Zpět na » » Ohlasy souboje o třetí místo

- Ohlasy souboje o třetí místo

Ohlasy souboje o třetí místo © Martin Kovařík - Tisková konference po utkání Teplice - Ostrava.

0

Líbilo se

31.03. - FotbalPortal.cz Vám přináší ohlasy včerejšího souboje o třetí místo mezi Teplicemi a Ostravou, které skončilo remízou 1:1. K utkání se vyjádřili oba trénéři a hráči René Bolf, Tomáš Jun, Antonín Rosa a Michal Smejkal.

"Velice kvalitní utkání, bylo vidět, že hrála mužstva z horní poloviny tabulky. V prvním poločase Ostrava velice nebezpečná. Ve druhé půli jsme předvedli asi jeden z nejkvalitnějších výkonů. Chtěli jsme strhnout vítězství na svou stranu, měli jsme na to. Za druhý poločas si hráči poděkování od diváků zaslouží," uvedl teplický trenér Petr Rada.

„Byl to kvalitní zápas. Lépe nám vyšel první poločas, domácím jsme toho moc nepovolili. Byli jsme aktivní, dali jsme gól. Bohužel ve druhé jsme to nepotvrdili. Domácí zahrávali řadu standardek, dostali nás pod tlak a také se jim povedlo srovnat. I ve druhém poločase jsme nakonec měli pár možností rozhodnout, ovšem nedotáhli jsme je. Spokojen nejsem, převládá ve mně zklamání. Vyhrát jsme mohli a měli," konstatoval na tiskové konferenci Karel Večeřa.

„Moc jsme chtěli v Teplicích vyhrát. Je to hrozná škoda, že se nám to nepovedlo, protože zápas jsme měli rozehraný skvěle. V prvním poločase jsme hráli moc dobře, kluci vpředu si to ťukali z první. Bohužel jsme to pak nezopakovali po přestávce. Byl to těžký zápas, ale měli jsme na víc. Celkově to není zlé, máme další bod a stále můžeme bojovat o náš cíl, postup do Poháru UEFA. Bude to ještě velká bitva,“ řekl k utkání zkušený stoper hostí René Bolf, který vstřelil první branku zápasu.

"Není to zisk ani ztráta, je to prostě vyrovnaný boj a doufám, že to bude vyrovnané do posledního kola a že to urveme. Všechny nás mrzí, že jsme to neotočili, tři body a jeden bod je rozdíl, ale zase jsme prohrávali, takže zaplať pán bůh za to," pronesl po utkání střelec vyrovnávací branky Tomáš Jun.

Stoper domácích Antonín Rosa hodnotil utkání takto: "Kvalita zápasu byla velmi dobrá, oba dva týmy si šly za vítězstvím, z mého pohledu jsme za ním šli trošku víc, ale remíza asi, musím říct, byla zasloužená, protože jak Baník tak i my, jsme měli šance tak nějak nastejno."

"Při té hlavičce mi chybělo štěstí, protože gólman to super chytil, čekal to na první tyč a byl tam, a tou nohou nevím, chtěl jsem trefit bránu a trefil jsem tyčku. Mrzí mě to hodně," poznamenal ke své šanci v poslední desetiminutovce Michal Smejkal.

Kam dál?

Martin Kovařík / FotbalPortal.cz, fkteplice.cz, fcb.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Anketa

Komu jste přáli vítězství?

Teplicím. (12)

Teplicím. 21,4%

Ostravě. (29)

Ostravě. 51,8%

Přál jsem si remízu. (15)

Přál jsem si remízu. 26,8%
Celkový počet hlasů: 56
Loading... Uklávám Váš hlas.
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články