Zpět na » » Pospěch podepíše ve Wolfsburgu

- Pospěch podepíše ve Wolfsburgu

Pospěch podepíše ve Wolfsburgu © -

0

Líbilo se

06.01. - Gambrinus ligu opouští před jarní částí další reprezentant, po Stanislavu Vlčkovi a Martinu Feninovi je na odchodu do Wolfsburgu Zdeněk Pospěch. Pravý obránce Sparty dnes odletěl na lékařské testy do Německa, po nichž by měl podepsat smlouvu na tři a půl roku.

Devětadvacetiletý obránce, který ve Spartě působil dva a půl roku, se ve Wolfsburgu potká se staronovým spoluhráčem Janem Šimůnkem či s Edinem Džekem, který se proslavil při působení v Teplicích.

Přestup by se měl dokončit do dnešního večera, jelikož známý trenér Felix Magath chtce mít k dispozici Pospěcha již pro soustředění v Portugalsku, kde se momentálně jedenáctý celek tabulky střetne například s "Feninovým" Frankfurtem či Norimberkem, ve kterém působí Blažek, Galásek a nově i Koller.

Nyní tak pro Pospěcha nastává boj o místo v základní sestavě a s tím spojený boj o EURO, pokud by zůstal ve Spartě, měl by oboje téměř jisté, avšak tato výborná nabídka se již nemusela opakovat, proto se rozhodl odejít již v zimní přestávce.

Pro kouče Bílka tak vzniká problém, jak zkušeného borce nahradit, v kádru má několik variant. Z hostování v Boleslavi se vrátil Petr Voříšek, který právě na místě pravého obránce na podzim hrál, z Kladna taktéž vrátil Ondřej Kúdela, jenž na této pozici odehrál loňské mistrovství světa do dvaceti let.

Kam dál?

Martin Kovařík / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
- 07.01. Odpovědět

jjooo pospech nepodepsaaal!!!!!!!!!!!!!!!!

Mattess - 08.01. Odpovědět

Pač je to dřevák

Mattess
Mattessks - 06.01. Odpovědět

Tohle Pospěchovi docela i přeju je to kvalitní fotbalista i když to byl sralťan přišel mě docela dobrej(asi to bude tím že ho sraltak koupila:-D) Smajlík 2)Mono nic ať se ti Daří pospěchu a vykašli se už na sraltu nebuď zabeněnej jako tvůj kolega Kadlec...

Raul07 - 06.01. Odpovědět

Taky přeju Pospěchovi vše nej v novým klubu a snad se i prosadí a k tomu trapáckýmu Matesseksovi-nauč se česky a pak kritizuj,radši by si sem měl napsat svůj nejoblíbenější klub ty sralťane trapnej Smajlík 16

Raul07
Zette - 06.01. Odpovědět

super hráč, jistě se prosadí Smajlík 18

Zette
ANti ACS - 06.01. Odpovědět

FCB spartanský prašifče Smajlík 14 Smajlík 14

Reklama
Reklama
Nejnovější články