - Schaffartzik. Červená karta: 84. Dombi (Dolní Benešov). Diváků: 566.

LIPOVÁ - ZLÍN B 4:1 (1:1)
Branky: 19. z penalty Juřátek, 52. Hrubý, 57. Fiala, 62. Suchánek - 40. z penalty Malý. Rozhodčí: Pustějovský. Žluté karty: Krejčíř - Řihák, Vyskočil, Malý. Diváků: 240.

BYSTRC - FRÝDEK-MÍSTEK 1:0 (0:0)
Branka: 90. Los. Rozhodčí: Pochylý. Žluté karty: Dufek, Janíček, Jirásek Los (všichni Bystrc). Diváků: 320.