Zpět na » » Žofčák jde zachraňovat Jablonec

- Žofčák jde zachraňovat Jablonec

Žofčák jde zachraňovat Jablonec © sparta.cz - Igor Žofčák

0

Líbilo se

25.01. - Jak se očekávalo, tak se také stalo. Igor Žofčák ze Sparty bude na jaře působit v severočeském Jablonci. Dnes bylo dotaženo hostování slovenského záložníka ve čtrnáctém týmu Gambrinus ligy.

Bývalý hráč MFK Ružomberok nejde do neznáma. Pravě v Ružomberoku ho trénoval nynější kouč Jablonce František Komňacký. Žofčák měl více nabídek, ale právě znalost trenérá rozhodla pro tu jabloneckou.

Do Sparty v létě přišel jako slovenský reprezentant a velká hvězda slovenské ligy. Ale pod trenérem Bílkem prakticky nedostal šanci a tak je rád, že si na jaře konečně zahraje. Ale v Jablonci ho nečeká lehká práce, tým se bude muset hodně zvednout, aby se zachránil.

V Jablonci se přes zimu vytvořila veliká konkurence. Do týmu již přišli Michálek, Straka, Necid a Fujerík. Naopak do Budějovic odešel Jan Svátek.

FotbalPortal.cz je mediálním partnerem klubu FK Jablonec 97

Kam dál?

Michal Kepl / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
PiotrIV - 25.01. Odpovědět

chudák, Sparta ho zkazila, na Slovensku taková hvězda a Sparta dá přednost někomu jinýmu, se ani nedivím že dřív než Sparta vyhraje titul Šiškov

PiotrIV

šiškov, to je dobrý, ale ten máš možná tak ty v hlevě Smajlík 3

Georgino
Jordan - 25.01. Odpovědět

no nwm teda kdo ted bude hrát v záloze je to celkem nabitý ... baranek,klapka,loučka,michálek,ž ofčák,fujerik,valenta,hloušek... podle jmen je to záloho za kterou by byl rád tým ze špičky tabulky tak doufám že se tak brzy zase stane

.Tom. - 25.01. Odpovědět

pro něj dobrej krok, třeba se eště někdy ve spartě chytne Smajlík 4

.Tom.
Reklama
Reklama
Nejnovější články