Zpět na » » Nico Stanciu pálil přesně a postaral se o gól, který se jen tak nevidí. Premiéru v lize si zapsal i Denis Višinský

- Nico Stanciu pálil přesně a postaral se o gól, který se jen tak nevidí. Premiéru v lize si zapsal i Denis Višinský

Nico Stanciu pálil přesně a postaral se o gól, který se jen tak nevidí. Premiéru v lize si zapsal i Denis Višinský © slavia.cz - Nicolae Stanciu

3

Líbilo se

14.03. - VIDEO Slavia Praha v rámci 23. kola FORTUNA: LIGY porazila Mladou Boleslav 0:3. Nejvíce na sebe upozornil Nicolae Stanciu, který dvěma brankami rozvlnil domácí síť a ukázal, že je ve výborné formě. To se bohužel nedá říct o Stanislavu Teclovi, který zahodil stoprocentní gólovou šanci a v problémech je i slavistické golmanské složení.

Pražené po čtvrtečním ne zrovna ideálním zápase Evropské ligy byli pod obrovským tlakem a hlavním cílem bylo udržet čisté konto. To se Ondřeji Kolářovi povedlo a zásluhou dvou gólů Nica Stanciua je Slavia před odvetou proti Rangers v ideální formě.

Právě Nico Stanciu by se dal považovat za nejlepšího hráče. Ve 27. minutě se tento hráč postaral o gól, který bude kandidovat minimálně na Gól týdne.

Je vidět, že když má doma šťastnou ženu, dítě a důvěru, tak se mu postě daří. Musíme ale zmínit i chvilky kdy byl opravdu mimo formu a hodně fanoušků si přálo jeho odchod. Naštěstí pro Slavii tato doba je už pryč a cena Nica nejspíše poroste nahoru, takže uvidíme, jestli dojde nějaká lukrativní nabídka.

Obrovská škoda je, že pár minut po střídání Stanciua Slavia dostala příležitost pokutového kopu, který Yusuf proměnil. Kdyby střídání neproběhlo, tak NIco si mohl připsat na svůj účet tolik toužený hattrick.

Za zmínku stojí i to, že Denis Višinský, o kterém jsme psali minulý týden si díky výborného výkonu ze zápasu proti Karlovým Varům, odpykal ligovou premiéru. Od Jindřicha Trpišovského dostal i s nastavením 6 minut.

Ovšem ne všechno zlato se třpytí a Slavii aktuálně trápí brankářské indispozice. Přemysl Kovář má poraněný kotník a Jan Stejskal je postižen svalovým zraněním. Proto na lavičce v tomto zápase byl osmnáctiletý Matyáš Vágner, který sbírá zkušenosti v A - týmu Slavie.

Naštěstí Ondřej Kolář je fit a zdravý, takže snad mu to vydrží a v nejbližších zápasech potvrdí, že spekulace o tom, že je mimo formu, jsou pouze uměle vytvořené novináři.

Veledůležitý zápas Slavii čeká již ve čtvrtek na půdě skotského Rangers, které rozhodne o pokračování Slavie v EL. Úvodní zápas dopadl 1:1 a my budeme doufat, že Slavie odvetu zvládne a postará se českému fotbalu o prestiž a zahraniční zájem médií.

Základní sestavy:

Domácí: Šeda - Douděra Šimek, Křapka, Preisler - Matějovský, Duncák - Skalák, Mašek, Zmrhal - Škoda

Hosté: Kolář - Bořil, Deli, Kúdela, Masopust - Hromada - Sima, Provod, Stanciu, van Buren - Tecl

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články