Zpět na » » Tepličtí zahájili přípravu a získali Smejkala

- Tepličtí zahájili přípravu a získali Smejkala

Tepličtí zahájili přípravu a získali Smejkala © -

0

Líbilo se

03.01. - V dnešních ranních hodinách zahájili zimní přípravu fotbalisté FK Teplice, ty již o víkendu čeká prestižní turnaj v Sazka aréně, ale také utkání Tipsport cupu s Ústím hrané v Mostě. K týmu se zítra také připojí první zimní posila Michal Smejkal.

Hned na úvod se objevili absence, na úvodním tréninku chyběli Kroupa, Smíšek a Veverka, kteří mají zdravotní problémy. Ty má rovněž kouč Petr Rada, který ráno pouze rozdal pokyny na stadiónu, ale běžeckého tréninku v okolí vrchu Doubravka se již nezúčastnil, vedení za něj převzal jeho asistent Zdeněk Klucký.

S týmem se již nepřipravoval Martin Fenin jenž zamířil do Frankfurtu, do teplické kabiny se naopak z hostování vrátili Rilke (Jablonec) a Vondrášek (Sokolov), z B-týmu se k ligovému kádru přesunul mladý obránce Jan Bartoš.

Již zítra by se k týmu měl připojit také útočník Michal Smejkal, jenž přichází z Plzně, forvard jednadvacítky se stal první zimní posilou. Jak potvrdil obchodní ředitel FK Teplice Petr Heidenreich, na dalších příchodech do kádru se usilovně pracuje.

Dnes odpoledne čekal hráče ještě trénink na umělé trávě, který měl posloužit jako příprava na víkendová klání. Po turnaji v Sazka aréně se hráči Teplic přesunou na kondiční soustředění do Břízek, které se v minulém roce osvědčilo.

Kam dál?

Martin Kovařík / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
HeFy - 03.01. Odpovědět

co je s tou Plzní kurva drát ?

HeFy
kokeš - 03.01. Odpovědět

v plzni moc hráčů na jaro nezbydeSmajlík 2 Smajlík 3

Mike - 03.01. Odpovědět

kokeš: Tak to máš pravdu. Smajlík 3

Mike
Mike - 03.01. Odpovědět

To by mohla být náhrada za Fenina, tak nevím. Smajlík 10

Mike
dejv - 03.01. Odpovědět

Smajlík 14

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články