Zpět na » Gambrinus liga » Petržela nakonec do Plzně

Gambrinus liga - Petržela nakonec do Plzně

Článek
Petržela nakonec do Plzně© -

0

Líbilo se

23.01. - Ani do Budějovic, ani do Brna, ale do Plzně se pro jarní část Gambrinus ligy stěhuje sparťanský záložník Milan Petržela. Svolení k odchodu dostal poté, co ho trenér Sparty Michal Bílek vyřadil z kádru "áčka".

"Ano dnes jsme se dohodli na Milanově hostování," informuje generální manažer FC Viktoria Plzeň Zdeněk Kořínek na oficiálních stránkách klubu. Petržela však nejde do neznáma. Již před rokem absoloval s Plzní zimní přípravu, kam přišel ze Sparty. Ale protože by v jedné sezoně hrál už ve třetím klubu, musel se vrátit na hostování do Jablonce, kde působil již na podzim 2006.

Plzeň o Petrželu bojovala zejména s Českými Budějovicemi. "Využili jsme toho, že Dynamo České Budějovice má zájem o Petra Šímu, který odmítl podepsat s Viktorií novou smlouvu. České Budějovice měly s ohledem na přestup Kladrubského možnost první volby a získat Petrželu, díky dohodě ohledně přestupu Petra Šímy se tohoto práva vzdaly," upřesňuje Kořínek na stránkách klubu.

Plzeňský lodivod Stanislav Levý je šťastný, že po sérii odchodů klíčových hráčů, může přivítat posilu. "Je to potěšující zpráva. Pravá strana byla poslední dobou oslabována, ať to jsou odchody Limberského, Procházky, Malára, či Filla." Milan Petržela se do přípravy s Viktorií zapojí již zítra, kdy bude absolvovat dopolední trénink.

Petržela začínal svoji fotbalouvou kariéru v Drnovicích, poté se objevil v Brně, ale zase se vrátil do Drnovic, kde zažil premiéru v seniorském fotbale. Jeho další štací byl Synot, později Slovácko, odkud si ho vybrala pražská Sparta. Následovalo hostování v Jablonci a nyní se stěhuje na západ Čech.

Kam dál?

  Michal Kepl / FotbalPortal.cz, Fcviktoria.cz

  Reklama
  Přidat komentář

  Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

  Komentáře
  bluewhite - 29.01. Odpovědět

  nechapu to tady nekdo napsal ze hral v Drnovicích nejlip u nas na Smajlík 17 Slovácku Smajlík 17 byl taky jednim z nejlepsích hrácu kdyz byl v Jablonci na hostování tak tam byl nejlepsí hrac tedka ve Sparte hral v přípravě dobre a oni si ho prośte nenechaji prostě Sralta no

  maser dc - 24.01. Odpovědět

  si sfetovanej ,vožralej nebo si to jenom nestihl na toaletu kam ty sešífko na to chodíš!! sparta forever!!

  Mattess - 24.01. Odpovědět

  Do Budějic půjde Matušovič pač Straka o něj má velký zájem...

  Mattess
  maser dc - 24.01. Odpovědět

  rezek patří spartě je tam klasicky na přestup jeto její hráč. sparta forever!!!

  dáda - 24.01. Odpovědět

  no super,aspon neco,dobra nahrada za filouše...nevite nahodou nekdo jak je to s rezkem,mel by bejt ve sparte jen na hostovacce bo se mejlim??? Smajlík 4

  maser dc - 23.01. Odpovědět

  doufám že se za pul roku vratí do sparty napravo je lepší než voříšek a kudela. sparta forever!!!

  Johny - 23.01. Odpovědět

  Milan je nej u nas v Drnovicich hral nejlip,Sparta ho zkazila

  Bejk - 23.01. Odpovědět

  Přesně tak, souhlasím s tebou, Sparta některé hráče zkazila! Smajlík 18

  Bejk
  Mattess - 24.01. Odpovědět

  Souhlasím,zkazila jinak tohodle kluka bych bral všema 10

  Mattess
  Bejk - 23.01. Odpovědět

  Je mi to celkem jedno kam jde, ale jsem rád, že nejde do mého oblíbeného klubu Budějovic, protože je mi celkem nesympatický.

  Bejk
  PiotrIV - 23.01. Odpovědět

  Škoda no, Brnoooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  PiotrIV
  Reklama
  ------
  Nejnovější články
  Reklama