Zpět na » » Tipsport liga: Teplice znovu vítězně

- Tipsport liga: Teplice znovu vítězně

Tipsport liga: Teplice znovu vítězně © -

1

Líbilo se

12.01. - Dnes od 11:00 se na mostecké umělé trávě hrálo další utkání zimní Tipsort ligy, střetly se celky Teplic a Kladna, které shodně porazily v předchozích utkání Ústí respektive Most 4:0.

Tepličtí nastoupili v takřka nejsilnější možné sestavě, ze stabilní ligové sestavy chyběl jen Lukáš a Gašparík, představili se také dva novicové v kádru žlutomodrých - Vidlička a Hesek. Naopak ani na lavičce nebyl Tomáš Jun, u něj zbývá ještě dořešit administrativní drobnosti, aby mohl hrát.

V dresu Kladna bylo toto utkání prestižní především pro Tesaříka, Grosse a Zoubeleho, kteří svou minulost právě s Teplicemi spjali.

Na svěřencích kouče Rady bylo znát, že v týdnu absolvovali velmi těžké kondiční soustředění v Břízkách, od začátku jim důrazná hra Kladna činila velké potíže. Středočeši měli více ze hry a mohli také skórovat, to se jim však nepodařilo a tak zaúřadoval střídající Štohanzl, který se prodral v 57.minutě za obranu Kladna a prostřelil brankáře Miskiho.

Za chvilku mohlo být vyrovnávo, po neobratném zákroku Koukala byla odpískána penalta, tu však Slavík chytil. Kladno nadále hrozilo, ale vždy ztroskotalo na výborném brankáři severočechů, a tak utkání skončilo 1:0 pro Teplice.

Z kádru vítězů se dnes nedostalo na všechny hráče, ale jak včera řekl Petr Rada pro klubovou T-TV, zbytek si půjde zítra zahrát za B-tým utkání se Slavojem Vyšehrad, tak aby zápasová zátěž byla u všech stejná.

SK Kladno - FK Teplice 0:1 (0:0)

Branka: 57. Štohanzl
Rozhodčí: Košec - Teuber, Ipser
Diváci: 150

Kladno:
Miski - P. Bartoš, Killar, Gross (60. Kousal), Tesařík - Zoubele (80. Holub), Vincenc (46. J. Rada), Brunclík, Cigánek (80. Čáp), Vršajevič (46. Merganc) - Semerák

Teplice:
Slavík - Vidlička (83. Hanzlík), Klein, Rosa, Merzič (46. Vieira) - Verbíř (46. Štohanzl), Doležal, Ljevakovič (80. J.Bartoš), Koukal - Hesek (87. Veverka), Mareš (71. Vondrášek)

Kam dál?

Martin Kovařík / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
DavidF - 12.01. Odpovědět

jaktože je Tesařík v Kladně??? Smajlík 4

DavidF

S "Tesilem" se v Teplicích už nepočítalo, trénoval s Béčkem a samozřejmě dostal povolení hledat si angažmá, zájem byl z Kladna, takže je tam na zkoušce, ale trenér Šilhavý řekl, že by chtěl, aby zůstal, což já osobně Tesilovi přeji, protože to byl v mých mladých letech velký oblíbenec, to jak v Teplicích "brousil" levou lajnu bylo příkladné Smajlík 1

Martin Kovařík
Bery - 12.01. Odpovědět

Né že byh to posuzoval jen podle tohodle, ale myslim, že Tepličky ještě v GL neřekli poslední slovo.

Bery
Mike - 12.01. Odpovědět

Bery: Máš pravdu, ale jak je to i na stránce www.skkladno.cz, bylo Kladno lepším týmem, tak nevím, nedali jsme ani penaltu, ale to se stává, nicméně, jestli takhle budem hrát, na jaře se v pohodě zachráníme.

Mike

Jak píšu, Teplice měly za sebou těžké soustředění na které Kladno odjelo dneska, takže i to mohla zapříčinit, to že Kladno bylo lepší, ale tím nechci výkon snižovat, rozhodně na záchranu v pohodě máte.

Martin Kovařík
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články