Zpět na » » Vyjádření chuligánů FCB

- Vyjádření chuligánů FCB

Vyjádření chuligánů FCB © Archív fanoušků - Kotel FC Baníku Ostrava

3

Líbilo se

07.12. - Aneb pohled z druhé strany barikády... Ohledně utkání FC Baník Ostrava vs. AC Sparta Praha z minulého víkendu (2.12.) a výtržnostech porušujících veřejný pořádek bylo řečeno mnoho. Ale média nejsou vždy tím správným prostředkem ke sdělení informací.

Někdy jsou jen obětmi "informační války", kdy jim jsou podávány zamlžená fakta, věty ukončené uprostřed své syntaxe, ale častokrát se běžný člověk potkává s problémem jakési mediální manipulace. Články a reportáže jsou psány trendem, jenž má podvědomě vytvářet soudy v souladu s názorem autora, některé deníky vysílají na vybraná riziková utkání dokonce speciální akreditované zpravodaje, jejímž cílem zdaleka není popsání fotbalového umu dvaadvaceti pobíhajících mužů na ligovém pažitu, ale vyčkávání a číhání na nepokoje či jejich náznaky.

Příklad předchozích tvrzení: Statutární město Ostrava(jakožto pořadatel) se rozhodlo zrušit plánovaný mezinárodní turnaj v halové kopané plánovaný na 15.12.2007. Prý Zimní stadion Sareza v Ostravě - Porubě není technicky připraven na bezpečné oddělení rowdies od běžných fanoušků. Ale přečetli jste si někdy, že radikální jádro fanoušků Baníku se na protest proti vyloučení GKS Katowice z turnaje rozhodlo akci oficiálně bojkotovat? Ke škodě tedy přišel jen běžný fotbalový fanoušek těšící se na halovou kopanou v téměř exhibičním tempu v čase předvánočním a defacto i město, ztrátné o finanční příjmy s turnajem spojené.

Ale to je jen jedno zrnko z velké hromady písku. FotbalPortal.cz se rozhodl nezúčastňovat se zbytečně takových dezorientací čtenářů a dát příležitost vyjádřit se k problematice i druhé straně, chuligánům FC Baník Ostava. Jeden z nich, podepsán jako -AL-, sepsal svůj názor na dění kolem inkriminovaného duelu a celé chuligánské, potažmo fanouškovské situaci. S názorem se ztotožnilo mnoho dalších příznivců "ligy třetího poločasu" a to nejen ostravských. Objevují se pod ním podpisy zástupců hools z Liberce, Zlína, Olomouce, Opavy či Žiliny. Dá se tedy prohlásit, že nejde o klubově zabarvená fakta, avšak možno usuzovat v podobné smýšlení českých chuligánů napříč republikou.

Ke cti baníkovských rowdies budiž i fakt přiznání účasti přibližně stejně vysokého počtu chuligánů FCB ve střetech s policií jako válečníků GKS Katowice, hledání alibi by zde při předcházející mediální dezinformaci bylo přitom tak snadné.

Před samotným čtením však upozorňuji: Jedná se o postoj radikální skupiny, není tedy vhodný pro všechny! Lidé, kteří mají k věci předem stanovený jasný názor, jenž nehodlají měnit za žádných okolností, a/nebo nemají v plánu číst a zkoušet přemýšlet nad danými řádky a jen bezmyslně počít nadávat v komentářích by se snad následujícím textem neměli zastavovat. Jinak se jedná o velmi hezky popsaný chod a funkci chuligánské ekipy českého prvoligového klubu s někdy až mrazivě pravdivými fakty.Vydal jsem se kvůli časové tísni po dlouhé době na fotbal, na utkání mezi Baníkem a Spartou. V Ostravě je toto utkání tradičně provázeno velikou návštěvností diváků a fanoušků, je to dáno tradiční nenávisti mezi těmito kluby, a proto jsem předpokládal nadprůměrný fotbal s nadprůměrnou atmosférou...avšak tvrdě jsem narazil. Z krásného odpoledne se stalo doslova peklo. Ovšem teď některé určitě překvapím, když prohlásím, že to peklo pro mě nebyly zdaleka výtržnosti našich chuligánů, ale zachování se fanoušků Baníku Ostrava. To, co předvedli naši fanoušci, se stalo pro mnohé z nás noční můrou. Nikdy v životě by mě nenapadlo, že na Bazalech uslyším od našich fanoušků slova "Polské k***y" anebo "Polské svině". Chtěl bych Vám všem vysvětlit, že na útoku na sparťanské fanoušky se podíleli téměř stejnou měrou chuligáni z Katovic i chuligáni a fanoušci Baníku, takže pokrytecké pokřiky "Polské k***y" nebyly na místě. Tleskali jste zasahující policii a projevila se ve Vás konfidentská povaha, tak typická pro Čechy, když jste mnozí z Vás udávali chuligány naše i ze spřátelených Katovic. Někteří jste je fyzicky napadali a když se celá skupina rozutekla před policií, tak jste nám zbaběle (ČESKY) podkopávali nohy. Povaha udávání a podrážení nohou se ukázkově projevila, podobně jako tomu bylo v celé české historii.

Chtěl bych se s Vámi podělit o svůj osobní názor na celou tuhle situaci. Podle mě je útok na fanoušky protivníka na místě, především jedná-li se o fanoušky Sparty, neboť jsem k tomu byl veden. Stačí si projít některé chorály resp. pokřiky, ve kterých se objevuje jméno Sparty popřípadě otevřená nenávist vůči ní v podobě vyhrožování, že od nás dostanou. Dokonce máme i samostatnou šálu tuto nenávist zobrazující. Takže pokud bych byl proti téhle akci, tak bych opravdu musel být pokrytec anebo jen divák, který si říká fanoušek Baníku a svátečně se ukazuje jen na tomhle zápase.

Pokud bych chtěl mluvit o zásahu policistů a naší reakci na ni, Tak bych se musel zopakovat. Pokřik ACAB nosí na šálách, čepkách nebo v podobě tetování mnoho z Vás. Opět máme i populární chorály tuto nenávist oslavující. Navíc zasahující útvar policie byl ozbrojen a neváhal svoje nástroje použít proti neozbrojeným chuligánům a fanouškům z našich řad. Když k tomu přičtu zkušenosti chuligánů i věrných fanoušků jezdících na výjezdy našeho klubu s těmito zvířaty z řad Policie ČR, tak se takovéto reakci našich chuligánů může opět divit jen divák nazývající se Baníkovec anebo člověk neuvědomující si co křičí či na sobě nosí.

Slyšel jsem názory, že fanoušci Baníku jsou nejlepší u nás a tihle "primitivové" jim to kazí (musím znovu podotknout, že se nejednalo pouze o polské příznivce). Položím Vám jednu zásadní otázku: Kdo myslíte, že má na téhle pověsti největší podíl? Odpověď zní chuligáni! Anebo si snad někdo myslí, že ty chorea vytváří někdo jiný? Myslíte si, že ty chorea vytváří jeptišky s balíkovskou šálou kolem krku? Anebo, že tyhle chorea dělají ty vaše "rodiny s dětmi"? Věřte mi, že ne! Dělají je chuligáni, dělají je lidi, kteří se chodí bít s chuligány protějších klubů. Žádná rodina s dětmi nevymyslela u sledování Televizních novin ani jeden chorál, ani jeden pokřik. Žádná rodina ve svém volnu nevstávala v pět ráno, aby do večerních hodin vytvářela tak složité věci, které vydobyly v tuzemsku pověst nejlepších fanoušků. Dokonce chuligáni FCB dokázali to, že můžou všichni fanoušci z Ostravy cestovat bezpečně na kterýkoliv výjezd v republice. Nebo si myslíte, že vlak mířící na výjezd nenapadnou chuligáni jiného klubu ze strachu z Policie? Myslíte si snad, že ostatní chuligáni by se lekli pár máníků v uniformě přítomných ve vlaku, ve kterém na ten výjezd jedete? Ne! Opět vybudovali chuligáni! Proč v den domácího zápasu můžete po svém městě chodit bezpečně se šálou kolem krku? Protože si chuligáni ostatních klubů jen tak nedovolí chodit po Ostravě a lovit vás jako lovnou zvěř. Nedovolí si to, protože by je čekala okamžitá odezva Baníkovských chuligánů a oni to ví. Do kteréhokoliv města přijedeme my, tak se tam tak bezpečně domácí necítí jako vy v Ostravě. Určitě mnoho z Vás ví, že kdekoliv Baník jede na výjezd, tak se cestou ve vlaku dějí různé výtržnosti. Ničí se vlak, házejí se různé předměty z oken a někteří ani neváhají házet skleněné lahve po projíždějících osobních automobilech. Teď Vám položím další otázku (Doufám, že to čtou i pánové z vedení Baníku a mudrci píšící pro média): "Myslíte si, že tyto výtržnosti dělají chuligáni, nebo-li tvrdé jádro Baníku Ostrava?" Odpověď zní NIKOLIV! My děláme přesný opak. My "rádoby fanoušci" se těmto excesům, které dělají "opravdoví fanoušci" snažíme zabraňovat a takovéto fanoušky (jestli se to tak dá nazvat) usměrňujeme různými způsoby. Jestli si někdo myslí, že tuto práci dělá Policie přítomná ve vlaku, tak je na omylu.

Teď jsem se vám snažil lehce demonstrovat profil Baníkovských chuligánů, které neustále všichni nazýváte různými sprostými přívlastky a povyšujete se nad ně. Už byste konečně měli všichni vyrůst z těch mylných představ o anglických hooligans, kteří mají sotva základní školu a jsou z neúplných rodin. My Baníkovští chuligáni děláme pro Baník maximum. Měli byste si to uvědomit všichni fanoušci, diváci, "piknici" i lidé ve vedení. My za to všechno, co jsem zmínil výše, obětovali desetitisíce korun za právníky, spoustu času stráveného v soudních síních, či policejních kancelářích, věnujeme tomu spoustu volného času a mnohdy riskujeme vyhazovy z práce jenom proto, abychom na ten fotbal mohli jít. Někdo tomu dokonce obětoval i vztah s holkou a dal přednost Baníku. A i přesto všechno ponižování ze všech stran jsme se Baníku nevzdali a děláme pro něj pořád spoustu práce!

Víra fanoušků Baníku Ostrava byla vytvořena ještě, když jste mnozí z Vás nebyli na světě, tak se ji nesnažte změnit. Buď ji přijměte anebo přestaňte zpívat vybrané chorály a nosit vybrané šály kolem krku. Nesnažte se měnit téměř 80 let staré zásady. Pokud si někdo přejete na Bazalech rodiny s dětmi, tak okamžitě přestaňte křičet vulgární výrazy "Baník Pičo" anebo "co vás tak málo…". Až tohle všechno splníte, tak teprve bojujte za ty rodiny s dětmi, které při slunečném a teplém počasí na ten fotbal možná půjdou, když budeme opět hrát o titul.
Článek ani komentáře pod ním nemusí být stanoviskem redakce nebo společnosti Miton, proloženě psaný text je subjektivním pohledem autora vystupujícím pod nickem -AL- převzatým z thordivision.com s jazykovou korekturou. Za názory v proloženě napsaném článku respektive komentářích nesou plnou zákonnou zodpovědnost jejich autoři

Kam dál?

/ -AL- / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
LaCO26 - 19.02. Odpovědět

Nechte fanouška,vy kurvy nechte fanouška

LaCO26 - 19.02. Odpovědět

podívejte se bez kotle by byl baník hovno,bo to jsou oni kdo rozjíždí vlny kdo začne skandovat jako první, kdo vymýšlí nové chorály a jsou to zase oni co jezdí baníček podpořit i ven. A kdyby nebyly hools na bazalech tak jsme všici v prdeli bo by na nás naletěli pražské kurvy a pak by jste bečeli že jste dostali na hubu a že vám hools chybí. Družba z GKS je dokonalá bo oni jsou fajní řezníci a pomůžou v nejhorším.Baník Pičo!!!!!!!!

FCB FOREVER - 15.02. Odpovědět

Běž do hajzlu s podělanou Anglií, říkáš, že vyženeš chuligánství ze stadionu. No, řekni mi prosím kdy to bude, rád se přijdu podívat, jak si vedeš

FCB FOREVER - 15.02. Odpovědět

Tak jsem se kapánek seknul, samozřejmě to měla být reakce na jeden příspěvek. Opravím

chuligan - 10.02. Odpovědět

23.2. to doma roztocime. Baník PIČO!!!

tofficek-banicek - 09.02. Odpovědět

to je nesmysl na banik jezdim od svych 5-ti let[je my 24]a nikdy jsem nezazil takovy bordel jako ted se spartou,ano take nenavidim spartu a nosim salu zkurvena sparta,ale to neznamena ze budu demol9ovat vlatni stadion take rvu choraly o sparte ,ale to jen kvuli atmosfere paradni,ktera na banicku panuje a nikdy by me nenapadlo to dospivat a na tomto zaklade je jit napadnout na vlastnim stadionu behem zapasu.a to nemluvim o tom jak jeden tzv,fanousek gieksy sel na naseho fanouska s nozem a ten utikal se svym synem pryc..co k tomu reknes?toto dela take pro banik?asi ne... fcb forewer Smajlík 8

boris - 02.02. Odpovědět

mas recht chlope Smajlík 19

ferda - 14.01. Odpovědět

a co měli ti slušní fanoušci dělat, krýt ty bordeláře? hochu tvoje myšlení nechápu, navrhuji ti, pozvat si chuligány ať už z kotle nebo z připosraného Polska a až ti zdemolují byt, tak pak mluv. Vřele doporučuji.....

ferda - 14.01. Odpovědět

Tak tento příspěvek svědčí o všem. Podívej, tvoje ztráta času a peněz. mám s chuligánama Baníku určité zkušenosti a ty nejsou zrovna dobré. jejich životním krédem je urychleně najít nějakou bitku a když už neví kudy kam, tak si hledá útočiště i na vlastní fans. Byl jsem toho svědkem dokonce na utkání Baník-Sparta. Tak tady nepiš takové bludy hochu.

FCB FOREVER - 15.02. Odpovědět

No Ferdo, jde vidět, že asi jezdíš jen na tu Spartu

bitas - 02.01. Odpovědět

S článkem souhlasím. Na Bazaly chodím pravidelně a s některými akcemi hools fcb nesouhlasím a baník p..o! taky neskanduju, ale nikdy bych nemohl fandit bengům a skandovat Polské kurvy! Takoví "fans" ať táhnou na Letnou, protože jsou asi slepí a nevidí, že právě PČR se vždy těší na bordel na bazalech (který sama vyprovokuje!!!) a nejde o nic jiného než o manévry a demonstraci síly s maximem zraněných za naše peníze. Polský žid

Stuart - 27.12. Odpovědět

někteří z vás tu píšete, že když hool´s nebudou na stadionech , tak lidi na fotbal začnou chodit ,že rodiny s dětmi se nebudou bát atd ..... podívejte se jak to vypadá třeba na takové Spartě .... Ultras bojkotujou domácí zápasy(ani se jim nedivím, bo to, co Křetínský vymýšlí jsou fakt chujoviny) a přesto, že tam nejsou, tak se návštěvnost stejně nezvyšuje ????? tak kde ty "rodiny s dětmi" jsou ???? podle mě je důvod upe jiný - lidi na ten fotbal nechodí kvůli toho, že českému fotbalu vládne korupce (prase Košťál by řeklo - o korupci v českém fotbale jsem v životě neslyšel).... až z našeho fotbalu zmizne korupce, tak teprve pak ty rodiny s dětmi na ten fotbal začnou chodit .......... CONTRO IL CALCIO MODERNO ... GieKSa a Baník Smajlík 17 .... R.I.P. Gabriele Sandri ..... A.C.A.B. .....

chuligan - 22.12. Odpovědět

výše uvedené texty jsou uplně pravdive a Banik by byl bez chuliganu uplne HOVNO

FUJ GKs Ja jako fanoušek Baníku zcela nesouhlasím s chováním polských chuligánů,protože kvůli takovým věcem mě potom mamka nechce pouštět na fotbal Smajlík 15 Smajlík 15 Smajlík 15 Smajlík 15

Paradinho.
SMRT BANÍKU!!! - 14.12. Odpovědět

tak tohle může napsat pouze správně tupej chachar!

FCB FOREVER - 15.02. Odpovědět

Máš namysli název tvého příspěvku či Nick nebo co to je.Jsi proti násilí a chuligánům a přitom napíšeš SMRT BANÍKU.Možná by nestálo od věci trochu zapojit ten vřed na krku, který se jmenuje HLAVA a až potom něco napsat

Safar - 14.12. Odpovědět

:D Jasně? Nikdo do toho nevidí a tak když někdo říká že ty pobudové jsou jedna velká ostuda fotbalu, můžete říct, že ten člověk kouká na fotbal maximálně z telky a nám by tady chtěl radit. Tohle si kluci namlouvejte, protože nic jinýho vám nezbyde. Už aby vás zakázali a bude klid...

pe3czech - 13.12. Odpovědět

Deffy: v české republice zdaleka nejsou rozděleny role ULTRAS a HOOLIGANS dle nějakého "tradičního" pohledu. Někdy někde se rozdíly buď potírají nebo jsou založeny na jiné bázi. A běžní lidé a hlavně televize NOHA ani zdaleka neví co je co

Deffy - 12.12. Odpovědět

Tak jako rozhodně neuznávám chuligánství. A myslím, že v žádném případě nepatří jakákoliv násilnost na stadiony. To kazí všechno i tu hru, kvůli ní tam mnoho lidí chodí. Také je blábol, že bez chuligánů by nebyla atmosféra. Možná chvíli ne, ale pak by to bylo něco jako je to v mnoha městech na hokeji. Tam hools v dost malé míře a nikomu tam ani nechybí. Ono je mnoho fanoušků kteří bezmezně milují svůj klub a jezdí s ním po celé republice a fandí a rozhodně to nemusí být jen hools. A ještě jedna věc, ten kdo dělá choreografie je ULTRAS, nikoliv Hooligans. Mezi tím je velký rozdíl, který mnoho lidí nevidí.

FCB FOREVER - 15.02. Odpovědět

Deffy? jsi mi ale chytrej kluk.Ty dokonce víš, že o choreo se nestarají hools, ale ULTRAS.Tak děkujeme, zase jsme o něco chytřejší-mimochodem, to ví snad i moje babička- a příště si aspoň zjisti, jak to chodí v Ostravě a kdo se tam stará o choreo. Jde vidět, že o Baníku víš akorát historky z televize.

Major - 12.12. Odpovědět

No ano,velmi plodná diskuze...

fcb - 12.12. Odpovědět

zmrdi akorát nám zavidíte návštěvu a atmosféru na Bazalech...........GKS&FCB

treska z tesca - 12.12. Odpovědět

Myslíš atmosféru strachu, kdy dostaneš po kedlubně sedačkou? Smajlík 11 Jo, úplně závidím, jsem závistí bez sebe Smajlík 15 Smajlík 2

A jinak uplně souhlasim s hools Baníku!!

Alda.Zlíneček
treska z tesca - 11.12. Odpovědět

S hools Baníku souhlasím pouze v jednom bodu - ve stoje se fandí víc a líp než v sedě. Zbytek jejich vidění reality kypí zakomplexovaností až to bolí (nejvíc je jinak bolí asi opravdu obušek, před policajtama utíkali jak ti největší looseři:)) Prostě plemplem.

boris - 02.02. Odpovědět

TRESKA Z TESCA JE ZMRD,AT MI NELEZE NA OCI Smajlík 15 Smajlík 15 Smajlík 15

A.C.A.B-All cops are bastards..česky:Všichni policajti jsou bastardi Smajlík 7

Alda.Zlíneček
VYKUK - 11.12. Odpovědět

prosim co znamena A.C.A.B.

morální.gigant - 11.12. Odpovědět

To je opravdu kvalitka,myslel jsem,že se pochčiju smíchy. To jsou ti hrdinové nové doby....

Safar - 10.12. Odpovědět

Co vlastne znamená to vaše ACAB?

Muhamad - 10.12. Odpovědět

Chuligán - vypatlaný tupec, co se potřebuje na něco přilepit jak pijavice, aby se mohl s něčím identifikovat, protože sám jako osoba nestojí za nic a nikoho nezajímá. To něco, na co se lípne, pak nazývá "můj klub". Chuligáni se shlukují do tlup, protože sami jako jednotlivci stojí za hovno. Množství jim dodává pocit síly a důležitosti.

FCB FOREVER - 15.02. Odpovědět

Přesně tak a za tvůj stupidní názor bys měl dostat Nobelovu cenu za chytrost

fucker your mother - 10.12. Odpovědět

Hooligans je nejvetsi svinstvo spolecne s nacisticky smyslejicimi lidmi v cele CR...A Janak je zmrd cikansky

daniel.3939 - 10.12. Odpovědět

tieto diskusie vzdy potesia. K futbalu a dianiu okolo neho sa vyjadruju ludia, ktori s futbalom nemaju nic spolocne... Smajlík 2

Vzkaz ichtylovy. - 09.12. Odpovědět

Souhlas, víš co to je..? je jich 50 a IQ to má 40. Chuligtáni...! Smajlík 3

FCB FOREVER - 15.02. Odpovědět

Trošku bych Tě opravil, jsou to tvý beďánky na zádech. A IQ mají takhle vysoký jen díky tomu, že se nevylučují samovolně

ichtyl - 09.12. Odpovědět

1) nechápu, proč by měli tupouni napadat civilisty v jiných městech. 2) neechápu, proč by měli tupouni likvidovat zařízení stadionu, který patří jejich oblíbenému klubu. 3) nechápu, proč brečí kvůli zásahu PČR, když dělají bordel. 4) nechápu, proč takové magory pouští na stadiony. 5) nechápu, že si tady ještě tito vymaštění pololidi dovolí pyskovat...

Internazionalefc - 09.12. Odpovědět

Tleskám ti ichtyle roku... Smajlík 11 Smajlík 11 ACAB

Muhamad - 10.12. Odpovědět

ad 1) protože to je to pravé fandovství, chceš snad koukat na fotbal? Tak děláš pro svůj klub hovno mladej! ad 2) protože to je jedno co se likviduje, hlavně když to křupne, on to někdo zaplatí, my jsme fandové, ne údržbáři! ad 3) protože to bolí sakra ne!!! ad 4) protože je snazší buzerovat 10letý kluky než 20letý nácky ad 5) i v krimu už je net

Prométheus - 09.12. Odpovědět

Je zajímavé že na hokej celkově chodí víc lidí než na fotbal a atmoška tam je jako prase často a hooligans žádní. Support ultras, fuck hooligans!

Deffy - 12.12. Odpovědět

Máš 100% pravdu.....moc hezké heslo support ultras, fuck hool´s GMJ Zlín

abc - 09.12. Odpovědět

Baník je uplně na piču

Internazionalefc - 09.12. Odpovědět

Na piču jsi ty protože to tu píšeš třikrát jak kokot. Smajlík 15

abc - 09.12. Odpovědět

Baník je uplně na piču

abc - 09.12. Odpovědět

Baník je uplně na piču

Jebat Banik !!! - 09.12. Odpovědět

Malem mi ukapla slzicka jak tam ty chudinky v ostrave brecii :-D

Vzkaz chulagánům - 09.12. Odpovědět

My ten váš svět stejně rozbijem a pak si ho můžete zavádět ve věznici vy tupouní. Nás je víc a stojí za námi taky policie. HA HA. Jednou jistě příjde den, my chuligány ze stadionu poženem. Mrtvý chuligán, dobrý chuligán.

Internazionalefc - 09.12. Odpovědět

zklidni hormón borče Smajlík 11

Torien - 09.12. Odpovědět

Vzkaz pro kundu HA HA.Na to nemáte,chuligáni tu byly,jsou a budou.Spíš bych řekl,že nepřežije to vaše multi-kulti a rodiny z dětma.Tak sei dej pohov,ty netovej hrdino.

FCB FOREVER - 15.02. Odpovědět

Kdo My? Smajlík 3

Barthez - 09.12. Odpovědět

Štejny slezský jedině on je nejj........ Smajlík 17 Smajlík 8 Smajlík 14

Barthez - 09.12. Odpovědět

Souhlasím jedině slezskýýýý!!!!!!!!!! Smajlík 15 Smajlík 15 Smajlík 15 Smajlík 15

Sfc OPAVA!!! - 09.12. Odpovědět

Opavská hymna: Slezský to je naše hvězda, v čele s Petrem Žemlíkem, bojovníci tělem duší, ku předu hnáni publikem. Re: Žlutá a modrá jsou naše barvy, do ligy září z Opavy, kdo nás poznal ten se bojí, my jsme hoši ze Slezska. Fandové jsme nejvěrnější, vždycky máme plný dům, husí kůže naskakuje, všem opavským soupeřům. Re.: Žlutá a modrá jsou naše barvy, do ligy září z Opavy, kdo nás poznal ten se bojí, my jsme hoši ze Slezska. Rum nám nalej, rum nám dej, Slezský góla, góla dej. Rum nám nalej, rum nám dej, Slezský góla, góla dej … Opava Opavááá, Opava hej, ale aóó Slezský FC, Opava Opavááá, Opava hej, ale aóó Slezský FC, Slezský, Slezský, Slezský … My jsme ti Opavští fandové, na nás nemaj ani britové, my si dáme sklenku jednu, pak si dáme ještě jednu, my jsme ti Opavští fandové … Slezský FC dáme gól, dáme góĺ, dáme gó-ó-ól, Slezský FC dáme gól, dáme gól, dáme gó-ó-ól, … Slezskýý, Slezskýý, Slezský, Slezský, Slezskýý, nánanána nánanánana, nánanána nánáná, Slezskýý, Slezskýý, Slezský, Slezský, Slezskýý, nánanána nánanánana, nánanána nánáná, … Slezská Opáva, Slezská Opáva, Slezská Opáva, … Héja Opavááá, héja Opavááá, héja, héja héja Opava, Héja Opavááá, héja Opavááá, héja, héja héja Opava, … Come on Slezský, come on Slezský, come on Slezský, come on, Come on Slezský, come on Slezský, come on Slezský, come on, Come on Slezský, come on Slezský, come on Slezský, come on, Come on Slezský, come on Slezský, come on Slezský, come on, … Tak se baví, šlechta z Opavy, Tak se baví, šlechta z Opavy, … Héééééééééhéééej Slezsky, u, a, Slezsky Opááávaááááá Slezský Opáva, Héééééééééhéééej Slezsky, u, a, Slezsky Opááávaááááá Slezský Opáva, … Juve Óóóstroj, juve Óóóstroj, juve Ostroj Opava, Juve Óóóstroj, juve Óóóstroj, juve Ostroj Opava, hej, hej. Juve Óóóstroj, juve Óóóstroj, juve Ostroj Opava, Juve Óóóstroj, juve Óóóstroj, juve Ostroj Opava, hej, hej. … Ólé Slezská Opava, ólé Slezská Opava, ólé Slezská Opava, ólé Slezská Opava, … Slezský je hvězda, Slezský je naše hvězda, Slezský je nejlepší, Hej, hej, … Hééééj Slezský FC, (všichni): Hééééj Slezský FC, Dneska musíme vyhrát, (všichni): dneska musíme výhrat, Vyhrajem, vyhrajem, vyhrájem, (všichni): vyhrajem vyhrajem, vyhrájem, Baník porazíme, (všichni): Baník porazíme, Prahu nesnášíme, (všichni): Prahu nesnášíme, Slezsko milujéme, (všichni): Slezsko milujéme, Wroclaw pozdravujéme (všichni): Wroclaw pozdravujéme. Ná na ná nánaná nánanááááá, nánaná nánaná nánanááááá, nánaná nánaná nánanáááá, nánana, na, nanáááá, … Kdo vyhraje dneska? (všichni) SLEZSKÝÝÝÝ !!! Kdo? (všichni) SLEZSKÝÝÝÝ !!! Kdo? (všichni) SLEZSKÝÝÝÝ !!! Ná na ná nánaná nánanááááá, nánaná nánaná nánanááááá, nánaná nánaná nánanáááá, nánana, na, nanáááá, … Slask Opáva, héej Slask Opáva,óo, Slask Opáva,héej, Slask Opáva héja oo, … Opavááá, Opavááá, Opavá, Opavá, Opavááá, Opavááá, Opavááá, Opavá, Opavá, Opavááá, … Rum vodkááá, rum vodkááá, rum vodkááá, Nedej bože griotká, Nosítkáá, sanitkááá,záchytkááá, Pak na hro-bě kvitkáááá, Rum vodkááá, rum vodkááá, rum vodkááá, Nedej bože griotkááá, Nosítkáá, sanitkááá,záchytkááá, Pak na hro-bě kvitkáááá, … Ať děláš, co děláš, Slezský je a bude náš, Ať děláš, co děláš, Slezský je a bude náš, … Vzhůru přes pálubu, žráloci čekají, Bůde to těžký a tuhý boj, My to však víme, a nám to nevadí, Zas bude v Sadech znít: JUVE OSTROJ, Juve Óóóstroj, juve Óóóstroj, juve Ostroj Opava, Juve Óóóstroj, juve Óóóstroj, juve Ostroj Opava, hej, hej. … To nevíš, to nevíš, to nemůžeš znát, tó je Opava, … Slezsky !! To nevíš, to nevíš, to nemůžeš znát, tó je Opava, … Slezsky !! My jsme město, velkoměsto, héhéhéj Opava !!! My jsme město, velkoměsto, héhéhéj Opava !!! Opava jédé Opava !!! Opava jédé Opava !!! Slezský nej nej a ne nějací posraní baníkovci jedině slezský!! Smajlík 8 Smajlík 15 Smajlík 7 Smajlík 7 Smajlík 7 Smajlík 7

jiný fanda fcb - 09.12. Odpovědět

Rozkopávat stadion znamená "dlat pro Baník maximum"? Jděte se bodnout s takovým pokrytectvím!!!

Muhamad - 10.12. Odpovědět

Ano. "Děláme pro Baník maximum " v překladu znamená "My víme, že jsme o hovně, ale nějak si to musíme zdůvodnit."

FCB FOREVER - 15.02. Odpovědět

Nesuď podle sebe ostatní

BranicekUH - 09.12. Odpovědět

Muzete chcat proti vetru ,ale to je tak vsechno co stim udelate.....A.C.A.B.

Safar - 09.12. Odpovědět

2Internazionalafec: Policajti to dělaj dobře. Já jim ffandim. Popravdě, když si mam vybrat mezi chlápkem co by mě chtěl zmlátit a mzi chlápkem co by mu v tom chtěl zabránit, koho myslíš že si vyberu? Navíc spousta sportů se obejde bez chuligánů a nikomu to nevadí. Nevim proč by zrovna fotbal musel mít svoje chuligány, který se rvou hažou petardy a dělaj chorály. Možná to bude chvilku nezvyk, ale kdyby ty tupce zakázali, tak by třeba na fotbal začlo chodit i víc lidí...

DYNAMO BUDWEIS - 09.12. Odpovědět

Ty jsi nějakej zamindrákovanej dement,viď? Smajlík 15

Internazionalefc - 09.12. Odpovědět

Radši 2000 fanoušků (nemusí být všechno chuligáni), kteří udělají atmosféru a týmu se bude líp hrát než, 10 000 fanoušků (vandráků) kteří budou jen sedět a občas někdo zařve svůj nějaký subjektivní názor, který nemá s povzbuzováním nic společného. Je to jen můj názor, ale proč chodí na fotbal rodiny s dětmi kterým je méně než 3 roky???

Torien - 09.12. Odpovědět

Už tě někdy chtěl zmlátit nějakej chuligán ty joudo?Teda pokud nejsi chuligán sám,o čemž pochybuju.Tak co tady meleš takový sračky z huby.Takhle žvaněj lidi co na fotbale nikdy nebyli.

FCB FOREVER - 15.02. Odpovědět

Safare,Safare, ty vůbec do celé věci nevidíš. Ty si opravdu myslíš, že na fotbal v současné době chodí tak málo lidí jen proto, že se bojí chuligánů? Vždyť ty jsi úplně mimo mísu. Musíš si nejprve zjistit všechny fakta než začneš psát takové bludy. Myslíš si, že v té posrané Anglii lidi choděj, protože tam nejsou žádný hools? Chyba, návštěvnost je úplně v něčem jiném a než na to vy odpůrci chuligánů a zastánci rodin s dětma přijdete, tak gambáč ligu zrušej, protože nebude pro koho hrát

Muhamad - 10.12. Odpovědět

Chuligáni nekradou, nenapadaj lidi co o ně nemaj zájem, to jsou jenom pomluvy. Spousta těch násilnických špín neskončila v krimu, naopak, většinou to jsou inteligentní zásadoví hoši, co mají odstup od papá Dolfyho.

Příspěvek z 20:37 byl smazán z důvodu překročení mezí. Myslím si že tato diskuze je dostatečně tolerantní, avšak uchylovat se k antisemitickým projevům vůči polským občanům je již přes normu.

Píšu jen příspěvek z 20:37 protože už samotný nick autora je antisemitický

Petr Polák
Internazionalefc - 08.12. Odpovědět

Jak může někdo napsat, že je chuligán zvíře nebo primitiv, tak to fakt nechápu. Nebýt těchto fanoušků, tak atmosféra na stadioně stojí za prd. Už vidím, jak nějaký obyčejný fanoušek bere na stadion dýmovnice anebo doma udělá choreo. Na to jsou až příliš leniví. A když někdo říká že by se bez chuligánů vytvořila taky atmosféra tak o tom pochybuju. Stačí si zajít na krytou tribunu na bazalech a vidí že ti lidi tam sedí jako pecky. Jsou tam i někteří fanoušci kteří se projevují pozbuzováním ale nic víc. Jednou jsem byl na tribuně protože jsem dostal lístky ale preferuju kotel nebo přilehlou P2,1. Tito fanoušci jsou ale taky důležití, protože pokud je kotel vyburcuje tak je ta atmosféra lepší, ale sami by prostě tu atmosféru neudělali.(Aspoň u nás ne) Prostě bez chuligánů by to nebylo ono a ať si každý tvrdí co chce, ale činnost policie je nadprůměrná. V anglii je normální, že se fanoušci tvrdého jádra sejdou a pobijí se, ale v čr to nejde protože policejní dozor je přehnaný. Přece kdyby se baníkovští příznivci dostali na ty sparťanské, tak jim nadělí pár ran a konec. Přece si nemůže někdo myslet, že by je tam umlátili do smrti. Tyto bitky mají jasná pravidla. Já se sice neúčatstím těchto "bojů", ale znám dost lidí co jo a nejenom z čr a tak o tom něco vím...Toď vše, už jsem se rozepsal jako kdybych psal esej. Smajlík 7

Fanda fcb." - 08.12. Odpovědět

Mám taky rád plné bazaly a euforii kolem toho, ale vše se musí konat v rámci slušných pravidel. Taky si zařvu na rozhodčího, ale nikdy bych nic po něm nehodil. Na fotbale se musí člověk vyřvat a zaskákat si tam Banik pičo, taky nemám rád zabedněnce co tam jenom sedí na tribůně, ale nemůžu se chovat jako prase a bít se tam ne..? Nebo rotbíjet stadion. Jsme snad lidi ve 21 stol. Tak se podle toho chovejme, člověk se má na fotbale odreagovat od běžných starostí a odpočinout si a né se tam bát o zdraví.

BV Most - 08.12. Odpovědět

Dobrá práce Al Smajlík 7

bronco36 - 08.12. Odpovědět

Jsem do fotbalu blázen,začal jsem s Bayernem na Bazalech kdysi dávno a s většími či menšími pauzami blbnu dodnes. Za posledních 10 sezón jsem mockrát nechyběl, a to včetně výjezdů. Nerozlišuju lidi na fotbale, jestli jsou ultras, hools, nebo obyčejní fans.Nesnesu ovšem debilky, kteří se jdou jen posadit a každý chytrý jak radio.Serou mě policajti, sere mě ochranka, ale nikdy, opakuji nikdy nebudu řvát A.C.A.B., nebo jim dokonce tleskat! Důvody si nechám pro sebe, ale rozhodně si neprotiřečím.Na fotbale fandím, řvu pražské kurvy, nadávám na rozhodčího, někdy bohužel na naše hráče,skáču BANÍK P..., pronáším dýmovnice kámošovi na kulách, ale nikdy nevykopnu sedačku, natož abych ji mrsknul po policajtovi. Jsem pro zavedení čipových identifikačních karet, je jedno kolik to bude někoho stát. Zbožňuju plné stadiony, atmosféru, názvy typu, vyprodané Bazaly, "pekelný vlak", "modrobílá lavina". To je ta správná baníkovská historie! BANÍK PIČO pojďme znova na titul!

odjinud - 08.12. Odpovědět

no tak tady uz se nebudu k nicemu vyjadrovat...opravdu nema cenu neco nekomu porad vysvetlovat....snad jen bych jeste dodal: "NAS SVET NIKDY NEZNICITE"

Marek - 08.12. Odpovědět

Nic proti kladnu, ale to je město kde se na fotbal nikdy nechodilo a taky nikdy chodit nebude, ani na hokej.(snad jenom když se vrátil Jagr tak tam chodilo půl roku 4000.lidí.) Kladnu by víc slušela 2 liga. Do první ligy patří kluby jako Hradec, Slovácko možná Opava. Jenom chcu ještě říct, že mě mrzí, že se nehraje fotbal na vysoké úrovni v Havířově, je tu jenom blbá divize a chodí tu každý zapas 1000 lidí. Aspoň 2.liga by tu být měla.

cepeto - 08.12. Odpovědět

no omlouvám se,že jsem to tam jebnul dvakrát,ale nějak se mi jeblo připojení ADSL Smajlík 2

- 08.12. Odpovědět

dobry ja to us smazal Smajlík 7

PooM - 10.12. Odpovědět

Starej se o tu tvoji Chelski a n***r se na práci admina ty d****e!!!

PooM
cepeto - 08.12. Odpovědět

Hahaha,hej lidi co reagujou na tenhle článek v negativním slova smyslu,vůbec netuší o čem píšou......Já fandím SK Kladno,ne nejsem ultras,ani hooligans....spíš se podobám divákovi Smajlík 2 ,...každopádně kdo se někdy byl podívat na fotbal na Kladně musel být potěšen,pokus o konbinační hru,pokus vyhrát každej zápas bla bla bla,ale taky každej viděl tamní atmosféru...na zápas s Ostravou,mimochodem pěknej fotbal,přišlo něco kolem 1200 kladenských diváků a 200 ostravských fanoušků,alespoň někdo fandil....takže kdo se chce tahat s dětmi na fotbal,ať začne chodit na SK,protože tam se mu nic nestane,máme BOHUŽEL jen asi 70 opravdových fanoušků-ultras, co se snaží o atmosféru,díky jim za to,jinak je to tam samej strejda s pivem,takže se přestaňte opírat do ultras všech klubů co se postaraj o to,že se na fotbale fandí,jinak to začne vypadat jako na Kladně-komorní atmosféra jako v divadle.... Smajlík 2 ..... Smajlík 15 ....SK,SK,SK celý Kladno tleská......no celý určitě ne Smajlík 13

JJ - 08.12. Odpovědět

Asi si tam nebyl, ti debilové z polska žačli a poldové pak se ohaněly kolem sebe jako hov... Smajlík 15 a stadion tam ničily taky polaci doufám že pujdou na spartu a tam jim ten zkurvenej stadion zničí jěště více Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2 a zapamatujte si tohle My jsme vrazi z FCB, nosíme vždy u sebe lítací dlaždice, sekery a palice. To je pěkná směsice. A to všechno protože, policajty na nože, zabijem zakrátko to sparťanské zvířátko. I Zuberské hovádko.

sfc - 08.12. Odpovědět

Chápu, že mezi námi žijí takoví, co mají v sobě víc agresivity než běžný člověk a potřebují ji nějakým způsobem vybít. Chlapi, když Vám tolik vadí přítomnost policie a nemáte se kde utkat s fanoušky protivníka, proč si nepronajmete nějakou tělocvičnu nebo něco takového a nedáte si to 50 na 50? Tam Vám policie asistovat nebude! Souhlasím s Husskym, v Opavě to taky takhle kdysi bylo, žádní chuligáni, na fotbal chodilo 13000 lidí a atmosféra byla parádní. Když už tady Al píše svůj názor, tak musí pochopit, proč řádění téhle zvěře "normálním" lidem vadí. Například to, co jste předvedli před nějakým časem v Opavě byly zvěrstva nejhoršího rázu! Člověk, který s fotbalem neměl vůbec nic společného, pouze venčil psa, dostal tak, že ležel v nemocnici s polámanými žebry, přeraženým nosem atd. Kvůli idiotům od Vás a přidružených imbecilů z Polska jsme měli zdemolovaný stadion a prázdné hlediště v jednom domácím zápase.

valy! - 08.12. Odpovědět

Na úvod musím uvést, že jsem fanoušek Baníku Ostrava a jsem témeř na každém jeho zápase(vynechal sem na podzim pouze 2). To co se dělo na posledním domácím zápase nemá obdoby a ten kdo se přimotal k debilním imbecilům nebo řval při zápase pokřik A.C.A.B je lidská spodina a nemá na fotbale co dělat, jelikož mu o fotbal vůbec, ale vůbec nejde. Za to že chuligáni vytvářejí choreo a atmosféru na stadionu jim patří tisíceré díky! ale proč ničit svůj vlastní stadion před zraky celého národa? TO JE UBOHOST!!! Když se chcete bít tak se bijte, ale pobijte se někde na poli kde Vás nikdo nevidí! A taky proč ubližovat fanouškům ostatním klubů?? Můžeme být přece rádi že na stadion chodí!!! valy

Hussky - 08.12. Odpovědět

Nevím jak jinde, ale u nás na Slovácku v Uherském Hradišti si dokážeme udělat skvělou atmosféru i bez chuligánů!! Smajlík 7 Fandím fanouškům Baníku, kteří nedělají bordel a fandí, ať už to jsou "chuligáni" nebo "jen" diváci.Pokud si někdo říká chuligán a fandí slušně a nedělá bordel, tak ať na fotbal jde, bohužel u nás je pod slovem chuligán většinou myšlený člověk, který se chová s prominutím jak hovado bez mozku! Smajlík 4

- 08.12. Odpovědět

Taky souhlasimmmm s posledními třemi nazory. Smajlík 18

Aaron - 08.12. Odpovědět

Nemůžu víc než souhlasit s posledními třemi názory.

Aaron
Fotbal bez nasilí. - 08.12. Odpovědět

Je bez diskuzí, že český fotbal kazí Chuligáni a spol. To jsou lidé nazaměstnaní a hloupí, co se nudí a nemají co děla, tak dělají na stadionech bordel. Je sice pravda, že dělají atmosféru na stadionu, ale né moc dobrou. A když tam nebudou oni, tak tu atmosféru vytvoří někdo jiný, a lepší.Je chyba v zákonech, že tito lidé můžou chodit na fotbal bez problémů, ale to se brzo změní. Půjdou sedět a bude klid, už si nikdo nic nedovolí a budou držet huby. Kluby by neměli tyto hlupáky s nízkým IQ podporovat a zastávat se jich, měli by radši podpořit normální fanoušky, těch je přece nejvíc a bylo bych jich ještě víc.

FCB FOREVER - 15.02. Odpovědět

Je bez diskuzí, že český fotbal jde do sraček právě díky takovým lidem jako jsi ty

Samuel - 08.12. Odpovědět

Pro me jsou fanousci Baniku nejvetsi odpad v republice, pac synovci, jdouci na Slavii, ukradli salu, znicili bryle, jen proto, ze fandi nekomu jinymu. A to je ani nevyprokovoval. Takze at si jdou fans Baniku do Polska, jedine dobre... TO nejsou lidi, to je zver.

pinta - 09.12. Odpovědět

Jsem fanoušek Baníku. Ty mě nazýváš odpadem, přestože mě vůbec neznáš.

pinta
Internazionalefc - 09.12. Odpovědět

Neprovokoval, když měl na sobě slávistickou šálu?? Neboj určitě hořela dobře. Ne! Tyto bitky a tuto rivalitu by neměli odnášet civilisté. Je mi líto tvého synovce, ale musíš brát v potaz že třeba měli připito nebo tak. Kámoše zase v Praze přepadli sparťani a sebrali mu šálu a kšiltovku a ještě ho zlinčovali. Bránil se co to šlo ale oni byli čtyři a on sám, protože mu ujelo metro. Taky o nich ale neříká že to je nejvědší odpad i když na to má právo. Ví ale že to k tomu fotbalu patří a vzal to sportovně i když měl lehký otřes mozku. Tak tady nikono nenazývej odpadem, když ho neznáš. Smajlík 14

Smrt chuligánům...! - 08.12. Odpovědět

Vzkaz chacharovi.! Ty jsi jenom ubožáček co nemá o fotbale ani šajn, tak se doňho laskavě nepleť. Najdi si jinou zaminku jak se pobít než je fotbal. O takové tu česká společnost nestojí a stejně vás jednou vyženem z toho fotbalu. Jo a nejsem na straně policistů, ale jenom oni vás můžou vyhnat, proto do nich vkládám všechny naděje. Víš, já sem slušný člověk, a mě policie navadí, já tam chdím se podívat na fotbal, a né řešit nějáké pičoviny. Já osobně spartu nemusím, ale proč bych je měl zato mlátit, a si každý fandí komu chce..nikdo z vás asi nikdy nebyl na fotbale v anglii, já jo. vím asi o čem mluvím. Taky PIŠKOT mele pičoviny a přitom to je spodina společnosti a tadyk bude dělat chytrého..

Piškot - 08.12. Odpovědět

Pro "smrt chuliganům": tys pojedl hodně vtipné kaše,co?!Toto mě dostalo: Vzkaz chacharovi.! Ty jsi jenom ubožáček co nemá o fotbale ani šajn, tak se doňho laskavě nepleť." Asi bych tě překvapil,ale kašlu na to... Pobavils i s tou spodinou, hovno o tom víš a rozdáváš moudra na všecky strany Smajlík 3 Nejsi v tom sám, i následné tři nicky nad tebou jsou taky perly!!!

daniel.3939 - 10.12. Odpovědět

...boooze, dalsi vandrak

FCB FOREVER - 15.02. Odpovědět

Běž do hajzlu s podělanou Anglií, říkáš, že vyženeš chuligánství ze stadionu. No, řekni mi prosím kdy to bude, rád se přijdu podívat, jak si vedeš

Piškot - 07.12. Odpovědět

A vůbec na článek pana ALa, jenž byl převzatý z jedné webové stránky(www.thordivision.com) a je vyjádření pouze jeho názoru, reaguji velmi pozitivně a podepíšu se pod něj!Reaguji zde,jelikož na určitém fóru nemám přístup,abych vyjádřil svůj názor...

Piškot - 07.12. Odpovědět

zkus to říct na plnou hubu na Bazalech a hlavně to s tím "společnost na bazalech o minulém víkendu jasně ukázala na čí straně stojí. Každý slyšel obrovský aplaus pro polici při jejím uspěsném zasahu" ode mě dostaneš ránu!!!Že se nestydíš o něčem takovém psát!!!Práskat fízlům!Nikdy nebudu chuloš,ale takové kecy zaslouží potrestání!Pocházíš z STB rodiny,dobytku?!!!!!!!!Celkem by to sedělo!

dan - 08.12. Odpovědět

z stb rodiny...to bude urcite nekdo od nohavicu..velkeho to fanouska baniku... Smajlík 2 Smajlík 2

Piškot - 07.12. Odpovědět

Nebaví mě číst celou diskuzi rádoby těch fandů, kteří chodí na Baník víc jak deset let a slintat tady takové nesmysly jakože chuloši a ultas jsou hnus...Každý z těch "věrných"banikovců ať si šáhne na srdce co dělali na Bazalech, když olomoučáci v nějakém 97 házeli šutry z vrchních brány na lidi z Ostravy nebo když Opava postoupila do ligy a doslova okupovala Bazaly (otázka,kde jste byli,když na Bazalech bylo 500 ostraváků a zbytek cca 4000 lidí z Opavy???????!!!!!!!Kdo se postavil a hájil čest Baníku????Chuloši!!!!A těch případů by se našlo více...Nejsem jeden z nich a ani nechci,ale respektuju jejich počinání,je to sport,je to adrenalin...Na výjezdech jsem byl v počtěch jedné ruky (naposledy Bohemka 07-politická povinnost!!!)... nicméně práskání fízlům vlastní přívržence je neomluvitelné a zaslouží si potrestání!!!!!Ačkoliv nejsem přívržencem družby s polákama a mrzí mě zrušení družby s Trnavou,nemůžu proti tomu nic dělat, protože nerozhoduju já,ale většina...A vůbec mám toho na srdci víc,ale seru na vás "chytré" banikovce!Za sebe můžu říct,že dám nebo se pokusím dát přes držku každému policejnímu konfidentovi na Bazalech, bo to tu nikdy nebylo a nebudou se zavádět nové moresy...

kurt - 07.12. Odpovědět

byl sem na tom fotbale. Hochu nedělej z chuligánů chudáčky, co je zbila bezdůvodně policie. Jestli sis nevšiml, tak ty sedačky, co ste tam vytrhávaly ste házeli po policajtech. Do klece s váma!!! Safari katowice Smajlík 14

Dykányjo - 07.12. Odpovědět

to bylo pro Šafářa

Dykányjo - 07.12. Odpovědět

Jak jinak, fotbal je ti u řiti a o fandovství a hooligans víš tak akorát že je to špatný protože to říkali v televizi, ale máš potřebu nás poučovat.

Safar - 07.12. Odpovědět

Já fandim hokeji a chodim na hokej. Skáču, řvu, nadávam apod. Nedělam ale výtržnosti. Nevytrhávam sedačky a když se někde s někym peru tak venku. Rozhodně to neprožívam, nehážu dělobuchy na hrací plochu a nevyhrožuju týmu a trenérum. Ty zprávy nahoře vám možná přijdou normální, ale zatim sem pár vybraných zpráv poslal kamarádům a ti se taky pěkně zasmáli. Je to tím, v jakém prostředí se pohybujete. Chuligáni přece nebudou odsuzovat samy sebe.

AllCopsAreBastards - 07.12. Odpovědět

Píšete tu že si máme dát do huby na poli kde je vám to u prdele. Bohužel police bastardům to jedno neni ani tam. Vězte že naprostá většina chuligánskejch rvaček v ČR takto probíhá a kdyby se do nás bastardi nesrali tak by tak probíhaly všechny a nebyl by na stadionech problém (on tam ani skoro žádnej neni, tohle byla výjimka za několik let). Policejní buzerace je ovšem nekonečná a není nám často umožněno se porvat ani na tom "poli" jak píšete a například v Ostravě je skoro nemožný si domluvit větší rvačku někde bokem.

odjinud - 07.12. Odpovědět

jo je to tak...ale oni si to nekdy kluci v mundurech strasne radi uzivaj jak muzou nekoho ponizovat...semtam si beztrestne bouchnout atd...ja byl letos po dlouhe dbe na vyjezde se slavii a musim rict ze takovou policejni buzeraci jsem jeste nezazil...ACAB

inkonginto - 07.12. Odpovědět

Hehe, to se mě líbí. Chuligáni prostě dělají bordel a pak aby byli z obliga tak se virtuálně rozdělí na "pravé" a "vandráky". A najednou jsou všichni ti "praví" slušní, kteří se tak starají o naši bezpečnost. Pokud teda nedostaneme utrženou sedačkou.. Hehe, matloni...

odjinud - 07.12. Odpovědět

jdi na youtube.com zadej ..yids army.. a uvidis sam...jinak ja je zrovna moc nemusim ale respect pred nima

Aaron - 07.12. Odpovědět

Jo ty videa mám skoro všechny zmáknutý. Jde z nich respekt, ale nejsou to žádný zákeřníci. A na stadionu umí udělat super atmosféru, proto jsou uznávaný jako jedni z nejlepších fans v Anglii

Aaron
odjinud - 07.12. Odpovědět

no tak nevim nevim ja mel tu cest je videt nazivo...a o rozbijeni sklinek o ksicht...skakani po hlavach nebylo nouze...a to podotykam ze sem je videl na ostrovech pri jejich domacim zapasu v lize a ne tady nekde v evrope....nebod se o anglicanech rika ze na kontinente se chovaj jak utrzeni ze retezu

Aaron - 07.12. Odpovědět

Třeba jsi je viděl, to já nevím a ani nevím, zda ti mám věřit, ale to dělá pár tupců, kteří si říkají fans. Navíc co dělají mimo stadion je mi ukradený. Mě jde o to co dělají na stadionu. Každý klub má dobré a debilní fanoušky.

Aaron
odjinud - 07.12. Odpovědět

tak co delaji na stadionu fakt nevim protoze na spurs nechodim...ale i tak se na ostrovech sem tam jeste na tribunach neco semele...ja treba videl na zapase fulham - reading letos v rijnu rvacku primo na tribune...bylo v tom sice jen asi 15lidi ale nasili jak nasili...takze verte si tomu nebo ne ale v anglii to porad zije i na tribunach...dal uz se nema cenu ani zminovat o tom ze se tam fandi slusne...tomu se uz musim fakt smat Smajlík 2

Aaron - 07.12. Odpovědět

Kdyby byli nějaké problémy s fanoušky, tak se to dávno dočtu v anglických novinách a všichni víme jaký je ang. tisk, takže tomu nevěřím. Ono je taky rozdíl dát někomu přes hubu a rozdíl vytrhávat sedačky a ohrožovat ostatní.

Aaron
Tommy - 08.12. Odpovědět

odjinud asi neví jakej je rozdíl mezi 15 a 500 lidí Smajlík 11 chudák asi nemá patřičnou školu...

odjinud - 08.12. Odpovědět

ses vul...precti si to jeste jednou Smajlík 3

Krotitel opic - 07.12. Odpovědět

Z jakejchsi vytrhanejch sedaček je obrovská mediální hysterie, ale když fízl přesně mířenou střelou do krku zavraždil fanouška v klidu sedícího v autě tak se to eště svedlo na fans a fízl je v médiích dokola omlouván že to byla nehoda - přestože je vyšetřován za vraždu. Nebo když v Catanii zemřel fízl při střetech fans, tak z toho bylo halo jak prase po celé Evropě,nevinej kluk si odseděl ve vazbě 5 měsíců, a pak se došlo na to, že onoho acaba srazil jeho kolega autem načež ten zemřel - jenomže v médiích už ticho po pěšině o tom jak to bylo doopravdy. To jsou jen známý případy, o běžné šikaně a buzeraci lidí od policejních sviní na zápasech venku se nikde nedočtete. Tak se pak nedivte že lidi co jezdí léta na svůj klub policii nenávidí. Že na ně použili sedačky? Tím jen stadionu prospěli. Sedačky jsou na stadionech naprosto k hovnu, na fotbale se odjakživa stojí. Fandit v sedě je trapas.

Dojič krav - 07.12. Odpovědět

Kdybyste venku nedělali bordel tak by s váma neměli cajti v cizích městech žádný problém

- 07.12. Odpovědět

presne Smajlík 7

opilec - 08.12. Odpovědět

Naprostej souhlas fotbal neni divadlo

Safar - 07.12. Odpovědět

Tak takhle jsem se už dlouho nezasmál. Docela mě dostal ten s tim, že bez našich chuligánů by cizí chuligáni útočili na vlaky. Nebo taky ten , že by lovili lidi s týmovou šálou po městě. Prostě ty paka fotit a pak už doživotní zákazy vstupu na stadion... Smajlík 8

A. from B.K. - 07.12. Odpovědět

A čemu se jako směješ? To si myslíš, že to tak není?

míchač hoven - 07.12. Odpovědět

blbeček Safar co jde na fotbal možná občas doma a venku nebyl nikdy. sooooc

chachar - 07.12. Odpovědět

Jde videt ze si nikdy na vyjezdu nebyl takze jsi mimo misu (jestli jo tak maximalne na sparte v miistrovske,co?) Ver nebo never, ale ono to tak funguje...

Safar - 07.12. Odpovědět

Asi vám to kluci nedošlo. Kdyby nebyli žádný chuligáni, tak se nikdo nemusí bát jezdit vlakem do cizích měst na zápas. Nejspíš vám to nedochází, ale pro mě jsou chuligáni jen uřvaný paka. Ale co bych se hádal, já fotbal nemusim a tady tohle jsem našel na jedněch stránkách, mezi vtípkama.

FCB FOREVER - 15.02. Odpovědět

A jsme u toho, nic o tom nevíš, ale píšeš tu jak kdybys dělal diplomku na téma Chuligánství na českých stadionech

Aaron - 07.12. Odpovědět

Tak tohle mě fakt dostalo. Nevím jestli to je vtip a nebo to je fakt názor chu(ji)ligánů. Si asi myslí, že se bez nich fotbal neobejde. Možná vytváří lepší atmosféru, ale to se hned ztratí, když jejich iq na úrovni debila. Co z toho, že mají maturitu nebo VŠ, když pak se jdou někam rvát a klub za ně trpí! A ještě se srovnávají s hooligans v Anglii Smajlík 2 Hej to se fakt musím smát. To se pak nedivím, kde je ta naše společnost a náš fotbal.

Aaron
odjinud - 07.12. Odpovědět

hele ty jsi fakt trouba...tady se nikdo nesrovnava s chuligany anglie...ja tady psal jak to chodi u nas a jak na ostrovech...ale to ty nikdy nepochopis...protoze to nemuze pochopit clovek myslenim parkozrouta, ktery chodi "podporovat" svuj klub jen kdyz se mu dari....

A. from B.K. - 07.12. Odpovědět

Tohle si nezaslouží jakoukoli reakci - pouze pousmání! Tohle není věcný podnět, pouze skuhrání nad něčím, co se troubovi z davu nelíbí - budiž... Smajlík 10

Aaron - 07.12. Odpovědět

Proč si myslíš, že já patřím do té skupiny co chodí podporovat tým jen když se daří? Neodsuzuj takto lidi, když je ani neznáš Smajlík 7

Aaron
Aaron - 07.12. Odpovědět

jsem to napsal blbě s tím srovnáním. Beru zpět. Vy se jen nad nimi povyšujete podle toho co je tam napsaný. A to se mi zdá dost směšný, protože hooligans v Anglii se odrazili ze dna a jdou správnou cestou. Za to hooligans v Čechách jsou dosti zaostalí.

Aaron
odjinud - 07.12. Odpovědět

aha takze dle tveho profilu si nevynechal ani jeden zapas Spurs za poslednich 5let Smajlík 2

odjinud - 07.12. Odpovědět

ale nad nema se nikdo nepovysuje ja jen rikam ze u nich se trosku lisi styl boje...u nas je to mnohem ferovejsi...a propo kdyz fandis Spurs...kolikrat si navstivil jejich match....myslim ze zadnej protoze zrovna tento tym ma na ostrovech momentalne ne dobrou povest...

Aaronek debilek - 08.12. Odpovědět

Hlavně sparty, že?

FCB FOREVER - 15.02. Odpovědět

"V Anglii se odrazili ze dna a jdou správnou cestou", tak se běž do té debilní Anglie zeptat chuligánů, jestli se jim ta tvá správná cesta líbí. Snad jen, že by se dali na víru v boha

Aaron - 07.12. Odpovědět

Kdybych žil v Londýně, tak bych nevynechal ani jeden zápas. Nemám peníze, abych tam jezdil na zápasy. A proč nemá dobrou pověst? Fanoušky má možná nejlepší v Anglii Smajlík 7 Nebo jak jsi to myslel?

Aaron
A. from B.K. - 07.12. Odpovědět

Fanoušky dobré, ale chuligány ještě lepší Smajlík 17

Martin - 07.12. Odpovědět

Otázka pro banikovské jádro: Proč ničíte vlastní stadion?Čím tomu prospějěte? To že se bijete i třeba na stadionu mi nevadí, naopak jsem rád že ste chtěli sparťany zmlátit. Ale to ničení stadionu mě fakt naštvolo a vrchol zrušení vánočního turnaje! Tak moc vám děkuju...

A. from B.K. - 07.12. Odpovědět

Ptavý Martine! Myslím, že těch pár vytrhaných sedaček není něco, co by se mělo takhle donekonečna skloňovat (jak už jsem tady psal, stadion, potažmo sedačky jsou pojištěny, nemysli si, že to někdo platí). Tohle je prostě obehraná písnička "demolice vlastího stadionu". Mám dokonce za to, že kdyby se těch pár sedadel nevyrvalo, reakce podlidí na ochozech (nemyslím tím všechny, pouze ty chudáky, co se snižovali k urážení našich přátel z Katowic) by byla mírnější... Nejednalo se totiž o cílenou demolici za účelem ničení majetku FCB, nýbrž o reakci na policejní obušky a rozbušky. Popřemýšlej nad tím bez emocí a všech těch hovadin, které se objevily v médiích a přiznej si, že kdyby se chuligánům podařilo dostat do sektoru ACS (třeba za pomocí vytrhaných sedaček) celý stadion by tleskal... A to je zásadní věc v tomto problému - neuvěřitelně ponižující a nechutná reakce ostavských chudáků! Prvně proti PČR potom proti chuligánům Smajlík 11

chachar - 07.12. Odpovědět

Cilem te akce nebylo nicit si stadion ale dostat se na fanousky sparty.Ale jelikoz je policie vyzbrojena a boj s ni na hole ruce je dopredu odsouzen k neudspechu tak musi dojit k tomu ze i chuligani se musi vyzbrojit.Bere se vse od kamenu az po sedacky.A protoze je stadion vcelku dobre od kamenu vycisten tak neni jina volba nez sedacka.Velice nerad rozebiram nase Bazaly, ale v te chvili to nejde jinak...

chachar - 07.12. Odpovědět

Turnaj byl zrusen ani ne tak z obavy ze stretu, ale jde o snahu policie zatocit s Chuligany z Bazalů.Poprve v historii ma sanci na spojence v radach normalnich fans FCB.Snazi se jen prilivat olej do ohne a vytvorit tim nepratelskou atmosferu na Bazalech.Verejne mluvi o tom at normalni fans fcb odsoudi chuligany.Je to dobra cesta k tomu chulose se stadionu vystrnadit

chachar - 07.12. Odpovědět

jenze NAS SVET NEZNICITE!!!!

sudeťák - 07.12. Odpovědět

já jen doufám že těm pablbům chuligánka ostravy pořádně rozbije hubu, jinak 100% souhlas se článkem i když pro onu sortu lidí co to tady čte to je až škoda, oni stejně uvěří svým oblíbeným tv novinán na noze o tom jak zázračně nebyl nikdo zabit, neshořela ostrava a hrdiný policisté zabránily česko polský koalici v převzetí moci nad republikou, evropou a světem. ACAB

Smrt chuligánům...! - 07.12. Odpovědět

Ten kdo psal ten článek nahoře, je fakt debil. Já chodím na Baník pravidelně asi 10 let, ten klub mám rád a fandím mu. Oni ho mají ti chuligáni asi taky rádi, ale né kvůli fotbalu. Protože přece nemůže rozbíjet Banikovec svůj vlastní stadion. Kdyby ti chuligáni nechodily na fotbal, tak je na každý zápas plno a ty rodiny s dětmi by určo aj lépe zafandily a pomohly by udělat na stadionu pozitivnější atmosféru. Takovým bych zakázal vstup na stadion doživotně. Jsem klidně pro, ať je policije na stadionu jak chce. Nějaký chuligán mi tady bude říkat, že on vytvořil jméno Baniku. On ani neví, kolik ten fotbal skončil. Když se potřebujou pobít, tak jím nebráním, ať si dají někde sraz u lesa a daj si do huby volové. Na stadionu je nikdo nechce, společnost na bazalech o minulém víkendu jasně ukázala na čí straně stojí. Každý slyšel obrovský aplaus pro polici při jejím uspěsném zasahu. Nějákých 100 holohlavých debilů, nebo skurvených polaků se nebojíme. Zrušte tu zkurvenou družbu s těmi polskými kurvami a vemte si příklad třeba z Boleslavský fanoušků. Pro mě sou ti nejlepší v republice. FCB ole...

A. from B.K. - 07.12. Odpovědět

Iternetový hrdino a STEJNĚ BUDOU CHULIGÁNI ROZHODOVAT, CO SE BUDE, NEBO NEBUDE DÍT NA BAZALECH VANDRÁČKU Smajlík 8 A taď můžeš vztekem sežrat monitor Smajlík 16

Horis SKS - 07.12. Odpovědět

Ty sis šlehnul ne???? Smajlík 3 Boleslavácí:DDDDDDDDD

blik - 07.12. Odpovědět

Vyprodano nebyva ne kvuli hools, ale prave kvuli vam, vandrakum, kteri jdete jednou za pul roku na fotbal a jeste odchazite skoro 10 minut pred koncem zapasu. A atmosfera? Kdo dela choreografii? choraly? kurva vzpamatuj se!!

Chachar - 07.12. Odpovědět

Jestli sis nevsiml tak ve chvili kdy se zautocilo na sektor tak temer cely stadion souhlasil.V te chvili skoro cely spival POLICIE VEN a ACAB.Jelikoz je ale luza chacharska pokrytecka tak ve chvili kdy uz chybelo pul sektoru a rozhodci chtel ukoncit zapas zacal stadion zpivat ty hovna.Nevim jestli myslis vazne to ze kdyby na fotbale nebyli chuligani tak je vyprodano atd.Sam vis ze lidi nechodi kvuli hre a ne kvuli tomu ze se boji chuliganu.

FCB FOREVER - 15.02. Odpovědět

No tak ty jsi mi ale podivín.Příklad: 150 rodin s dětma jde na fotbal. Polovina z nich má děti malé a jelikož by nevydrželi celou dobu na fotbale, mají je v kočárku, další skupina rodin má ještě batolata s kterými samozřejmě chce taky na fotbal, tak a kam s kočárkama. Nevadí, nacpou se do ochozů. Batolata fotbal nezajímá, chtěli by spíš najíst,přebalit apod.Tak a další skupinu rodin tvoří rodiče, kteří nechtějí vychovávat své děti ve vulgárním prostředí, takže se jim zakáže polovina pokřiků. Tak a teď mi vysvětli, jakou atmosféru by tyhle rodiny měli udělat? Ba dokonce lepší, jak sám uvádíš. Takže by na Bazalech atmošku vytvářeli brečící miminka a děcka a jejich nervózní maminky. Jinak k těm urážkám, největší kurva seš tady ty, a jestli tvrdíš, že Boleslav má nejlepší fans v republice, tak seš jen obyčejná boleslavská kurva, a když se Ti tak moc líbí, odstěhuj se k těm kopírkám chorálů a fandi si Boleslavi. A právě kvůli takovejm debilům jako jsi ty budou za chvíli ochozy prázdný, pak budete v dobrém vzpomínat na tuhle dobu

Tommy - 07.12. Odpovědět

Jako vážně nechápu někoho, kdo může obhajovat řádění s prominutím primitivů na stadionu. Stojí Vám to za to? Řvát Baník pičo, Jude Slavie a kdoví co ještě? Přitom držet sedačku a mlátit policajta? Představte si, že je Vám 10 let, strašně milujete Baník... a teď vidíte ty "borce" co vytrhávaj sedačku, protože se asi nudí. Jinak k té Anglii. Ukažte mi zápas třeba Liverpoolu, kde by na Anfieldu vytrhávali sedačky... Jinak fandím těm, co dělají choreo a chovají se aspoň v rámcích slušnosti...

FCB FOREVER - 15.02. Odpovědět

A tobě stojí za to vyjadřovat se k něčemu, čemu vůbec nerozumíš?

ANTIbaníkovec - 07.12. Odpovědět

Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2 Chacharři jedni z Bazal!Všechno to tam zavřít a postřílet jejich fanoušky! Smajlík 7

FCBman - 07.12. Odpovědět

Ještě něco? Tohle miluju ty rádoby fanouškobijce... Tak to přijď říct do kotle Baníku a živej nevylezeš. Tady na netu plnou hubu keců, ale nahlas bys to před nikým (z řad těch co nemáš v oblibě) neřekl.

FCB FOREVER - 15.02. Odpovědět

Mám lepší nápad-všechno to tam zavřít a hodit tam tebe Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2

ARSENal - 08.12. Odpovědět

když je vás tam 200 tak mi tu hubu určitě rozbijete ale když je každý z vás sám tak je takhle maličký

FCBman - 07.12. Odpovědět

Fandím Baníku, ale s násilím nesouhlasím. U těchhle agresorů se tedy projevuje jen vlastní nemohoucnost vybít si nějakou zlost. A pak se to přenese na všechny fans dohromady, ale nikoho nikdy nezajímá jestli to byl nebo ten. Prostě "zase ti Baníkovci"... To je prostě takovej českej styl vytváření úsudku na někoho nebo něco. A jinak pokud někdo někomu fandí a demolizuje jeho majetek (v tommto případě stadion svého milovaného klubu, kterému "fandí"), tak to není v žádném případě fanoušek, ale blbeček, kterej si hraje na velkýho fanouška, ale přitom je to ubožák, kterej neví co s roupama tak si jde "zařádit". Bych ho kua hned poslal někam tvrdě makat, aby tam si vybil svou sílu a bylo to aspoň k něčemu užitečný a ne aby ničil něco, na čem se někdo pěkně nadřel a ještě když to demolizuje někomu, koho má rád a komu fandí. Prostě deb*lita, co na to víc říct, když si to naprosto protiřečí. Ale zase se opravdu skláním pod hlavním jádrem, které vytváří choreo a dokáže fanoušky opravdu naburcovat k co největšímu hlastiému podpoření Baníku. Na tu atmosféru na nás opravdu nikdo nemá, protože když hraje Baník, fandí se opravdu 90 minut a ne jak na některých stadionech, kde si v některých okamžicích připadáte jako na hřbitově.

A. from B.K. - 07.12. Odpovědět

Další, co to nečetl - ti lidi, co vytváří choreo a starají se o atomféru, jsou těmi lidmi, kteří se chodí bít s chuligány jiných klubů - jo a jen tak, že kdyby se do té akce zapojili všichni chuligáni FCB a GKS, tak se ke sparťanům dostali a ty fízly ze stadionu vykopali... Protože "jednou jistě příjde den, kdy je odsud poženem"! A.C.A.B.

boban - 07.12. Odpovědět

Ti "lidi" o kterých píšeš to pak nemají v hlavě v pořádku

A. from B.K. - 07.12. Odpovědět

Jsi to určitě ty, Bobane, kdo má právo "ty lidi" soudit... Víme čím bych, být vámi všemi kokoty, začal? Základní otázkou, kolik jsem v životě Baníku obětoval, že se takhle můžu prezentovat? Chytit se za nos a pak sem blít nesmysly by to chtělo.

boban - 07.12. Odpovědět

Každý kdo má všech pět pohromadě má právo ty "lidi" soudit. Jsem tvůj příspěvek asi nepochopil ale má odpověď na základní otázku je: Baníku jsem neobětoval ani ň protože nejsem jeho fanda..

A. from B.K. - 07.12. Odpovědět

A to že nefandíš Baníku jsem měl vědět odkud? No vlastně to, že mu vůbec nefandíš je důvod, proč si něco takového přečíst, pouvažovat a nic nekomentovat...

boban - 07.12. Odpovědět

Tu ale přece vůbec nejde o to jestli fandím Baníku, Barceloně nebo FC Maiduguri. Tu jde o to že nechápu proč "lidi" kteří vytváří skvělou atmosféru a žijou jenom pro Baník (Spartu atd..) likvidujou stadion svého milovaného klubu a diví se jaktože to ostatní neberou jako normální chování. Maj nějaký zvrácený žebříček hodnot

boban - 07.12. Odpovědět

Jo a tímto jsem naši diskuzi uzavřel protože padla a na net se nedostanu:)

pinta - 07.12. Odpovědět

No sešlo se tady hodně názorů. Tenhle dopis už jsem četl. Tady jde ale o to, že se neurvalci chovali jako zvěř, házeli sedačky a chtěli se pobít se sparťany. Ať se teda pobijí někde na louce a pak jdou na fotbal, ale ať tam sakra nedělají bordel. A je jedno jestli to je Baník, Katowice nebo Sparta. Tady toho chuligána zarazilo, jak se zachovali ostatní fanoušci.. Smajlík 2 Smajlík 2 no to je směšné, máme jim tleskat za to že, rozbijí stadion? Ještě ve druhém poločase, když už bylo po nepokojích, mi bylo dost těžko, když jsem viděl polovinu sedaček venku. Je pravda, že média to zkreslila jen na polské chuligány, což nebyla pravda, ovšem trpěli ostatní fanoušci! A další věc: Kvůli Banik pičo Baník pičo FCB nebo co vás tak málo apod. lidi z Bazalů neodcházejí!

pinta
A. from B.K. - 07.12. Odpovědět

V čem jsi trpěl chudinko? Smajlík 15

odjinud - 07.12. Odpovědět

pene pinta me zarazilo to ze lide co pozdeji udavali a lyncovali chuligany....tak napred rvali acab...dale mnoho z nich meli na sobe saly a cepice s napisy acab....takze bud sou tito lide schizofremni a nebo sou to jen hloupe opice ktere budou skandovat co se jim nakuka

pinta - 07.12. Odpovědět

V čem? V prvním poločase šel fotbal na druhou kolej!

pinta
odjinud - 07.12. Odpovědět

to ernesto: tak ce se tyka te anglie v necem, mas pravdu...ja ziju v anglii uz nejakou dobu a fotbalu sem tam uz taky par navstivil a to jak ligu ci repre...a byl jsem take na nizsich soutezich...doporucuju navstivit nejaky zapas 3.ligy ...millwall treba s leeds....a to co jsi videl v nedeli na bazalech je jen malej odvar Smajlík 7 ...jak uz tady kdosi psal fotbal je zabava pro stredni tridu a ne divadylko pro zbohatliky...ti at jdou do divadla anebo kdyz uz prece jen chcou na fotbal a tak jdou na hlavni tribunu...tam jim ta zdivocela chuligancka chaska jiste nic neudela....to co se stalo v nedeli na bazalech byla jednoznacne chyba policie...jako na co cekali pul hodiny, kdyz byli v presile a oproti chuliganum lepe vyzbrojeni a chraneni....proste to kluci v brneni v nedeli nejak nezvladli...a pak slysim v tv nova ze zasah stal 750000kc...tomu se musim smat Smajlík 1

ernesto - 07.12. Odpovědět

hele Millwall a West Ham je pry husta rez (osobne jsem to nevidel), ale borec se kterym jsem delal (anglan) mi rikal, ze ty kluby byly zalozeny nejak soucasne jako tymy 2 konkurencnich ocelaren a proto jsou na noze-on patril k hooligans WHU a rikal mi, jak se rvali s fanousky Millwall, kdyz hrali pohar..., ale TO se mi na tom nejvic libilo-domluvili se venku pred zapasem nekde "na louce", zrezali se a kdo mohl chodit, sel pak na fotbal...proc to tak nefunguje u nasich (myslim vsech v republice) hooligans? Proc to prenaset na stadion a kazit tim ten sportovni zazitek...nechapu...

odjinud - 07.12. Odpovědět

ty vole to si snad delas ze me prdel....kdyz ted opomenu ten incident na bazalech vzpomen si kdy naposledy se neco takoveho delo u nas na stadionech?...jinak sranda je v tom ze siroka verejnost nema ani poneti o tom co se deje pred ci po fotbalovych utkani mimo fotbalove stadiony..a to jeste musim dodat ze boje mezi cz hools maji nejaka pravidla...je v tom nejaka ferovost...to o slavnych anglickych rowdies nemuze bejt rec, tam napred vse leta vzduchem a pak se jde mozna do sebe. No dukaz teho ze to v anglii porad zije je ted nedavno derby birmingham city - aston villa kdy pri ataku skupiny hools birminghamu city (cca300hlav) na hools aston villy bylo zraneno asi 40 policistu...tak asi tak

enresto - 07.12. Odpovědět

jako to beru, ale proc tam jdes na ten fotbal, chces aby Banik nekoho porazil, byl lepsi, nejlepsi v republice, ne? a uprimne, myslis, ze ten bordel co se tam udal nejak pomohl hracum (a tymu FCB), aby tu ACS prejeli jak nakladni vlak?

Paolo - 07.12. Odpovědět

jako jesi chctete u nás atmosferu jako v jablonci,teplicích,liberci,bolesla vi...kde za celej zápas slyšíte 2 trapný pokřiky(AEK z toho nechápou z těch delin ještě ted,dali si vlajky kam chtěli,sedli si kam chtěli...a asi když viděli kolem sebe ty dement..no nic raděj)....A běžte do píče s Anglii.......tak proč u nás není plno jinde,třeba boleslav-kladno..když tam nehrozí nebezhpečí a přijde 15 000 lidí do ostravy na spartu,kde to nebezpečí hrozí??? tak tam vy alojzové nechodďte na ten fotbal...přesně jak to tady píšou,kdo dělá atmosféru,kdo jezdí ven,kdo zato dává peníze a moh bych pokračovat.....ACAB

A. from B.K. - 07.12. Odpovědět

OPRAVDU NECHÁPU NEUSTÁLÉ ZMIŇOVÁNÍ SE O HLOUPÝCH SEDAČKÁCH, KTERÉ JSOU SAMOZŘEJMĚ POJIŠTĚNY A PŘI TAKOVÉM PODOBNÉM INCIDENTU SI VŽDY NĚKDO MAXIMÁLNĚ NAPLNÍ KAPSU... PROBOHA, MYSLÍTE, ŽE TO FCB PLATÍ??? TAK O CO JDE? TA LAVIČKA JDE OPĚT POUŽÍT (KOMPLETNĚ ZNIČENÝCH JE VŽDY MINIMUM A JAK UŽ JSEM ZMIŇOVAL, JSOU POJIŠTĚNÉ). DĚLÁTE, JAKO BY MĚL NĚKDO ŠKODU - OTEVŘETE OČI! CO VÁM VADÍ? ALE STEJNĚ SI TU MŮŽETE PSÁT, CO CHCTE TROTLÍCI. CHULIGÁNI TU BUDOU VŽDYCKY A VY S TÍM NIC NEUDĚLÁTE - MUSÍM SE VÁM SMÁT! GKS + FCB!!! Smajlík 4

minomrd - 07.12. Odpovědět

Kde máš stát auto? Napiš SPZetku, já se jen tak projdu kolem a rozmlátím ti ho na cimprcampr, však ho máš pojištěné ne? Tak o co jde

Radek - 17.12. Odpovědět

A ono je pojištění zadarmo? Pojistil by ses proti vykrvácení hlavy na následky dopadu slunce na zem? Moc vysoké pojistné bych po tobě nechtěl. Smajlík 5

A. from B.K. - 07.12. Odpovědět

Slabší... Smajlík 8

minomrd - 07.12. Odpovědět

Aha, nemáš auto, jasný...

ernesto - 07.12. Odpovědět

to odjinud: a ty o tom vis vic? jako je jasny, ze srovnanvame nesrovnatelny, ale jako to co jsem videl v Ostrave (myslim ted-opakuju, ze se to asi deje vsude...), tak to je jako nasup...ja to beru z pohledu obycejnyho fanouska-radeji uvidim fotbal nez tyhle ulety...a jako vazne bych chtel vedet, kolik % fandu FCB se citi diky svym hooligans bezpecneji na vyjezdech...je pravda, ze kdyby se na to trdy jadro vykaslalo a prestali chodit, tak pujde atmosfera do kopru, ale kdyz se na to vykaslou obycejni fandove jako ja (diky tomu, co na tak spickovych zapasech musi sledovat), tak by me zajimalo, jak to bude vypadat na stadionech potom=budou-li fandit jen ti hooligans, to bude pro fotbal jiste krok kupredu...

Paolo - 07.12. Odpovědět

jako nejde na tohle než souhlasit!! to se mě taky líbí,nosí někdo trika acab,smrt někomu,hooligans........a pak utíká,bonzuje atd.....stejně to ale ty dementi nepochopěj,co známená tvrdý jádro...Paolo

sluníčko - 07.12. Odpovědět

moc by mě zajímalo kolik lidí bude chodit na fotbal až se dařit nebude..ti rádoby fanoušci se na to vykašlou a chuligáni,kteří opravdu tvoří atmosféru a chodí za jakéhokoliv pořadí Baníku v tabulce začnou fotbal bojkotovat (což se jim není co divit po takovém nepravdivém lynčování ze všech stran) Nechte je být, je to jejich věc, jejich život a žijí si ho podle svého..a pro Baník je to jen dobře!!!!

foksmaldr - 07.12. Odpovědět

Jasně, necháme je být, dyť jenom rozbíjejí stadion, to je přece úplně normální, dyť je to jejich věc, si přece můžou rozbíjet, co chtějí ne... Ťukťuk na čelo

Kerki - 11.12. Odpovědět

hele slunicko,kolik ti je? myslim ze se nespletu kdyz reknu,ze bych vekem mohl byt tvuj rodic,co znamena,ze ja jsem chodil na Banik driv,nez na tebe vubec nekdo zadelal a nez ti,co se tam realizovali vubec odlepili od matcina cecku-a taky to odsuzuju,kdyz je v ohrozeni prubeh zapasu,takze si nech sve nazory pro svuj nevyzraly mozecek-je to totiz minimalne usmevne co tady tlachas

sluníčko - 07.12. Odpovědět

po jak dlouhé době se něco takového stalo? sakra,že se nikdo nerozčiluje nad cigánam a ostatníma rádoby zbytkama naší společnosti,ketří někde něco ničí..někdo znásilní malou holčičku a dostane deset let a v půlce ho pustí...někdo vytrhne sedačku a zlynčuje ho celý stát..máš pravdu je třeba si zaťukat na čelo Smajlík 7

foksmaldr - 07.12. Odpovědět

Neboj, i já se rozčiluju nad cigánem, teda nad 99% z nich... Jenže tady se neřeší cigáni (esi chceš řešit ty parazity tak si najdi někde článek na novinkách a diskuzi - pokud budeš mít štěstí, tak ještě nebude uzavřena:) - takže cigáni se řeší. Ale ne tady. Kdo vytrhne sedačku, je podle mě idiot. Ještě na vlastním stadioně...

sluníčko - 07.12. Odpovědět

ano vytrhli pár sedaček..tak je za to zabijme?..kde jste lidi? vždyť na každý zápas jezdí,fandí,na cizích stadionech jsou naši fotbalisti jako doma..a stačí jeden průser a je z toho peklo..to je fakt síla..

foksmaldr - 07.12. Odpovědět

1) proč zabíjet? O tom řeč nebyla. Nepustit na stadion. 2) těch Ostravských průserů už bylo...

odjinud - 07.12. Odpovědět

tak nejsem fans baniku, ale na tom fotbale sem nahodou byl....a musim rict ze jsem se fakt divil ceho jsou ostravsti fanousci schopni...napred rvat z plnych hrdel A.C.A.B....a potom udavat policii a ochrance chuligany FCB a GKS.....no hnus....a taky biti chliganu ve znacne presile...to jste se vyznamenali...socky.....jinak ten clanek je napsan vice jak dobre a prosim nektere pokrytce aby se tu vubec nezminovali o deni na Britskych ostrovech...vite o tom uplny hovno

ernesto - 07.12. Odpovědět

to ChzB: hele ja beru, ze sedacky lamali ti i ti, taky jsem nerekl, proc to TI POLACI delaji, jen jsem napsal, ze nechapu, jak si to muzou v cizi zemi (U NAS) dovolit (a vim, ze nebyli sami) a pokud jsi ty ChzB fanda FBC, tak se muzu jen zasmat, ze schvalujes likvidaci "vlasniho svatostanku" a rikas, ze to k fotbalu patri...dal by me taky zajimalo, kolikrat si v te, jak rikas, "slavne Anglii" byl, ze muzes hodnotit, jak se muze fanousek chovat-a pokud si teda myslis, ze je to o tom, posadit se do sedacky a radeji se nejak nevyjadrovat, aby te nevyvedli, tak to jses trosku mimo chlape, ja tam byl 2,5 roku (kvuli prachum=setril jsem), ale stejne jsem chodil na fotbal, jak jsem mohl (i kdyz ty tvrdis, ze je cena neskutecne premrstena...), protoze mi to za to proste stalo a aby si tam chodili japonsti turisti jako do lunaparku...to jsi trosku vedle-nebylo by pro ne misto, ty permice se tam pomalu "dedi" z otce na syna!!! je tam o fotbal obrovsky zajem, protoze lidi vi, ze uvidi to nejlepsi na svete (z hlediska fotbalu) a neni jim lito ty penize za to dat...a financni otazka? 60% fanousku je tam delniku apod., kteri delaji rukama, tak asi o nejaky VIP nemuze byt rec a pokud by se stalo to, co na Bazalech (a samozrejme vim, ze se to deje i na Sparte a jinde-a mam na to stejny nazor), tak ani jeden z tech co tam byli (i vasi slavni bratri z Katowic) by se peknou chvilku na stadion nepodival, myslis ze je tohle nastaveny v Anglii spatne? =nepoustet tam lidi, kteri tropi vytrznosti? a misto toho pustit radeji 100 dalsich, kteri chteji videt sport, to nej na svete?...no nic...

Muhamad - 07.12. Odpovědět

Přesně tak, je to celé o úrovni a Anglii a ČR nelze z hledisk fotbalové kultury vůbec srovnat - tady je prostě pořád východ, neandrtálci maj pořád pocit, že si můžou dělat co chtějí a v zásadě mají zatím pravdu. Jsou na klubech jak pijavice, které je potřeba odřezat, aby se fotbal posunul na vyšší úroveň. Myslím, že cestou k tomu jsou nejlépe nové stadiony, kde jednak je na bezpečnost myšleno a jednak jsou drahé, takže kluby mají zájem, aby se jejich majetek neničil a když se ničí, aby byl odhalen viník.

opravdový fanoušek, který chodí na fotbal jenom jednou za rok a to ještě když se daří není žádný fanoušek. souhlasím s článkem ikdyž bylo by lepší kdyby je nenapadli na stadionu ale někde mimo. největší bordel dělají fakt normální fanoušci když se ožerou a jedou někam vlakem chuligáni se to snaží normálně uklidnit už z důvodu aby byli nenápadní. no jo sou to strašné hovadiny to někdo kdo sedí s pivem u televize nikdy nepochopí. viva sfc

sfc4ewer
Muhamad - 07.12. Odpovědět

Pěkný výplod defektního myšlení. Nakonec by ještě měli lidé děkovat kriminálníkům, že je "chrání" před jinými kriminálníky Smajlík 3 Nakonec by se ještě měli fanoušci omluvit za to, že odmítli mezi sebou krýt lynčující lůzu. Nakonec by ještě policie měla tyto zhovadilé výtržníky požádatv o odpuštění a příště se jim postavit s holýma rukama, protože tonfa je zbraň, zatímco oheň, tyč a sedačka, to jsou jen doplňky bezzbranného chuligána. Je to k smíchu. Děkuji Policii ČR za kvalitní zásah a opravdovým fanouškům, že se od těch neandrtálců distancovali a po zásluze je odměnili označením kurvy.

losmotylos - 07.12. Odpovědět

zajimalo by me kolik z vas frajirku bylo letos vubec na fotbale,mozna tak jednou,a ted se vymlouvate,ze na fotbal nepujdete jelikoz mate strach ze dostanete do drzky

Assas - 07.12. Odpovědět

Clanek je dost dobry!celkem by me zajimalo co by delali nasi vandraci kdybychom uplne prestali chodit!na fotbale by nebyla atmosfera na výjezdech by dostavali pres hubu atd.

Muhamad - 07.12. Odpovědět

Doufám, že až půjdeš bručet, tak jinou špínu z vězení pustěj, aby mě měl kdo chránit.

skaj - 07.12. Odpovědět

Tady nam nekdo vesi buliky na nos. Kazdy prece vi, ze slusni lide netravi cas v policejnich kancelarich. Smajlík 15

Petr Polák - 07.12. Odpovědět

To je zase propaganda az se za bricho popadam. A kdo zmanipuloval teda ty celovecerni televizni zabery Smajlík 3

U-profil - 07.12. Odpovědět

Nevím, proč se to pořád naoko řeší, když jakákoliv vůle k řešení chování těchto defektních lidí neexistuje. Dělá bordel - zakážu vstup na stadion - bude se hlásit v určitý čas na policii. Po propuštění ať si jedou na pole a domlátí si svoje lebzny třeba do bezvědomí. Jestli si tito lidé vydobývají respekt házením kamenů na jedoucí vlak s civilisty nebo napadání maminek s kočárky v cizích městech, tak to je opravdu čím se chlubit.. Magoři.

A. from B.K. - 07.12. Odpovědět

U - profil: Přečti si ten článek vícekrát, třeba se ti podaří najít pointu a s tím posledním tvrzením máš pravdu, tímhle si chuligáni nevydobývají respekt... Proti takovému chování se naopak snaží bojovat! V tom je rozdíl mezi chuligánem a vandrákem (které ty považuješ za chuligány). Čti dál Blesk, Sport, hltej Novu - určitě se ti podaří najít pravdu Smajlík 10

U-profil - 07.12. Odpovědět

Ještě si to přečtu, je fakt že jsem jen tak proletěl:) Ale stejně mi to nedá: "My za to všechno, co jsem zmínil výše, obětovali desetitisíce korun za právníky, spoustu času stráveného v soudních síních..." - co jste dělali v soudních síních? A) buď jste něco provedli proti zákonu nebo B) jste byli za svědky, tzn. že jste nabonzovali chulivandráky. Jestli za A), tak jste podle mě hovada, jestli za B), tak nevim proc tam breci nad tim ze "počesku" tam ukazovali na viníky...

1922 - 07.12. Odpovědět

prosím když nevíš o čem je řečt tak radši nepiš jo vypadáš pak jak naprostý blb ...zkus radši pořádně popřemýšlet a pak se teprve vyjadřuj

U-profil - 07.12. Odpovědět

No vidíš, já tak vypadám, ale jestli patříš k dotyčné skupině, tak ty jsi

wow - 11.12. Odpovědět

On tak nevypada,ale ty teda 100% kdyz ti tady nekdo napise nejakou vecnou poznamku,tak ani neumis zareagovat. a mimochodem,to ze (jste) obetovali co je vyse napsane,to je jenom tech lidi vec,na to se hodi pisnicka-a koho to ku.va zajima?

ChzB - 07.12. Odpovědět

a ještě něco: proč tad ykaždý pořád píše o Anglii? tam s ety incidenty dějí stejně jako u nás...občas,ale dějí. to samé v ČR, jak už jsem psal poslední incident na Bazalech byl před 3 lety na zápase s Boro. budte rádi, že je to u nás takové jak to je a snad nikdy to nebude jako v té slavné Anglii. za neskutečně předražené vstupné vás usadí do sedadla a běda, jak si dovolíš postavit,hned tě vyvedou. tohle chcete?? fotbal byl vždycky zábava pro střední vrstvy, obyčejné lidi a ne pro VIP zbohatlíky a japonské turisty jako v Anglii.

žába - 07.12. Odpovědět

koukam že jsi znalec anglický ekonomiky když tak básníš o cenách vstupenek. p.s. obdivuju japonský turisty a VIP zbohatlíky jak umí zafandit

Adyn - 07.12. Odpovědět

Co k tomu dopisu rict? Presne to vyjadril onen fanousek "Víra fanoušků Baníku Ostrava". Az si fanousci uvedomi ze fotbal je krasny sport a ne nesmiritelne nabozenstvi jednoho klubu tak pak bude na fotbale fajn atmosfera.

ChzB - 07.12. Odpovědět

ernesto ty debile, umíš číst??? sedačky lámali stejně baníkovci jako poláci. jak ti to člověk má napsat,rusky,čínsky aby jsi to pochopil i ty?? bratři z katowic nám přijeli pomoct ve všech směrech,tohle k fotbalu patří více,než "fanoušci" s popcornem a coca-colou, kteří příjdou jen když se klubu daří.

Muhamad - 07.12. Odpovědět

A když se klubu nedaří, tak se tam chodí ožírat výtržnická lůza, která tím získává právo obtěžovat lidi, co si dovolili přijít se podívat na zápas.

FCB Oderberg - 07.12. Odpovědět

Ty jsi teda blb,jen co je pravda! Smajlík 7

losmotylos - 07.12. Odpovědět

potlesk za clanek,BANIK PICO

deado - 07.12. Odpovědět

GieKSa Baník

ernesto - 07.12. Odpovědět

Nevim no, cetl jsem clanek, cetl jsem reakce...k cemu se priklonit...? Jsem taky ze severni Moravy, ale i presto fandim jiz od mala prazske Sparte, protoze se tak muj vztah k fotbalu proste vyvinul. Nedela mi ale naprosto zadny problem vazit si vsech dobrych fanousku a tim myslim i ty z tvrdeho jadra vsech ostatnich klubu (vcetne Baniku), nemam take rad narazky typu polske ku... (i kdyz bydlim asi 2km od hranic s Polskem a mame tam s Polaky problemu...rekl bych nepocitane-spis s jejich menatalitou a chovanim v cizi zemi "u nas") a opet jsem se v tom, bohuzel, utvrdil pri sledovani zapasu FCB vs. ACS! Opravdu jsem nepochopil, jak si muzou dovolit prijet do ceske republiky a chovat se tak, jak se zachovali na Bazalech, i kdyz jsou treba fanousky sprateleneho klubu FCB, proc se tohle musi na fotbale u nas dit? Na clanku je jiste spousta pravdy, ale zajimalo by me, jestli si nekdo mysli, ze tyhle vytrznosti primo na stadionu necemu pomuzou, mysli si snad autor clanku, ze tyhle aferky zlepsi kvavlitu daneho zapasu nebo snad zvednou navstevnost vsech ostravskych zapasu (i vyjezdu) do budoucna? Mysli si snad, ze se lidi prijdou podivat za pul roku na Letnou na to, jak se zase budou lamat sedacky a hazet vsude kolem pri zapasu s Banikem? Ja osobne myslim, ze ne...pujdu se podivat na FOTBAL, protoze tenhle zapas je pro me jeden z vrcholu ligy a pokud se musime chovat jako zvirata, tak mi asi nezustane nic jinyho, nez sledovat VRCHOL fotbalu (bohuzel jen v tv)-anglickou Premier League, nemyslim tim jen po strance sportovni, ale hlavne po strance "kultury" fanousku, kde se 93´ fandi a hraje FOTBAL (i presto, ze anglicti hooligans jsou povestni po celym svete a presto jsou svou kvalitou a hlavne chovanim na stadionu uplne nekde jinde nez u vsech tuzemskych klubu "bohuzel"), to u nas zatim...letaji sedacky pri zapasech, na ktery se treba rok tesite...a pak nezustane divakum nic nez pri radeni ULTRAS (z obou stran) kricet "my chceme FOTBAL"...

satann - 07.12. Odpovědět

Smajlík 18 dobře napsany členek ale měli by si ho přečist vandraci a zamyslet se nad svym chovanim co předvedli v nedeli možna se v některych aji hne svědomi Smajlík 16

KaPi - 07.12. Odpovědět

Tak to bych se i možná hádal, že se jim nehne ani svědomí a nic dalšího! Smajlík 4

KaPi
ChzB - 07.12. Odpovědět

tady pořád někdo breří, jak byl ohrožen a kdesi cosi. v tom sektoru nikdo nikdy nesedí a i ten zbyte se velmi rychle přesunul o pár metrů dále. byl snad někdo z obyčejných diváků zraněn nebo mu byla způsobena nějaká jiná ujma. nejvíce tady brečí na ohrožení lidi, co byli na hlavní tribuně,ani bych se nedivil. na Bazalech žádné incidenty nejsou, naposledy v 2004 s Boro, kde to vyprovokovali angličtí "mistři světa" a ted v neděli na Spartě a zase to dloooouho nebude. jediné,co mě mrzí je fakt,jak trapně jsem se cítil před našimi bratry z Polska, protože s eopět ukázala typická česká vlastnost-zbabělost,udávání policii a házení viny na někoho jiného /na fans GKS Katowice/.

FCB - 07.12. Odpovědět

Slovanak: Liberec nemá chuligány ale šašky

FCB FOREVER - 15.02. Odpovědět

Celej Liberec je jedno velký divadlo s kašpárkama

Slovanak - 07.12. Odpovědět

Obzvlast souhlas libereckych chuliganu Smajlík 2 s textem je usmevny ... Myslim, ze v Libe se ukazalo, ze to bez chuliganu jde docela dobre, na atmosfere na stadione jejich marginalizace neni vubec znat, ba naopak ... a ze by nam nasi chuligani nekdy vybojovali bezpecny pohyb po meste, to je fakt k smichu ... Jsem rad ze jiz cca 4 roky nemusim na fotbale poslouchat jejich rasisticke narazky a oslavovani 88 minuty, jsem rad, ze pri ceste na vyjezd se nemusim obavat problemu s policii pote, co chuligani vypleni pumpu, zkratka a dobre mi kluci holohlavi vubec nechybi

ACS - 07.12. Odpovědět

zapomel si podotknout ze na Liberckem staione se to podarilo diky praskani vlastnich fanousku, tak radsi drz hubu ty 88 minuto

Muhamad - 07.12. Odpovědět

Milý hlupáku, nikdo se vás o vaše neandrtálské chování neprosí a vypráskat vás ze stadionu není žádné udávání, je to jen využití prostředků, které společnost má k tomu, aby hájila slušné chování. Policii si platím, aby takový jako vy mě neobtěžovali. Nevím, proč by někdo kryl fašistického idiota.

sluníčko - 07.12. Odpovědět

Muhamed: moc by mě zajímalo,jak se na takovém fotbalovém zápase teda chováš ty. Budeš tak laskav a popíšeš nám to, jak na domácím, tak i na výjezdu (pokud ovšem na takové zápasy vůbec jezdíš) ? Smajlík 4

Muhamad - 07.12. Odpovědět

Rozhodně nekradu, nedemoluju cizí majetek a nenapadám ostatní. Tak to budu asi vandrák co nemá právo chodit na fotbal, kde vládne tvrdou rukou dělnická třída, pravda...

sluníčko - 07.12. Odpovědět

tak jediné co tady čtu je jak někoho pořád urážíš..nevím co děláš na výjezdech...proto se ptám..třeba sedíš a nezazpíváš ani jeden chorál,nebo pokřik..nebo křičíš jen ty,které jsi vymyslel sám? Ono někoho obvinit a urážet je moc jednoduché,ale podívat se na na věc i z druhé strany chce více kuráže než tohle internetové hrdinství Smajlík 7

Muhamad - 07.12. Odpovědět

Nevím, co má chorál nebo fandění společného s výtržnictvím, ani to není vstupenka na zápas. Pokud se týká internetového hrdinství, nevidím nic hrdinského na tom, postavit se násilnické lůze na stadionu. Od toho je tam právě ta tolik nenáviděná policie, nevím, proč by si fanoušci měli špinit ruce se zvířaty. Ke gorile do klece taky nepolezu, abych si dokázal, jakej jsem hrdina.

sluníčko - 07.12. Odpovědět

jen nechápu,jak můžeš někoho pořád urážet aniž ho znáš. A na to fandění jsem se ptala proto,že mě zajímalo zda používáš to co vymyslela podle tebe ta "zvěř" a nevadí ti to...ale na tohle mi asi neodpovíš..celou dobu je vám kotel k užitku a najednou po jednom průseru jim začnete nadávat a otočíte se k nim zády...tohle asi nepochopím.. Smajlík 7 ale tvá věc a tvé svědomí Smajlík 1

FCB - 07.12. Odpovědět

je to tak jako třeba boxer, taký žije svými zapasy...u chuligánu je smůla v tom že sem tam se to odehraje před zraky normálních lidi, kteří s tím nemají nic společného.

FCB - 07.12. Odpovědět

Kapi: je to určitý styl žití, samozdřejmě že většina se jde na fotbal podívat

KaPi - 07.12. Odpovědět

Jasně, tomu i celkem rozumím! Smajlík 7 Předtím jsem myslel spíš ty, co se tam fakt jen rvou a hází sedačky! Smajlík 19

KaPi
FCB - 07.12. Odpovědět

chápej na bazalech se prakticky nestalo nic už 8 let. i v anglii kde mají buhví jak zákony se sem tam taky něco semele. a věř nebo ne ale media o tom bud neví nebo o tom nemluví...chuligánů je v anglii docela dost aby je vymítila změna zákonů

KaPi - 07.12. Odpovědět

Já proti klukům chlugánům nic nemám, ale fakt někdy je toho násilý v ochozech doopravdy moc a je to zbytečný! Je otázka, jestli fakt některý kluci chodí se na ten fotbal hlavně dívat a nebo jdou někomu rozmlátit držku a chtějí toho dosáhnout za každou cenu! To je doopravdy otázka tohle! Smajlík 11 Smajlík 7

KaPi
FCB - 07.12. Odpovědět

chuligáni na fotbal patří, a jestli se to někomu nelíbí ať změní zákony. přeberte si to v hlavě jak chcete ale právě ti chuligáni co se valili na stadioně v ostravě si ublížili sami sobě, protože většina znich odbrží paragraf!!!

domin1 - 07.12. Odpovědět

Tak autor má pravdu jen částečně....má sice pravdu, že díky nim jsou baníkovští fans nejslavnější v republice, ale abych pravdu řekl...Já jezdím na baník už 6 let a to mi je teprve 19...a mám už 5 let pemici na ochoz, takže nechodím do kotle.Musím říct, že baníček miluju a neznám lepší klub s lepšími fans, ale já jedu na zápas hlavně proto abych se podíval na dobrý fotbal a vychutnal si dobrou atmosféru a ne aby mi nad hlavou svištěly sedačky a létalo bůhvíco...já neřeknu, že se dva tábory poperou někde po zápase na louce nebo v hospodě, ale ničit stadion a rozkopávat sedačky, to je trochu divné. Zkuste si to tak vzít: Jste hezky doma a v televizi koukáte na fotbal, někdo zaklape, vy otevřete a tam bude stát Kahoun, pterea a Večeřa a rozkopou a zdemolují vám byt a jako omluvu vám řeknou, že oni můžou, protože vy jim taky demolujete bazaly....Pro mě osobně jsou Bazaly něco jako posvátné místo, kde je člověk jako mimo reálný svět, ta atmosféra, fotbal, prostě úžasné místo, kde by měly všichni fanoušci držet pohromadě a ne se rvát, měly by se bavit fotbalem a skvělou atmosférou ....fotbal je nádherná hra a takové výtržnosti ji jen zneuctívají....!!!

žába - 07.12. Odpovědět

óóó jak lituju každýho chuligána, kterej pro moje bezpečí obětoval celej život a strávil tolik času na policii.... až budete na vánoce sedět pošlu vám balík Smajlík 17

FCB FOREVER - 15.02. Odpovědět

Ty jsi teprve pulčík co? Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

Goor - 07.12. Odpovědět

Chuligáni na fotbal nepatří. Pokud se někdo potřebuje fyzicky vyřádit ať jde do Iráku nebo do jiných oblastí, kde je njásilí vítáno. Polská scéna už je některým malá, tak se cpou sem. Hnus!

sitko - 07.12. Odpovědět

Souhlasím s fanouškem jenom částečně. Má pravdu, co se týče výjezdů, usměrňování ostatních fandů na výjezdech. Nesouhlasím ale se zásadní věcí, a to s řáděním přímo na stadionech. Jestli se chtějí pobít, klidně, ale ať si to vyříkají někde mimo stadion, kde neohrožují ostatní fanoušky a ani průběh utkání. Ústní napadání v chorálech je jedna věc, ale jít přímo do střetu s Policií druhá a hlavně nazákonná. A jestli kvůli tlupě polských a i baníkovských chuligánů byl v ohrožení celý zápas Baník-Sparta, tak s tím jako fanoušek, kterého zajímá hlavně fotbal, nemůžu souhlasit!

sitko
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články