Zpět na » » Jan Krob na hostování do Kladna

- Jan Krob na hostování do Kladna

Jan Krob na hostování do Kladna © sparta.cz - Jan Krob

0

Líbilo se

06.02. - Jaroslav Šilhavý si do Kladna přivedl dalšího "starého" známého ze Sparty. Tentokrát nadějného Jana Kroba, který zde bude hostovat do konce sezóny.

Za Kladno na podzim hráli již Jeslínek a Kúdela a nejen dobrá zkušenost s těmito hráči přesvědčila trenéra Šilhavého o angažování dalšího letenského hráče. "Sparta se s Kladnem dohodla na půlročním hostování. Chceme aby Honza Krob pravidelně hrál, nejlépe v nejvyšší soutěži. A Kladno všechny tyto parametry splňuje," uvedl pro klubový web ředitel komunikace Sparty Jakub Otava.

"O zájmu Kladna jsem se dozvěděl ve Španělsku, ale zástupci klubu komunikovali se Spartou již od našeho přípravného utkání na Strahově. V sobotu mi volal trenér Šilhavý a také sportovní manažer Kladna, šlo to všechno velmi rychle. V úterý na odpoledním tréninku jsem se rozloučil s klukama v kabině, popřál jim hodně štěstí v boji o titul a ve středu se již budu hlásit na prvním tréninku Kladna," zhodnotil naopak svoje hostování Jan Krob.

Jan Krob se stal na podzim oporou sparťanské rezervy, za kterou vstřelil pět branek. Na zimní přípravu se přesunul do "áčka", zejména na Fortuně Víkendu šampionů se úkazal v dobrém světle. V dalších přípravných zápasech si připsal několik asistencí a proti Příbrami dokonce i gól. "Trenér Bílek mi dal hodně šancí a já se je snažil maximálně využít. Mluvili jsme spolu ve Španělsku a přesun na Kladno mi doporučil. Ve Spartě je na levé straně velká konkurence a trenér Bílek by byl rád, abych si vyzkoušel první ligu," upřesnil levonohý fotbalista, který může nastoupit v obraně i v záloze.

Vedení Kladna pořád usiluje o příchod jejich podzimní hvězdičky Jiřího Jeslínka, se kterým se do sparťanského prvního týmu moc nepočítá.

Kam dál?

Michal Kepl / Fotbalporta.cz, Sparta.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Mike - 15.02. Odpovědět

bonano30: Holub, Beneš, Vincenc, Sterzl, Kabele. To jsou hráči, kteří se jako kmenový objevili v A-týmu.

Mike
maser dc - 07.02. Odpovědět

vy ste toho vychovaly naposledy v ačku šmicra od tý doby nic se spamatuj!! sparta forever!!! Smajlík 17

cepeto - 08.02. Odpovědět

dobrá,dobrá,moje chyba....nemyslel jsem Sk Slavii,ale SK Kladno Smajlík 19

cepeto
cepeto - 07.02. Odpovědět

Že vychováváme hráče pro Spartu?......no hold někdo ty budoucí reprezentanty vychovávat musí.....SK,SK Smajlík 2

cepeto
bonano30 - 06.02. Odpovědět

Má Kladno vůbec nějaký svý kmenový hráče? Smajlík 7

maser dc - 06.02. Odpovědět

už se těším na spartanskou zálohu ve složení vácha,gecov ,dočkal v utoku s necidem. sparta forever mistr!!!!!!!! Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17

cony - 06.02. Odpovědět

Nechtěl bych být kladenským fanouškem. Vychovávat hráče pro Spartu Smajlík 12

To mě by to nevadilo. Kladno totiž s těmi hráči ze Sparty a Slavie hraje fotbal na který se dá koukat. Já osobně bych nechtěl být fanouškem Žižkova, protože to, co předvádí má hodně daleko do fotbalu i kopané

Canizares
Mattess - 06.02. Odpovědět

Kdo ví třeba bude nadějnej sparta ho nebude chtít a Bude následovat L.Volešáka

Mattess
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články