Zpět na » » Vítězství Sparty doprovázelo pískání fanoušků: Jsme rádi za negativní reakci stadionu, říká Kasík

- Vítězství Sparty doprovázelo pískání fanoušků: Jsme rádi za negativní reakci stadionu, říká Kasík

Vítězství Sparty doprovázelo pískání fanoušků: Jsme rádi za negativní reakci stadionu, říká Kasík © sparta.cz - Fotbalisté Sparty

0

Líbilo se

10.04. - V posledním zápase 27. kola proti sobě nastoupili na pražské Letné Sparta a Zlín. Domácí dokázali ve druhém poločase strhnout vítězství na svou stranu i díky povedeným střídáním trenéra Ščasného. Kaňkou na dobrém výsledku byl pokřik Jude Slavie, který se ozýval z kotle Sparty během celého zápasu.

Tento pokřik se z domácího kotle ozval hned po úvodním hvizdu rozhodčího. „Derby se blíží, takže fanouškovské tábory se na to připravují. My bychom byli moc rádi, kdyby se na to naši fanoušci chystali jinak než pokřikem Jude Slavie,“ komentoval chování domácích příznivců na tiskové konferenci vedoucí komunikace Sparty Ondřej Kasík.

Do utkání nastoupili domácí opět bez zraněného Bořka Dočkala a poprvé na jaře bez Martina Frýdka, kterého nahradil Martin Hašek. Sparta diktovala hru od samého začátku, šance ovšem nepřicházely.

Během prvního poločasu měli Pražané na kopačkách míč dokonce 73% času, nedokázali z toho však vytěžit nic víc než 2 slabé střely na bránu a několik centrů, s kterými si dokázala obrana soupeře poradit.

zdroj: sparta.cz

Po přestávce sáhnul Zdeněk Ščasný ke střídání, když do hry poslal Srdjana Plavšiče a Benjamina Tetteha. Oba dokázali hru oživit a Sparta dvěma slepenými góly rozhodla zápas ve svůj prospěch. Nejprve se v 67. minutě trefil šestnáctiletý Adam Hložek po přihrávce Moeberga Karlssona a jen 3 minuty na to z brejku udeřil po přihrávce Guelora Kangy právě střídající Tetteh.

Po obou gólech i během pozápasové děkovačky se z kotle Sparty opět ozývalo "Jude Slavie". Zbytek stadionu reagoval pískáním.

„Adekvátní reakce přišla od stadionu i od hráčů, kteří se při děkovačce po tomto pokřiku otočili. Je to vážné téma, víme o tom a jako klubu se nám to nelíbí. Jsme rádi za negativní reakci směrem k pokřiku,“ dodal po zápase Ondřej Kasík.

Petr Fantyš / fotbalportal.cz, sparta.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články