Zpět na » » Ben Chaim musí za prokopnuté dveře v Liberci zaplatit pokutu

- Ben Chaim musí za prokopnuté dveře v Liberci zaplatit pokutu

 Ben Chaim musí za prokopnuté dveře v Liberci zaplatit pokutu © sparta.cz - Tal Ben Chaim

0

Líbilo se

18.08. - Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace udělila sparťanskému záložníkovi Talu Ben Chaimovi pokutu 15 tisíc korun za to, že ničil zařízení na stadionu v Liberci. Po vyhecované remíze 1:1 se Slovanem prokopl dveře.

Komise rovněž udělila pokutu 50 tisíc korun Baníku Ostrava za to, že jeho pořadatelská služba dovolila fanouškům na duel se Slavií pronést pyrotechniku. Zároveň zahájila s Baníkem další řízení kvůli nevhodnému chování fanoušků v duelu na hřišti Slovácka.

Šestiměsíční zákaz vstupu na prvoligové a druholigové stadiony má člen FAČR Petr Vanický, který v utkání mezi Spartou a Slavií vběhl na trávník.

Na svém příštím zasedání se komise bude zabývat fyzickým napadením fanouška pořadatelem na stadionu druholigového Hradce Králové.

Zastavenou činnost na jedno utkání mají po vyloučení ve 3. kole liberečtí hráči Ondřej Kúdela a Milan Kerbr a sparťan Eldar Čivič. Ve druhé lize se to týká Lukáše Maršálka z FK Olympia, pardubického Jiřího Pirocha a Petra Literáka z Frýdku-Místeku.

Kam dál?

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články