Zpět na » » Změny v kádru Boleslavi

- Změny v kádru Boleslavi

Změny v kádru Boleslavi © -

0

Líbilo se

24.01. - Hráči, kteří se nevešli do kádru trenéra Mladé Boleslavi Zdeňka Sčasného, budou na jaře hostovat v jiných klubech. David Brunclík odejde do Kladna, Jan Riegel se připravuje v Hradci Králové a Radim Nečas si zatím hledá angažmá.

David Brunclík by měl na Kladně hostovat do konce této sezony. „Kluby se již dohodly,“ potvrdil pro klubový web Zdeněk Kudela. Jan Riegel, který se zotavil z dvojí operace kolena a na trávníky se vrátil po čtrnáctiměsíční pauze, by se měl na jaře rozehrát v Hradci Králové, kde již trénuje. Detaily Riegelova hostování by se měly doladit po návratu středočeského klubu ze soustředění na Kypru. To by se mělo doladit také jarní působení Radima Nečase, o kterém zatím probíhaly jednání bez efektu.

Boleslav však nehodlá hráče jen pouštět. Ve hře je stále angažování gruzínského mladíka Georgi Ganugravy. „Stanoviska kolem Ganugravova kontraktu se postupně sbližují a věřím, že se brzo dohodneme,“ uvedl pro stránky klubu boleslavský sportovní ředitel Zdeněk Kudela. O nadějného gruzínce velmi stojí také trenér Sčasný. Může jen litovat, že kvůli administrativním překážkám s vízem nemá Ganugravu na Kypru.

Mladou Boleslav v zimě opustil její kapitán Marek Matějovský, jenž přestoupil do anglického Readingu. Nahradit by ho měli příchozí Ivan Hodúr z Liberce a Lukáš Opiela ze Zlína. Posilou by měl být také Jiří Mašek, který nastoupil za Boleslav již na podzim.

Kam dál?

Michal Kepl / FotbalPortal.cz, Fkmb.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
masel - 25.01. Odpovědět

fandim boleslavy ale taky souhlasím se všemi hradec do G-ligy

masel
jarda - 25.01. Odpovědět

Já jsem sice slávista středočech,ale moc by se mi líbil Hradec zpátky v G.L. kam patří.

cx - 24.01. Odpovědět

Smajlík 18

Mattess - 24.01. Odpovědět

Jan Riegl je dobrej když šel z Příbrami do M.B. tak sem ho hodně srovnával s Frejlachem ,který šel do sousedního Liberce jsem rád že jde právě do Hradce myslím že pomůže hradci do ligy,já sem sice slávista ale i východočech a Hradci bych to přál hlavně je to sen všech východočechů jezdit do HK zase na G-Ligu...

Mattess
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články