Zpět na » » Plzeň v nastavení udolala Jihlavu a je stále bez ztráty bodu

- Plzeň v nastavení udolala Jihlavu a je stále bez ztráty bodu

Plzeň v nastavení udolala Jihlavu a je stále bez ztráty bodu © fcviktoria.cz - Plzeň vede ligu bez bodové ztráty

1

20.08. - REVIEW Fotbalisté Plzně ve 4. ligovém kole udrželi stoprocentní bilanci v sezoně, když gólem Marka Bakoše v nastavení otočili zápas v Jihlavě a vyhráli 2:1. Tabulku vedou o tři body před Sigmou Olomouc, která doma přehrála Brno 3:0.

Vysočinu poslal proti Plzni do vedení nejrychlejším gólem sezony už po 27 sekundách hry Lotyš Davis Ikaunieks, ale v 64. minutě vyrovnal Slovák Patrik Hrošovský a v druhé minutě nastavení rozhodl po rohu střídající Bakoš. Viktoria stále neztratila ani bod, Západočeši se výhrou naladili na čtvrteční odvetu 4. předkola Evropské ligy v Larnace.

Olomoucký nováček rozhodl o třetí výhře v sezoně třemi góly v rozmezí pěti minut. Dvakrát se prosadil Jiří Texl, pro kterého to byly premiérové ligové góly v kariéře, třetí trefu přidal David Houska. Tři góly v úvodních 15 minutách dala v lize naposledy Sparta v roce 1999. Brno z posledních šesti ligových duelů získalo jediný bod.

Ani ve 4. kole se nedočkal vítězství Jablonec, který doma nezvládl dobře rozehraný zápas s Duklou a remizoval 2:2. Severočeši vedli po brankách Stanislava Tecla a Mirzada Mehanoviče, ještě v prvním poločase ale snížil Ivan Schranz a po přestávce vyrovnal Jan Holenda. V nastavení kopali domácí penaltu po faulu na Pernicu, Trávník však branku netrefil.