Zpět na » » Kliďas Trpišovský neudržel nervy. V zápase se Slováckem rozmlátil dveře, Slavia se zpětně omluvila

- Kliďas Trpišovský neudržel nervy. V zápase se Slováckem rozmlátil dveře, Slavia se zpětně omluvila

Kliďas Trpišovský neudržel nervy. V zápase se Slováckem rozmlátil dveře, Slavia se zpětně omluvila © slavia.cz - Jindřich Trpišovský prokopnul na Slovácku při vzteku dveře

3

Líbilo se

01.03. - BULVÁRNÍK Slavia v rámci 21. kola FORTUNA: LIGY zdolala Slovácko 2:3, ale nebylo to zadarmo. Trenér Trpišovský musel v poločase hráče namotivovat a nezůstalo pouze u zvýšeného hlasu. Hlavní trenér musel využít i dveře, které vedou do šatny a to tak, že do nich praštil takovou silou, že je prorval.

Slavia ve čtvrtek senzačně postoupila v Evropské lize přes anglický Leicester, který udolala po gólech Provoda a Simy. Do Česka se vrátila den poté čili v pátek a hned v neděli ji čekalo těžké utkání na Moravě, které se zapíše do dějin, protože aby místo Zdeňka Houšteckého, v šatně řádil hlavní trenér a rozmlátil dveře, se jen tak nevidí.

V týmu Slavie jsou pozice přesně rozdělené. Funkce Jindřicha Trpišovského je určovat základní sestavu a s hráči řešit přesnou taktiku na zápas. Na černou práci tzv. „céres“ je určený asistent Houštecký neboli „Houšťa.“ Je to takový cholerik, kterého vytočí každá drobnost, ale jedna věc se mu upřít nemůže. Pro Slavii dýchá celým svým srdcem a kdyby ho třeba o půl noci někdo z hráčů vzbudil, že něco potřebuje, tak Houšťa je připraven pomoci. Pověstné je jeho bago s hráči, protože aby udělal příjemnou atmosféru a trochu srandy, tak se nechá ukecat do každé sázky, třeba i o kotrmelce.

Na Slovácku toto rozložení sil, ale neplatilo. Trpišovský se v poločasové přestávce céresu ujal sám. Hráčům vyčetl laxnost z prvního poločasu a aby to pochopili vážně, tak při svém vzteku stihl rozmlátit i dveře. Když se podíváme na následující obrázek, tak je zázrak, že při prokopnutí dveří, si sám neublížil.

Všechno dopadlo naštěstí dobře, Slavia se Slovácku omluvila a zaplatila způsobenou škodu. My jenom doufejme, že se hráči poučí a pro zdraví svých trenérů už tak příšerný poločas nepředvedou. Jde totiž o to, že by podobná situace mohla skončit vážným poraněním končetiny, která by chtěla zápasit s dveřmi hostujícího stadionu.

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
betiu - 01.03. Odpovědět

Kursové sázky - Tenis - 100% spolehlivé informace - www.retixe.blogspot.cz

betiu
Reklama
Reklama
Nejnovější články