Zpět na » » Pavel Vrba zve v neděli fanoušky na pivo, čepovat se bude až 11 700 kousků

- Pavel Vrba zve v neděli fanoušky na pivo, čepovat se bude až 11 700 kousků

Pavel Vrba zve v neděli fanoušky na pivo, čepovat se bude až 11 700 kousků © fcviktoria.cz - Pavel Vrba

0

Líbilo se

15.12. - "Viktoriáni, přijďte v neděli odpoledne na poslední zápas roku 2018. Hráči by vám chtěli poděkovat za vaši podporu, popřát hezké Vánoce a při odchodu obdržíte také piva Gambrinus z vyhrané sázky Pavla Vrby", zní ze Štruncových sadů. Chybět nebude samozřejmě ani každoroční ohňostroj.

Sázka zněla jasně: za postup do jarních bojů v Evropě 11 700 piv pro fanoušky. V opačném případě by trenér Viktorie musel na hodinu za pípu. Výhra 2:1 nad italským gigantem AS Řím znamená, že vítězem sázky se sládkem pivovaru Gambrinus je Pavel Vrba. K předání výhry dojde již tuto neděli po skončení ligového zápasu s Karvinou.

„Jsem rád, že se nám povedlo postoupit. Já vždy věřím svému týmu, i proto jsem do této sázky šel,“ má jasno trenér Pavel Vrba. Právě on dovedl svůj tým k vysněnému postupu z těžké skupiny Ligy mistrů, v níž se viktoriáni poměřili s Realem Madrid, CSKA Moskva a AS Řím. Na jaře se tak můžeme těšit na pokračování v Evropské lize. A nyní v neděli na vyhraný zlatavý mok. „Pro fanoušky máme připravený speciální dárkový box, který dostanou po zápase na speciálních výdejních místech okolo stadionu,“ informuje mluvčí klubu Václav Hanzlík. Dárek obdrží fanoušci starší 18 let u speciálních stanů Gambrinusu uvedených na plánku níže při odchodu ze zápasu. Stánky jsou vyznačeny na následujícím schématu.

„V první řadě bych chtěl pogratulovat Viktorce k postupu, který byl naprosto zasloužený. Mohu říci, že tuto sázku jsem prohrál rád,“ říká mistr varny Gambrinusu Zdeněk Polák, jenž v září sázku s trenérem uzavřel.

„Děkuji pivovaru za zajímavou výzvu. A fanouškům touto cestou vzkazuji, že mezi ně rád přijdu a budu jim čepovat pivo v jedné z plzeňských hospod,“ vzkazuje Pavel Vrba, jenž se i přes svou výhru rozhodl pro hodinku za pípou. K tomu dojde v novém roce a fanoušci budou o všem dopředu informováni.

Nedělní zápas s Karvinou, jenž má výkop v 15.00, je spojený s tradičním vánočním setkáním viktoriánů. U stadionu budou připraveny dva vánoční stromky, k nimž můžete před zápasem přinést dárky pro děti z FN Plzeň nebo pro zvířátka z plzeňské ZOO. „Jde o již tradiční akci, která se vždy setkala s velkým zájmem viktoriánů,“ vysvětluje mluvčí klubu Václav Hanzlík. Stromečky budou na dvou místech - poblíž pokladen u severní i jižní věže Doosan Areny.

Pro fanoušky bude před Doosan Arenou nachystán zdarma čaj - ten bude připravený od 13:30 na třech výdejních místech, po utkání pak dojde k viktoriánskému vánočnímu přání a vše uzavře speciální ohňostroj.

Kam dál?

Redakce / fcviktoria.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články