Zpět na » » Stramaccioni končí ve Spartě, píše italská Gazetta

- Stramaccioni končí ve Spartě, píše italská Gazetta

Stramaccioni končí ve Spartě, píše italská Gazetta © gazzamercato.it - Andrea Stramaccioni

0

Líbilo se

05.03. - Andrea Stramaccioni podle všeho neustál jarní výsledkové, ale také herní kolísání pražské Sparty. Deník Gazetta dello Sport, jehož informaci převzal server iSport.cz mluví o tom, že italského kouče odvolalo vedení pražského klubu. Oficiálně se k tomuto kroku ale zatím nikdo nevyjádřil.

Velký projekt, jehož měl být italský trenér Andrea Stramaccioni lídrem, se podle všeho zhroutil jako domeček z karet. Projekt, do něhož Sparta nasypala rekordní stamiliony korun, se neubíral očekávaným směrem a když v úvodu jara letenský klub nezabral, jak všichni předpokládali, došlo i na hlavního trenéra.

Titulek článku, v němž Gazzeta píše o konci Stramaccioniho ve Spartě

Po výhře nad Libercem 2:0 i přes špatný druhý poločas italský lodivod svůj post obhájil. To samé po nevydařeném výjezdu na Slovácko, kde brala Sparta jen bod za remízu 1:1. Ovšem další plichta, tentokrát s Brnem, už rozhodla o tom, že trpělivost direktivy klubu z Generali Arény je u konce a srazila Stramaccionimu vaz.

Deník Sport píše o tom, že Sparta hledá nástupce, který by měl nejen dokončit sezónu, ale výhledově pokračovat v trendu nastoleném během loňského léta. V úvahu údajně připadají Pavel Hapal, Václav Jílek nebo Roman Pivarník. Nicméně ani jeden z nich aktuálně není volný. Hapal je smluvně vázán u slovenské reprezentace do 21 let, Jílek v Olomouci a Pivarník v Brně, které právě včera rozhodlo o sesazení Stramaccioniho.

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
shermen - 06.03. Odpovědět

Škoda, bavil mě sledovat ten cirkus

shermen
Reklama
Reklama
Nejnovější články