Zpět na » » Adam Hložek si po dlouhém zranění připsal první gól. Trefil se i Krejčí mladší, který si připsal hattrick

- Adam Hložek si po dlouhém zranění připsal první gól. Trefil se i Krejčí mladší, který si připsal hattrick

Adam Hložek si po dlouhém zranění připsal první gól. Trefil se i Krejčí mladší, který si připsal hattrick © sparta.cz - Fotbalisté Sparty

2

03.04. - VIDEO Sparta v zápase 25. kola FORTUNA: LIGY rozstřílela Teplice 7:2. Utkání mělo už od začátku jednostranný průběh a celý zápas patřil letenským, kteří potvrzují, že pod Pavlem Vrbou se jim daří a jsou v dobré formě. V utkání se trefil Adam Hložek, který si po dlouhém zranění odbyl první gól a dařilo se i Ladislavu Krejčímu mladšímu, kterému na hattrick stačilo pouhých 30 minut.

Sparta v zápase 25. kola FORTUNA: LIGY rozstřílela Teplice 7:2. Utkání mělo už od začátku jednostranný průběh a celý zápas patřil letenským, kteří potvrzují, že pod Pavlem Vrbou se jim daří a jsou v dobré formě. V utkání se trefil Adam Hložek, který si po dlouhém zranění odbyl první gól a dařilo se Ladislavu Krejčímu mladšímu, kterému na hattrick stačilo pouhých 30 minut.

Zápas se pro Spartu začal dobře vyvíjet již ve 3. minutě, kdy se po špatné rozehrávce brankáře Němečka dostal příležitost střelby z poza velkého vápna Adam Hložek a ten se nemýlil. Hložek mohl přidal i další góly, ale několikrát se netrefil.

Premiérový ligový hattrick si na svůj účet připsal jednadvacetiletý Krejčí mladší, který se i díky spoluhráčům, kteří ho nechali kopnout pokutový kop, vysloužil cenu hráče utkání a už během zápasu bylo z gestikulace mezi hráči znát, že to Krejčí bude mít drahé, což taky potvrdil v pozápasovém rozhovoru, kdy řekl, že příspěvek do klubové kasy rád zaplatí.

Trenér Pavel Vrba byl z výsledku šťasten a v pozápasovém rozhovoru sdělil „Jsem rád, že jsme zápas odehráli v prvních 70 minutách ve výborném tempu s přesností na všech postech. Měli jsme ještě víc šancí, šli jsme v prvním poločase několikrát na golmana a nedali jsme gól, ale jsem rád, že jsme si ty šanci vybojovali.“

Co se týká Teplic, tak ti ukazují, že boj o záchranu se jich týká a nejsou ani zdaleka v ideální formě. Převelice důležitý pro ně bude příští zápas proti Mladé Boleslavi, protože pokud nevyhrají, tak se přiblíží k sestupovým příčkám, kde je to už hodně těsné.

Sparta si tímto zápasem potvrdila, že je ve formě a Slavii ukázala, že v derby, které se bude hrát už příští víkend, bude těžkým soupeřem a Slavii hodlá připravit o bodový zisk. V její prospěch hraje i to, že „Sešívaní“ se potýkají s krizí, protože jim chybí brankařská jednička Ondřej Kolář.

Základní sestavy:

Domácí: Nita - Sáček, Vitík, Čelůstka, Polidar - Pavelka, Krejčí II - Wiesner, Dočkal, Plavšič - Hložek

Hosté: Němeček - Droenhle, Knapík, Mazuch, Hyčka - Kučera, Mareček - Moulis, Jukl, Kodad - Vukadinovič