Zpět na » » Hainault: Jsem šťastný za hostování ve Spartě.

- Hainault: Jsem šťastný za hostování ve Spartě.

Hainault: Jsem šťastný za hostování ve Spartě. © -

0

Líbilo se

13.01. - Kanadský obránce André Hainault poskytl po návratu z kondičního soustředění ve Špindlerově Mlýně krátký rozhovor pro FotbalPortal.cz o svém půlročním hostování ve Spartě, které ho čeká na jaře a na které se přesunul z Mostu.

André, co by jsi řekl o tvém hostování ve Spartě?
Jsem velmi šťastný z hostování ve Spartě, je to největší klub v České republice a hrát za ni mi umožňuje hrát s těmi nejlepšími hráči v české lize. Myslím si, že být v takovém klubu mi pomůže stát se lepším hráčem.

Jaktože jsi nakonec nešel do Slavie? Pan Kabíček řekl, že budeš na jaře hrát ve Slavii, ale nakonec jsi na hostování ve Spartě, čím to?

Já jsem to opravdu neměl pod kontrolou do kterého klubu půjdu hostovat. Rozumím ale tomu, že Slavie měla menší zájem mě získat, zatímco Sparta mě chtěla na hostování, proto jsem šel do Sparty.

Je ve smlouvě zakotvená opce pro případný letní přestup?
Nyní mám hostování na šest měsíců, Sparta mi může nabídnout smlouvu a získat mě na příští sezónu, ale nyní je to tak, že jsem na hostování do konce této sezóny.

Doufáš, že se prosadíš do základní sestavy?
Nepřišel jsem do Sparty sedět na lavičce, ale být jeden z hráčů základní jedáctky. Vím, že jsou tu výborní obránci, ale zkusím panu Bílkovi udělat těžkou práci s vybíráním základní sestavy. Budu těžce pracovat, abych se do sestavy dostal.

Koho z tvých nových spoluhráčů znáš?

Znám všechny hráče, viděl jsem je v TV nebo jsem o nich četl v novinách, ale osobně znám jen Jeslínka a Holendu, se kterými jsem hrál, když hostovali v Mostě, a samozřejmě znám asistenta trenéra Horsta Siegla, z dob kdy hrál za Most.

Kam dál?

Martin Kovařík / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Richie - 15.01. Odpovědět

Koukám, že opět inteligence komentářů nezná mezí. Jeden jak druhej. Jsem Sparťan, ale pustit se do diskuze s takovým bezduchým, bezmyšlenkovitým a tupým slávistou jako Mattesks, je bezúčelné. A to existuje hodně slávistů, se kterýma se vydržím normálně a konstruktivně bavit o fotbale celé hodiny. A Sparťana jako je maser dc, který přistoupí na tuhle notu, se zastávat nebudu. Co se týká Hainaulta, věřím mu. Viděl jsem několik zápasů Mostu, byť jistě ne tolik jako kumby, ale pokud dostane od Bílka pořádnou šanci, využije jí. Když přicházel Žofčák, věděl jsem, že to dopadne bledě a nedivím se, že nedostal příliš mnoho šancí, opravdu ne. Na křídlech zkrátka máme lepší hráče (Kisel, Matušovič, Kolář, Limberský, koneckonců i mladý Zeman). Hainault tu šanci, věřím, dostane!

Richie
maser dc - 14.01. Odpovědět

kdyby sme byly tak komunistický jak řikáš tak bysme asi v 70 letech nesestoupily komančové by to nedovolily co myslýš !! nepleteš si nas s duklou ty sešífffko zapraskaná!!!!!! sparta forever!!!! misři doublééééééé!!! 06-07 a hlavně 07-08!!!!!! mě by slavie nesrala ale ona neví za 115 let egzistence jestly je bila nebo červená je prostě pul napul co si otom myslet!!! sou to jelita !! cus maser dc!!!

ACS33 - 14.01. Odpovědět

Co by dělal u vypatlaných Slávistů????Vybral si správně.....SPARTA Smajlík 17

Mattessks - 14.01. Odpovědět

čehopak asi budete mistři ty magore??Mistři Kowbojů šukací se do prdele ty buzno SMRT SPARTĚ, TOTALITA nehorší milníky komuismu jsou rok 68 kdy nás napadly rusáci a jinak všechny roky kdy ste si koupily titul mistra ligy!!SMRT PÍČI(SPARTĚ)

maser dc - 13.01. Odpovědět

co se seres do nas podivej se natu vasi sešivanou verbeš co tam hrala nebo hraje vožralej blažek s pudilem nebo dřiv naky komedijanti jako třeba karim adipe nebo kennedy chichuri!!! kdyby bejval šel k vam tak by byl nejlepsi vit!!! suchy brabec !!!! černy šourek cotoje za gay klub!!!! sparta forever mistr 07-08!!!!

Mattess - 13.01. Odpovědět

To mi víme že seš štasntej ubožáčku.....Ještě Chybí Fin,Rus a švéd a Hokejová soupiska fotbalové sparty bude kmplet...

Mattess
maser dc - 13.01. Odpovědět

podle čeho soudiš že by do sparty trousil nešel staci brat misto 2 mega zarok 6 a nakej klubysmus de dořiti .a brno by ho prodalo protože by jim řekl že to je pronej ve 30 velka posledni šance a tak ble ble ble a už byto bylo a zahranici viš kolik takovich afričanu v nemecku a italii ve 2 lize hraje mraky ale dokut bude euro 30 korun tak tady nebudou hrat!!!! sparta forever

kumbi - 13.01. Odpovědět

.?:. no tak kdo Andreho neviděl hrát, tak ať radši nic neřiká, v Mostě patřil k nejlepšim obráncům a bude chybět Smajlík 13 a to že je Kanaďan tak to neznamená že neumí hrát fotbal, no uvidíte sami až bude hrát, že je to fakt kvalitní stoper

kumbi
maser dc - 13.01. Odpovědět

nic proti nemu ale sparta ma kupovat lepsi beky treba rajnoch nebo trousil ale muze prekvapit ja si pomatuju když šel do sparty před několika lety třeba hornak nebo vonasek a jak překvapily. to sami ve slavii dřiždal kdo stěch chytrej slavistu co se posmivaj kanadanovi mu veřil možna jarolim.kdyby sel do slavky tak by byl nejlepsi co! uvidime za pul roku. sparta forever!!!!!!!!

PiotrIV - 13.01. Odpovědět

Trousil? si věříš, Brno by ho neprodalo a on by stejně do Sralty nešel

PiotrIV
mildanovas - 13.01. Odpovědět

newem kto to je

FIDO - 13.01. Odpovědět

newem kto to je

YpsYlon - 13.01. Odpovědět

neprosadí se

PiotrIV - 13.01. Odpovědět

viking Smajlík 3

PiotrIV

hainault si nezaslouží spartu !!! je tam do počtu Smajlík 14

mildanovas
KuLich - 13.01. Odpovědět

Dej mu šanci

KuLich
Mrlah - 13.01. Odpovědět

hainault je rozhodne lepší než zabavnik atd.... Smajlík 14 ale mr debílek ho zazdi jako ostatni talenty tak že se bat nemusiš

Mrlah
losos - 13.01. Odpovědět

ja bych urcite nebyl Smajlík 2

- 13.01. Odpovědět

Abys jeste nybyl Smajlík 7 Smajlík 2

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články