Zpět na » » Teplice bojují se Slavií o Heseka

- Teplice bojují se Slavií o Heseka

Teplice bojují se Slavií o Heseka © -

0

Líbilo se

08.01. - Teplice se snaží nadále posílit útok a vrhly se spolu se Slavií do boje o útočníka Nitry Andreje Heseka, jenž na podzim nakoukl i do reprezentace Slovenska.

Agent slovenského fotbalisty dokonce uvedl, že nyní jsou Teplice na žebříčku zájemců výše než vedoucí celek Gambrinus ligy, avšak problémem zůstává fotbalistova loňská dohoda s mistrovskou Žilinou, nehledě na to, že též přidal svůj podpis k prodloužení smlouvy v Nitře. Jednání Teplic také dokládají slova generálního manažera FC Tescoma Zlína dr.Ladislava Valáška, který při dojednávání přestupu Vlastimila Vidlička uvedl pro klubový web: "Podpis smluvních dokumentů se uskuteční v pondělí ve Zlíně, kdy se bude ředitel teplického klubu František Hrdlička vracet z cesty na Slovensko."

Forvard nosí na svém dresu číslo 27, narodil se 12.6.1981. V letošním ročníku odehrál ve čtrnácti ligových zápasech 1250 minut, vstřelil tři branky a inkasoval tři žluté karty. Nejdůležitější z letošních branek byla ta do sítě Spartaku Trnava ve třetím kole, jenž rozhodla o výhře 3:2.

Hesek začínal s fotbalem ve Slovanu Bratislava, z něhož hostoval ve Velkém Lapáši, poté přestoupil v létě 2005 do Nitry, kde má ještě rok platnou smlouvu. V podzimní části soutěže si šestadvacetiletého útočníka vyhlédl také repreztační kouč Slovenska a dal mu příležitost ve dvou zápasech.

Pokud žlutomodří tohoto hráče přivedou bude to již třetí posila do útočné řady v tomto přestupním období. Již dříve se v kádru objevili Tomáš Jun (Trabzonspor) a Michal Smejkal (Plzeň), z hostování se také vrátili Emil Rilke a Tomáš Vondrášek. Teplice tak na jaře budou nejspíše řešit opačné problémy než na podzim, kdy měly útočníků nedostatek, nyní i přes odchod Martina Fenina budou mít v útočné formaci velkou konkurenci.

Kam dál?

Martin Kovařík / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
kamilchen - 09.01. Odpovědět

nechod tam chod do ziliny! tepilce su slabe a slavia uz konci v Ziline mas vsetko pred sebou!!!!!!!!!!!!!

kamilchen - 09.01. Odpovědět

nechod tam chod do ziliny! tepilce su slabe a slavia uz konci v Ziline mas vsetko pred sebou!!!!!!!!!!!!!

Mattess - 09.01. Odpovědět

Spíš bych se soustředil na někoho do obrady,Adrewa sme si nechaly ,,vyfouknout´´ rudejma,takže bych rád vyděl posilu do zadních řad,Máme dobré útočníky Šenky,Bláža,Ivanka,Goče....

Mattess
PiotrIV - 08.01. Odpovědět

Ňejaké slovenské mafián Smajlík 3

PiotrIV
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články