Zpět na » » Disciplinárka bude řešit Stochovo skandování při děkovačce

- Disciplinárka bude řešit Stochovo skandování při děkovačce

Disciplinárka bude řešit Stochovo skandování při děkovačce © slavia.cz - Miroslav Stoch

0

Líbilo se

26.09. - Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace zahájila řízení se záložníkem Slavie Miroslavem Stochem kvůli urážlivému chování po středečním zápase domácího poháru MOL Cupu s Třincem. Slovenská letní posila Pražanů při závěrečné děkovačce s diváky v Edenu skandovala "smrt Spartě".

Stoch jako střídající hráč řídil velký obrat Slavie, která v poločase prohrávala 0:1, ale nakonec zvítězila 5:1. Fanoušci ho po zápase vyzvali, aby do megafonu předříkal tradiční děkovačku.

Sedmadvacetiletý ofenzivní záložník doplatil na to, že zatím nezná slova. Jeden z členů "kotle" mu je našeptával a poradil mu ostřejší chuligánskou verzi, která obsahuje slovní spojení "smrt Spartě". Šlo prý o stejného fanouška, jenž při utkání na Bohemians hodil zpět na hřiště dres Halila Altintopa.

Stoch se může k situaci písemně vyjádřit do 5. října nebo ve stejný den dorazit na zasedání disciplinární komise na Strahov. Jednání v tomto týdnu se nemůže zúčastnit kvůli tomu, že se Slavií bude v Astaně na utkání základní skupiny Evropské ligy. Hrozí mu pokuta i zákaz činnosti.

Za slovenského fotbalistu se postavilo vedení klubu. "Slavia Praha plně stojí za Miroslavem Stochem. Hráčovo jednání nebylo úmyslné. Klub přijme opatření proti skutečnému viníkovi celé ostudy," uvedl na twitteru šéf Slavie Jaroslav Tvrdík.

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články