Zpět na » » Plzeň hlásí první letní posilu. Podepsala smlouvu s bývalým reprezentantem

- Plzeň hlásí první letní posilu. Podepsala smlouvu s bývalým reprezentantem

Plzeň hlásí první letní posilu. Podepsala smlouvu s bývalým reprezentantem © fcviktoria.cz -

0

Líbilo se

23.04. - Po další ztrátě Slavie se Viktoria ještě pokusí získat ligový titul v aktuální sezóně. V Plzni se ale také připravují i na tu následující. Dnes Západočeši oznámili svou první posilu pro sezónu 2019/20. Smlouvu a tři roky podepsal bývalý reprezentační obránce či záložník Adam Hloušek.

Svou kariéru začal v Jablonci, dvakrát krátce působil ve Slavii a v roce 2012 se vydal do zahraničí. Čtyři roky strávil v Německu, ale kvůli zdravotním potížím se nikdy zcela neprosadil. Přesto odehrál za Norimberk a Stuttgart dohromady 68 zápasů.

Od ledna 2016 hájí barvy Legie Varšava, se kterou získal 3 ligové tituly a dvakrát vyhrál i polský pohár. V aktuální sezóně má Legia 6 kol před koncem tříbodový náskok. „Titul v Česku nemám a v Polsku jsem si na úspěchy už zvykl, tak doufám, že o něj s Plzní budu bojovat,“ sdělil pro klubový web viktoria.cz po podpisu smlouvy Hloušek.

zdroj: gol.cz

Příchod vítěze ankety Talent roku 2009 si pochvalují i klubový představitelé. „Jsme rádi, že přivítáme v našich řadách hráče, který může být posilou jak z pohledu výkonnosti, tak i zkušeností. Adam je navíc využitelný na více postech, takže i jeho variabilita bude jistě výhodou,“ řekl k jeho příchodu pro generální manažer klubu Adolf Šádek.

Adam Hloušek si připsal i několik reprezentačních startů. Ten poslední proti Litvě 22. března 2017. Díky zkušenostem z reprezentace se již potkal s řadou svých budoucích spoluhráčů. „V týmu je hodně kluků, které jsem potkal v reprezentaci - ať už v mládeži, nebo v áčku. Shodou okolností jsem kluky potkal také na soustředění s Legií, například na Maltě či ve Španělsku, dokonce jsme proti sobě i hráli,“ uvedla nová posila Viktorie.

Petr Fantyš / fotbalportal.cz, fcviktoria.cz, gol.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
vetorug - 22.05. Odpovědět

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

vetorug

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

marsverin
Reklama
Reklama
Nejnovější články