Zpět na » » S týmem Teplic strávil pražský pobyt fanoušek

- S týmem Teplic strávil pražský pobyt fanoušek

S týmem Teplic strávil pražský pobyt fanoušek © Martin Kovařík - Výherce soutěže Karel Skalník.

1

Líbilo se

11.03. - Výherce soutěže z rádia Fajn North Music Karel Skalník strávil s mužstvem žluto-modrých celý zápasový pobyt pro utkání se Spartou a my Vám z této akce přinášíme krátkou reportáž spolu s fotografiemi.

Celá cesta začala zavoláním do soutěže, kterou FK Teplice pořádaly s rádiem Fajn North Music. Pozdější vítěz, věrný fanoušek Severočechů, se dovolal hned v pondělním semifinálovém klání a štěstí se na něj usmálo především v pátek, kdy moderátor losoval z denních vítězů toho, jenž s týmem do Prahy odjede.

Hned v pátek odpoledne následovalo nafasování týmového oblečení z rukou kustoda Jaroslava Slámy. "Je to splněný sen, ani mi ještě nedochází, že jsem vyhrál právě já. Hrozně se těším, ještě teď jsem z toho pěkně vyjukanej," usmíval se po "předávce" šťastný výherce.

V neděli se zúčastnil tréninku na domácích Stínadlech, poté byl představen týmu, nasedl s ním do autobusu a vyrazil směr pražský "azyl" v hotelu Obora. Odsud přidává jeden svůj zážitek: "Trenér Rada se mnou zacházel jako s členem týmu, hned po příjezdu mi říkal, ať si dám jen věci na pokoj a jdu hned na večeři."

Ráno bylo po snídani na programu rozhýbání v nedalekém parku, kde Karel zuřivě fotografoval a pozoroval zákulisí předzápasového dění. Oběd strávil u stolu s "Verbou", "Kleinisem", "Smíchem", "Benym" a "Dolym", jak se přezdívá Verbířovi, Kleinovi, Smíškovi, Benátovi a Doležalovi.

Po pravidelné stravě následoval potřebný odpočinek a pak již odjezd na stadión, zápas zhlédl výherce ve VIP prostorách s marketingovým a obchodním ředitelem FK Teplice Petrem Heidenreichem. Na cestu zpět se znovu připojil ke svěřencům kouče Rady, v Teplicích se jejich osudy již rozešly...

A jak na něj hráči zapůsobili? "Jsou to naprosto normální lidi a viděl jsem, že i když se nedaří, tak tým drží pohromadě. Nejvíc jsem se bavil asi s Doležalem, Verbířem a Benátem," uvádí dlouholetý "stínadelský" fanoušek, s kým si nejlépe rozuměl.

Na celém pobytu ho mrzelo jediné, nemohl s ním odjet i jeho pětiletý synek. "Je to taky velký fanoušek, chodíme spolu na zápasy a při děkovačce ho vždycky držím u sebe, aby si s ním mohli hráči plácnout. Verbíř a Doležal jsou u něj hned za Spidermanem," přibližuje, že náklonnost k žluto-modrému dresu se dědí z pokolení na pokolení.

Přestože Teplice na Spartě prohrály 0:1, tak jeden člen výpravy odjížděl plný krásných dojmů, jež mu zůstanou do konce života...


I v okně hotelu ukázal Karel Skalník, komu fandí.


Zprava Petr Benát, Karel Skalník a Michal Doležal u oběda.


Celé osazenstvo stolu v živé diskuzi.


Na návštěvě na pokoji Michala Doležala a Pavla Verbíře panovala dobrá nálada.


Těsně před odjezdem na Letnou.


Nakonec ještě zapózování s teplickou vlajkou. Zprava Tomáš Belic, Karel Skalník, Jan Štohanzl, Antonín Rosa a Vlastimil Vidlička.

Kam dál?

Martin Kovařík / FotbalPortal.cz , foto: Martin Kovařík

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Teplicím to na 5.místě sluší:))) Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17

Zbrojovak!!!:))))
radvan - 11.03. Odpovědět

take souteze by mohl poradat kazdy tym. Smajlík 11

radvan
MatyCZ (webmaster) - 11.03. Odpovědět

Taky bych si to nechal líbit!

MatyCZ
seedorf - 11.03. Odpovědět

ve frankfurtu Smajlík 7

seedorf

kde je fenin ?

ukolproznalce
KaPi - 11.03. Odpovědět

Ty jo, tak to je paráááádní! Škoda jen, že Teplice jsou teď v útlumu! Smajlík 11

KaPi
Reklama
Témata článku
Anketa

Chtěli by jste strávit také čas s Vaším oblíbeným týmem?

Ano, je to můj celoživotní sen. (25)

Ano, je to můj celoživotní sen. 55,6%

Rád bych, ale až tolik mi na tom nesejde. (19)

Rád bych, ale až tolik mi na tom nesejde. 42,2%

Ne, rozhodně nechci. (1)

Ne, rozhodně nechci. 2,2%
Celkový počet hlasů: 45
Loading... Uklávám Váš hlas.
Reklama
Nejnovější články