Zpět na » » Třetí gól pohřbil naše naděje na výhru v Jablonci, říkají fotbalisté Plzně

- Třetí gól pohřbil naše naděje na výhru v Jablonci, říkají fotbalisté Plzně

Třetí gól pohřbil naše naděje na výhru v Jablonci, říkají fotbalisté Plzně © fcviktoria.cz - Smutní fotbalisté Plzně po zápase v Jablonci.

1

Líbilo se

26.09. - Zápas devátého kola Fortuna ligy se fotbalistům Plzně v Jablonci vůbec nepovedl. Po prvním poločase prohrávali 0:2, trefil se dvakrát Trávník. Během poločasové přestávky trenér Pavel Vrba naordinoval svým svěřencům aktivní hru. Jenže jedenáct minut po zahájení druhé půdě přidal třetí branku domácího celku Chramosta. Viktoria tak prohrála druhý zápas v sezóně.

Plzeňští fotbalisté se shodují v tom, že třetí inkasovaná branka jim sebrala naději na dobrý výsledek. „Prohrávali jsme o dva góly a snažili jsme se hrát aktivně a dopředu něco vymyslet. Pak jsme dostali třetí gól a už to bylo hodně těžké,“ řekl Hrošovský. Tento moment jako klíčový viděl také Luděk Pernica. „Za stavu 0:2 jsme inkasovali třetí branku z rohového kopu. Těžko jsme se vraceli k aktivní hře.“

„Nedosputovali jsme hráče, byli jsme všude pozdě. Naše hra byla až moc roztahaná,“ smutnil po zápase Patrik Hrošovský. Podobně utkání zhodnotil také Luděk Pernica. „Měli jsme malý pohyb a důraz. Do Jablonce jsme si přišli zahrát fotbal, domácí hráči to odjezdili.“

S herním projevem svého týmu nebyl spokojený ani trenér Pavel Vrba. „Jablonec hrál dobře, my jsme mu nestačili a zaslouženě vyhrál. Soupeř byl pohybově lepší, důraznější ve vápně a více razantní. Vypracovali jsme si nějaké šance, ale v zakončení jsme nebyli tak přesní jako domácí hráči," řekl zkušený kouč po utkání.

Jan Prošek / fcviktoria.cz, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články