Zpět na » » Pohyb v kádru Brna

- Pohyb v kádru Brna

Pohyb v kádru Brna © -

1

Líbilo se

09.01. - V posledních dnech se jedná o odchodu několika hráčů z pátého celku Gambrinus ligy, jediným dosud dořešeným je přestup záložníka Petra Musila do Zlína, za ním možná na hostování zamíří Milan Pacanda a k exotickému angažmá na Ukrajinu může již brzy putovat Mario Holek.

Mario Holek je oporou reprezentace do 21let, a nyní okolo něj začal kroužit zámožný celek z Ukrajiny. Dněpr Dnepropetrovsk je pravidelným účastníkem poháru UEFA a dal by se označit za třetí nejsilnější celek na Ukrajině za Šachťorem Doněck a Dynamem Kyjev, avšak momentálně celé Ukrajinské lize vévodí.

“Dněpropetrovsk má o něho vážný zájem, ale Mario se nejdříve chce seznámit s klubem a celým jeho zázemím. Takže jeho případný přestup vidím v tuto chvíli tak padesát na padesát,” řekl pro klubový web předseda představenstva 1.FC Brno a.s. Karel Jarůšek.

Případný přestup by jistě byl dobrou finanční injekcí pro 1.FC Brno, avšak je otázkou, zda právě východní angažmá je to pravé pro další kariéru velmi talentovaného středního záložníka.

Milan Pacanda může již brzy zamířit za svým kamarádem Petrem Musilem do Zlína, ten by ho chtěl získat na půlroční hostování. Bývalý útočník Sparty či Insbrucku odehrál na podzim pouhých 560minut, ale i tak stihl třikrát skórovat, povedl se mu především zápas s Jabloncem, jenž sám rozhodhl dvěma brankami. Konkurencí mu v útoku byli Aleš Besta, Tomáš Došek, Tomáš Okleštěk, René Wagner a také Marek Střeštík, ten však na podzim častěji nastupoval na kraji záložní řady.

Na otázku zda má Zlín opravdu o Pacandu zájem odpověděl Karel Jarůšek pro klubový web takto: “ano, mají, ale Milan má i jiné nabídky a nejsou z Česka. Takže bude záležet na něm, jak se rozhodne.”

Kam dál?

Martin Kovařík / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Mattess - 09.01. Odpovědět

Když Mluvíto o tob Brněnském posilování,tak jsem zvědavej na Eltna Liru...

Mattess
jan78 - 09.01. Odpovědět

Myslím,že by Milanu Pacandovi pomohlo,kdyby šel do Zlína.V Brně moc nehraje a ve Zlíně by ta šance byla vyšší.Musel by ovšem sekat dobrotu.Trenér Hoftych se s nikým nemazlí.A možná by se i alespoň trochu zvýšila návštěvnost na stadionu.Na takové jména lidi budou chodit

Mara - 09.01. Odpovědět

Brno by mělo především posilaovat než aby odcházely opory...ale když pro maria holka bude dobrá nabydka tak bych neváhal..a Milan Pacanda by měl zůstat v brně čeká ho ještě dobrá budoucnost!!to stejný i mario Holka!!! Smajlík 7 Smajlík 1

Mattess - 09.01. Odpovědět

Mno ,,Paci´´ není zas tak dobrej,jak se zdálo,už i doma ho nechtěj...

Mattess
PiotrIV - 10.01. Odpovědět

bohužel Maria už tady žádná budoucnost nečeká(už za nás nehraje) pořád mě vrtá hlavou proč??????? zrovna na Ukrainu a proč zrovna on, proč ne ten šulin Večeřa

PiotrIV
Mattess - 09.01. Odpovědět

Teda Ukrajina to je ale Exotika!! Smajlík 7 Smajlík 2 Smajlík 2 To mě připomělo ten starý vtip z Tele-Tele:navšivte Ukrajinu,vaše auto už tady je!!

Mattess
Maty - 09.01. Odpovědět

Starej ale dobrej. Smajlík 2

Maty
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články